Сайлау округтерінің шекаралары

Сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының  құрамы және олардың орналасқан жері туралы

ХАБАРЛАМА

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Коснтитуциялық заңының 13-бабы 2-тармағы, 17-бабы 2-тармағы, 23-бабы 5 тармақтарына сәйкес, сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының құрамы және олардың Нұр-Сұлтан қаласындағы орналасқан жері туралы хабарлаймыз

Реттік

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау учаскесінің орталығы, учаскелік сайлау комиссиясының орналасқан жері

Сайлау учаскесінің шекараларының сипаттамасы

Учаскелік сайлау комиссиясының мүшелерінің Т.А.Ә.

 

  «Алматы» ауданы

  1.  

№ 1

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Қажымұқан көшесі,

№ 13

Абылай хан даңғылы, № 2, 2а, 4/2, 4/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 12/2, 14/1, 4/2 үйлер, Қажымұқан көшесі,            № 15 үй.

 

 

Төрағасы:

Искаков Султан Бакытович

Төрағаның орынбасары:

Абдукаликова Гулнара Момыновна

Хатшы:

Абдрахманова Бибигуль Гарифуллаевна

Комиссия мүшелері:

Тлеубаева Акмарал Кубегеновна

Нұржақсы Еркебұлан Алиұлы

Утенова Айжан Алдажаровна

Мамыр Алтынай  Сакенқызы

Мансуров Ерлан  Шалхарович

Мадярбеков Гани Бекмуратович     

Тулебекова Асель Сериковна 

Ахметбеков Руслан Сериккалиевич

  1.  

№ 2

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Студенттер үйі,

М. Жұмабаев даңғылы,

№ 14

М. Жұмабаев даңғылы, № 8, 10, 12, 12а, 12/1, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18 үйлер.

 

Төрағасы:

Утенов Алдажар Кушербаевич Төрағаның орынбасары:

Акимжанова Базар Исламовна

Хатшы:

Молдажанова  Шолпан Ауесхановна

Комиссия мүшелері:

Ходжалиева Кулян Момыновна

Касымбекова Назым Канатовна

Ахметова Умит Сабыровна

Сексембаева Айгуль Бекмадиновна

Исенгуженова Айгуль Алдажаровна

Нұрсеитова Перизат Қанатқызы

Узакбаева Дария Дауткановна

Ташатова Хорлан Наркеновна

  1.  

№ 3

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Студенттер үйі,

М. Жұмабаев даңғылы,

№ 14/1

Абылай хан даңғылы, № 20, 20а, 20б, 20д, 24, 26, 26/1 үйлер, М. Жұмабаев даңғылы, № 14/1 үй.

 

Төрағасы:

Шаменов Мерей Ерболович

Төрағаның орынбасары:

Алгалиева  Гульназым

Хатшы:

Сергазина Жансая Мэлсовна

Комиссия мүшелері:

Исина Толеу Кожабергеновна

Жумабаева Мейрамгуль Бакбергеновна

Ерболова Нұрән  Арайқызы

Исагалиева Ардак Канатовна

Шәкерім Әйгерім  Абдыкалыкызы

Садыкова Гулдария Шыныбеккызы

Махмутова Санду Капишовна

Сапарбекова Гульмира Калмахановна

  1.  

№ 4

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12

Б. Майлин көшесінен М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін,               Б. Момышұлы даңғылының тақ сандар жағынан               Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің жұп сандар жағынан Б. Майлин көшесіне дейін,           Б. Майлин көшесінің жұп сандар жағынан                   М. Жұмабаев даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Клышбаева Зауре Араповна

Төрағаның орынбасары:

Акдаулетов  Нурлан  Нуруаевич

Хатшы:

Койшибаева Самал Айдархановна

Комиссия мүшелері:

Нұрмахан Гульдана Қойшыманқызы

Мырзабаева  Меруерт  Еркінбекқызы

Журымбаева  Тазагуль  Сабыржановна

Алиев Айсаут Кылышбекович

Нургожин Дастан Оразович

Кошеков Ерулан  Серикович

Бейсенбаева  Лаззат   Онгаркызы

Ембергенов   Конысбай Назербайулы

  1.  

№ 5

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12

Б. Майлин көшесінен, Қ. Сәтпаев көшесінің № 19, 19/1, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 29/1 үйлерін және                     Б. Момышұлы даңғылының № 19 үйін қоса алғанда                  Қ. Сәтпаев көшесінің тақ жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Король Алла Васильевна

Төрағаның орынбасары:

Нуржауова  Нуржанат   Муратовна

Хатшы:

Рахимбекова  Айсеным  Рамазановна

Комиссия мүшелері:

Боранбаева  Алия Сергеевна

Байекенова  Таншолпан  Талапжанкызы

Тунгышбаева Айгуль Умирзаковна

Ахметкалиева  Мара Жамбыловна

Большакова Лариса Григорьевна

Бекишев  Кайрат Кайруллаевич

Мырзабекова  Жанар Жаркынбековна

Досмаилова  Айман  Токбаевна

 

  1.  

№ 6

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12

Қ. Сәтпаев көшесі, № 17, 17/1, 17/2 үйлер,                        Б. Майлин көшесі, № 7, 8, 9, 11/1, 13, 14 үйлер, Тәуелсiздiк даңғылы, № 34/1 үй, Б. Момышұлы даңғылы, № 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 15а, 17 үйлер.

 

Төрағасы:

Шалманов Нагашибай Жайлханович

Төрағаның орынбасары:

Журимбаева  Мирамкуль  Сабыржановна

Хатшы:

Насыров Кашкарбек Артышбекович

Комиссия мүшелері:

Айтуаров  Алдияр  Ерланович

Омарбекова Айман  Наурызбаевна

Шелевий  Разиля Рафиковна

Дауменов Жомарт Аронович

Нуржанова Анар Курмашевна

Утегенова Мейрамгул  Кайырбековна

Буркитова Акерке Ромазановна

Абдильдина  Айгуль Жусупбековна

  1.  

№ 7

№ 28 орта мектеп,

А. Петров көшесі, № 8

Қажымұқан көшесі, № 2 үй, Тәуелсіздік даңғылы,  № 4/1, 4/3, 6/1, 6/2, 6/3, 8, 12, 12/1, 12/2 үйлер,                 А. Петров көшесі, № 10, 10/1 үйлер.

 

 

Төрағасы:

Брусевич Татьяна Аполинаровна

Төрағаның орынбасары:

Омарова Баян Муратовна

Хатшы:

Дерханбаева Гульсара Тлектесовна

Комиссия мүшелері:

Баужанова Айгерим Кайратовна

Киргетова Валентина Александровна

Утегенова Дина Амангельдиновна

Гресь  Наталья Александровна

Химадиева Сая Дауренбековна

Кусаинова Арай Бейсенбаевна

Кимадиева Дина Амангельдиновна

Ахметова Анар Кабденқызы

 

  1.  

№ 8

№ 28 орта мектеп,

А. Петров көшесі, № 8

А. Петров көшесі, № 2, 2/1, 4, 5, 5/2, 7, 7/1, 9, 12, 12/1, 12/2 үйлер, Қажымұқан көшесі, № 4 үй.

 

Төрағасы:

Смердова Лариса Леонтьевна

Төрағаның орынбасары:

Кудабаева Гулшат  Нукебаевна

Хатшы:

Кайранбаева Курлугаш Зейнулловна

Комиссия мүшелері:

Зикирина Ботагоз Бакытбаевна

Нургалиева Гульнара Руслановна

Старикова Елена Владимировна

Хасенова Айнагуль Жаксылыковна

Омертаева Махаббат Тохтаровна

Сергеева Ирина Петровна

Успанова Айнура Илиусизовна

Шакенова Сагым Сагатовна

  1.  

№ 9

«Қазақстан»

спорт сарайы,

Қажымұқан көшесі, № 7

Қажымұқан көшесі, № 6, 6/1, 8, 8/1, 10/1, 12, 12а, 12б, 12в үйлер, Қ. Сәтбаев көшесі, № 1, 1/1, 4, 4/1, 6 үйлер, А. Петров көшесі, № 1, 1/1, 3 үйлер.

 

Төрағасы:

 Баимбетова Мактай Аукишевна

Төрағаның орынбасары:

 Малеева Орик   Кусаиновна

Хатшы:

Рсаев Марлен Балгабаевич

Комиссия мүшелері:

Муканова Мармар  Ерсыновна

Молдашева Улжан Турганбековна

Смаилова Назакен  Зайкеновна

Сарсикеев  Ерлан  Сапаргалиевич

Косназар Лимон Ермашқызы

Куандыкова Зара Сайлауовна

Сарбәпиева Нұргул  Қылышбақызы

Полищук Елена Ергалиевна

  1.  

№ 10

№ 30 мектеп-гимназия,

А. Петров көшесі, № 11

Қ. Сәтбаев көшесі, № 3, 3/1, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10 үйлер, А. Петров көшесі, № 5/3, 17, 17/1, 19, 19/1 үйлер.

 

Төрағасы:

 Нурмаганбетовна  Гульсен   Амантаевна

Төрағаның орынбасары:

 Мякушко  Галина Константиновна

Хатшы:

Сабельфельд  Светлана Викторовна

Комиссия мүшелері:

Султанова   Акерке  Жандаулетовна

Сартова  Айгерим  Мейрамовна

Тәсілбаева Айжан  Оралханқызы

Сабырова Акжайык  Маликовна

Кузнецова Ирина Николаевна

Гембик Софья Евгеньевна

Исмаилова  Анжела Тулегеновна

Токубаев  Ербол Оразбекович

  1.  

№ 11

№ 30 мектеп-гимназия,

А. Петров көшесі, № 11

Қ. Сәтбаев көшесі, № 9/1, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 13, 13/3 үйлер, А. Петров көшесі, № 13, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 20 үйлер, күйші Дина көшесі, № 11/1 үй.

 

Төрағасы:

Азимханова  Сауле Мыншаловна

Төрағаның орынбасары:

Мурзалина  Сабира Ауезкановна

Хатшы:

Бакиева  Сания Исмаиловна

Комиссия мүшелері:

Дауренұлы Канат

Гембик  Людмила Васильевна

Карамурзина Зухра Исмагуловна

Аубакиров  Саят Хамитович

Мадиев  Асхат Муратович

Бақытқызы  Әсел

Абилхан  Толеугуль

Головина Тамара Эрнестовна

  1.  

№ 12

№ 22 мектеп-гимназия,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 16

Қажымұқан көшесі, № 22/1, 26, 28 үйлер,                        Ж. Жирентаев көшесі, № 14, 20, 20/1 үйлер,                    М. Жұмабаев даңғылы, № 1, 3, 3/1, 5 үйлер,                      А. Петров көшесі, № 23/2 үй.

 

Төрағасы:

Танатова Жанара Мухтаровна

Төрағаның орынбасары:

Шаяхметова Нургуль Уахаповна

Хатшы:

Мелентьева  Ольга Юриевна

Комиссия мүшелері:

Искарина Жанат Искаковна

Сагандыкова Айгуль Сатбековна

Ахмет  Сәуле  Жантуарқызы

Айтжанова Сания  Оразаковна

Шонова  Алия  Куанышбековна

Темиркулова  Сандугаш

Кайнарбековна

Смагулова  Назгуль  Бекзановна

Хамзина  Жулдыз  Ерболовна

 

  1.  

№ 13

№ 22 мектеп-гимназия,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 16

М. Жұмабаев даңғылы, № 5/1, 5/2, 7, 7/1, 9, 9/1, 9/2 үйлер, А. Петров көшесі, № 23, 23/1, 30/1, 31/1, 32 үйлер.

 

Төрағасы:

Жунусова Ботагоз Колжабаевна Төрағаның орынбасары:

Бексеитов Каиржан Кабдрашевич

Хатшы:

Толыбаева Айша  Кучербаевна

Комиссия мүшелері:

Жумадилова Гульбагды Кияшовна

Кундакпаев Айдар Султанович

Махантаева Гүлманат  Базарбайқызы

Ташенов  Серик   Алтаевич

Азимбаева Жулдыз Тузеловна

Смагулова Айгуль Каировна

РахимберлинаГульмира Советовна

Абсолямова Айслу Хайргельдиновна

  1.  

№ 14

Еуразия гуманитарлық институты,

М. Жұмабаев даңғылы,

№ 4а

Абылай хан даңғылы, № 28, 30, 32/1, 32/2, 36, 36а, 38 үйлер, күйші Дина көшесі, № 31, 33 үйлер,                 М. Жұмабаев даңғылы, № 16/4, 18/1 үйлер,                      М. Төлебаев көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлер, VIP-қалашығы, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 36, 37 үйлер.

 

Төрағасы:

Абельдинов Арман  Садыкович

Төрағаның орынбасары:

Алимбаев Аслан  Есемканович

Хатшы:

Кокишева Назерке Магазовна

Комиссия мүшелері:

Канафина Гульмира Адильбековна

Татигулова Гульсаулем Муратовна

Баймамыров Болат Амангазинович

Смаилов Рамазан 

Сайдалин Асылбек   Айткожаевич

Жусипбеков  Мурат  Тастанбекович

Керимбаев  Маратбек   Омарович

Байтурина  Улжан  Кабиевна

  1.  

№ 15

Гуманитарлық колледж,

І. Жансүгірұлы көшесі,

№ 4

Абылай хан даңғылы, № 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 2/1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/7, 4/3 үйлер.

 

Төрағасы:

 Махметова  Нургуль  Уайхановна

Төрағаның орынбасары:

 Какенова  Эльмира  Тарбакбаевна

Хатшы:

Жумекенова Айдана Муратбековна

Комиссия мүшелері:

Калыбекова  Эльмира  Сарсебаевна

Казыгулова  Маржан   Ясыновна

Кенжебекова  Гульмира  Бимагамбетовна

Тогаева  Асем  Елембаевна

Айтпаева Гаухар Бауржановна

Абишева  Молдир  Муханбетнуровна

Оросхан  Бекболат 

Касенова Айнаш Мукановна

  1.  

№ 16

Гуманитарлық колледж,

І. Жансүгірұлы көшесі,

№ 4

Абылай хан даңғылы, № 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12/1, 14, 16/1, 18, 23, 25, 25/1 үйлер, М. Жұмабаев даңғылы, № 2, 6 үйлер.

 

Төрағасы:

 Альжанова Асем Жангировна

Төрағаның орынбасары:

Адилгазыкызы  Жулдыз

Хатшы:

Ашимова   Нурсулу  Нурлановна

Комиссия мүшелері:

Жамауова Гульшат Тумаргалиевна

Зозуля  Валентина Ивановна

Кактаева  Бакытгул Ахметжановна

Жарылкап  Сабина  Муханқызы

Байгондина  Асел  Капшакбаевна

Ердесова  Айгерім  Толепбайкызы

Қадылбек Риза

Молдахметова Кулаш Кайлановна

  1.  

№ 17

№ 32 мектеп-гимназия, Абылай хан даңғылы,

№ 25/3

Абылай хан даңғылы, № 17, 17а, 17б, 17/1, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 21 үйлер, І. Жансүгірұлы көшесі,               № 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 8/3, 10, 10/1, 10/2 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер.

 

Төрағасы:

 Оспанов Валихан Рашитович

Төрағаның орынбасары:

 Батталова Рауза  Амантаевна

Хатшы:

Сыздыкова Галия   Кабдуалиевна

Комиссия мүшелері:

Алдабергенова Айгуль  Турсынбековна

Шайдахметова Гульшат  Актаевна

Смбаева   Дана  Булатовна

Оразалина   Дана  Амангельдиновна

Садвакасова  Аида Жаналыковна

Юсупова Балжан  Мурзаевна

Исина  Багдат  Жакслыковна

Келенова  Асем   Кинаятовна

  1.  

№ 18

№ 32 мектеп-гимназия, Абылай хан даңғылы,

№ 25/3

Абылай хан  даңғылы, № 25/2, 27/1 үйлер, Манас көшесі, № 11/2, 11/3, 13, 13/1, 13/2, 19, 23/1 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 3, 5, 20, 22, 24/1 үйлер.

Төрағасы:

Гродер Виктор Германович

Төрағаның орынбасары:

Дарипова Айгуль Айтказиновна

Хатшы:

Коротич Ольга Григорьевна

Комиссия мүшелері:

Касанов Ержан Бауржанович

Абрамова Ольга Александровна

Мамедова  Назиля Ибатовна

Альмурзина  Айман  Салимгереевна

Судник   Ирина Александровна

Турсунбаева Меруерт Женисовна

Яцухина Вера Владимировна

Жусипалиева  Аида Нариманқызы

  1.  

№ 19

С. Мәуленов атындағы

№ 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі,

№ 44/3

 

Манас көшесi, № 20, 20/1, 20/2, 22, 22/3, 23/5 үйлер, Қ. Рысқұлбеков көшесі, № 27/3 үй,                                   Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 28, 30, 30/1, 32 үйлер, күйші Дина көшесі, № 46, 46/1, 46/2 үйлер.

 

Төрағасы:

Аушахманова  Амантай Тулегеновна

Төрағаның орынбасары:

Абдрахманов Рамазан  Зарлыкович

Хатшы:

Серикбекова  Бибигуль Асылбековна

Комиссия мүшелері:

Бекмагамбетов  Бактыбай  Серикпаевич

Торебеков  Азамат  Исмаилович

Рябченко  Наталья Григорьевна

Батталова Асылжан  Маратовна

Вахитова Айгуль Амангельдиевна

Ещанов  Кенжегұл Садманұлы

Кудайбергенова  Айгирим  Чукргалиевна

Нетілдаева  Назгүл Қаирбекқызы

  1.  

№ 20

С. Мәуленов атындағы

№ 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі,

№ 44/3

 

Қ. Рысқұлбеков көшесі, № 5, 7, 7/1, 9, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 27/1, 27/2 үйлер,             Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 17/3, 17/4, 19/1, 19/2, 19/3 үйлер, күйші Дина көшесі, № 46/3 үй.

 

Төрағасы:

Сатыбалдина Гульнар Ахметовна

Төрағаның орынбасары:

 Дюсембаев Мейржан Рыскулович

Хатшы:

Курсанова Бакыт Кабылдаевна

Комиссия мүшелері:

Шалабаева  Асель  Темерболатовна

Алибекова  Гульден  Зияшевна

Шалабаев Абкен   Тукенович

Бибер  Игорь Иванович

Норбаева Гульден  Чапаевна

Шәкәр  Айзада  Асылханқызы

Муглаева Гульзада Асылбековна

Сатыбалдина  Ляйла Ермековна

  1.  

№ 21

С. Мәуленов атындағы

№ 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі,

№ 44/3

Абылай хан даңғылы, № 35, 37, 37/1, 39, 41, 41/1, 41/2, 43, 43/1 үйлер, күйші Дина көшесі, № 36, 36/1, 36/2, 36/3, 38, 40, 40/1, 42, 42/2, 44, 44а, 44/1, 44/2 үйлер.

 

Төрағасы:

Ергалиев  Хайдар  Кайрполлаевич Төрағаның орынбасары:

Махметов  Самат Серикович

Хатшы:

Кусенбаева  Меруерт   Муратовна

Комиссия мүшелері:

Сарсекеева   Айша Жакуповна

Балабекова Айман Темиркеевна

Хамитов Мадияр Сабыкенович

Таласбаева  Айнур Хайдаровна

Сабырбаева  Назгуль  Тлеукановна

Казиханов  Ерлан Рашитович

Аккузинова  Эльвира  Серикқызы

Окасова  Самал Серикболовна

  1.  

№ 22

№ 38 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 8/2

Абылай хан даңғылы, № 49, 49/1, 49/2, 51 үйлер,               Ғ. Мүсірепов көшесі, № 1, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/3 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 40 үй.

 

Төрағасы:

Әзимбай Кәмила   Кәрімбердіқызы

Төрағаның орынбасары:

Кобельдесова Алтынай Оразбаевна

Хатшы:

Жарасбаева Дарига  Аскаровна

Комиссия мүшелері:

Уалиахметова  Марал Кошановна

Әлкенова  Нұрайлым  Мырзағалиқызы

Садырбаев Бахтияр Дуйсенбекович

Аязбаева  Анар Рахматуллаевна

Бодеева  Лаззат  Турымовна

Рахлетова  Шинар  Тулепбергеновна

Ашимова  Аида Асхатовна

Орал  Жомарт Сейітқалиұлы

  1.  

№ 23

№ 38 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 8/2

Ғ. Мүсірепов көшесі, № 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 10, 10/2, 10/3, 12, 14, 14/1 үйлер,                                   Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 42, 44, 46 үйлер, Абылай хан даңғылы, № 55, 55/1 үйлер.

 

Төрағасы:

Абильдина  Айгуль Кабдрахмановна

Төрағаның орынбасары:

Омирзак  Жулдызбек

Хатшы:

Байтемір   Ділбар  Боранбайқызы

Комиссия мүшелері:

Иманбаева  Гульзия   Калиевна

Сейлова Кулзира Серикбаевна

Садвокасова   Эльмира Кенжегалиевна

Сенгалиева  Самал Женискановна

Эстиярова  Венера Кабдрахмановна

Ерғалиева  Файнұр  Балташқызы

Ибраева  Айзада Галымжановна

Елеубай   Абай  Дәуренұлы

  1.  

№ 24

№ 38 мектеп-лицей,

 Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 8/2

Абылай хан даңғылы, № 57, 57/1, 57/2, 59, 59/1 үйлер, Ғ. Мұстафин көшесі, № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 9 үйлер, Ғ. Мүсірепов көшесі, № 4/2, 6/4 үйлер.

 

Төрағасы:

Рамазанова Лаура  Амреновна

Төрағаның орынбасары:

Муканов  Кадиргазы Камалович

Хатшы:

Токумбаева Айгуль Асылхановна

Комиссия мүшелері:

Нурпейсова  Ляззат Жакыповна

Абдахова Сауле  Мошыбековна

Сарқытжанқызы  Әйгерім

Аубакиров  Галымжан  Аханович

Ахылбекова  Бибигул  Мухатаевна

Джаксибекова  Раиса Жумажанқызы

Жаныспаева  Алия Мувараковна

Бейсенбаев  Амангельды Мухаметжанович

  1.  

№ 25

№ 52 мектеп-гимназия, Бурабай көшесі, № 38

Абылай хан даңғылынан Ғ. Мұстафин көшесінің жұп сандар жағынан Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп сандар жағынан Есіл көшесіне дейін, Есіл көшесінің  тақ сандар жағынан Абылай хан даңғылына дейін, Қобыланды батыр көшесі, 7, 7а, 7б, 7в, 7г, 7д, 7е үйлерді қоса алғанда, Абылай хан даңғылының тақ сандар жағынан Ғ. Мұстафин көшесіне дейін.

Төрағасы:

Байтасова Улбосын Бекмурзаевна

Төрағаның орынбасары:

Сейтенова Маржан Сарсембаевна

Хатшы:

Аубакирова  Гүлдана Төлеуханқызы

Комиссия мүшелері:

Аманбаева  Гулзира Муратовна

Амишева Айнаш Дүйсенбайқызы

Темирбекова  Светлана Камадановна

Уктаева  Маржанай  Амановна

Такауова  Толкын  Абдуаитовна

Ноян  Жанерке  Сейденқызы

Наурзбекова   Ботакоз  Ныгимановна

Әлжанова  Әйгерім   Мұратбекқызы

  1.  

№ 26

№ 29 орта-мектеп, Железнодорожный тұрғын алабы,

М. Горький көшесі, № 22

Железнодорожный тұрғын алабы шекарасындағы             В. Маяковский, Ақтасты, Ж. Жабаев, Біржан сал, Ащысай, Көкжазық, Т. Әубәкіров, Ақжар,
М. Горький, Т. Мұсабаев, Керегетас, Қарасай батыр, Н. Төреқұлұлы көшелеріндегі тұрғын үйлер.

Төрағасы:

Досмагамбетова Карлыгаш Тортаевна

Төрағаның орынбасары:

Туспеков  Джамантай  Унербекович

Хатшы:

Касанова Райгул Айтуреновна

Комиссия мүшелері:

Сулейменова  Гулдана Балтабаевна

Рысмухамбетова  Махаббат  Давлеталиевна

Досполова  Гульмира Амангельдиновна

Сабиргалиева Эльмира Жанатовна

Акылбаев Алмат  Жамалбекович

Баймахан  Ақнұр  Саттарқызы

Маймакова  Гузель Талгатовна

Ахмедиярова  Ботагоз  Мелсовна

  1.  

№ 27

Техникалық колледж,

Ж. Жабаев көшесі, № 14

Железнодорожный тұрғын алабы шекараларындағы Ақмешіт, Иманақ, Ә. Молдағұлова, СМУ-1, Бірлік, Шалқар көшелеріндегі, № 101 жол айрығындағы тұрғын үйлер.

Төрағасы:

Рамазанова Кадиша Жандильдовна

Төрағаның орынбасары:

Рыжков Вячеслав Васильевич

Хатшы:

Назарова Ботагоз Бахытовна

Комиссия мүшелері:

Грошевик  Петр Петрович

Ролдугина Наталья Ивановна

Загородняя  Ирина Николаевна

Карабалаев Абай Амангельдиевич

Сагнаева Лаззат Каиркеновна

Галимжанова Жанаргуль Талгатбековна

Алтаева Каракоз  Каргуловна

Оразалин   Марат Толегенович

  1.  

№ 28

№ 13 орта мектеп, Промышленный

тұрғын алабы,

Шалкөде көшесі, № 5

Бәйшешек, Көкарал, Көкжелек, Б. Серікбаев көшелері мен Промышленный, Оңтүстік-Шығыс тұрғын алаптарындағы, Қобда көшесінен                        М. Төлебаев көшесі бойымен Айнакөл көшесіне дейінгі, Айнакөл көшесімен Қордай көшесіне дейінгі, Қордай көшесімен М. Шоқай көшесіне дейінгі, М. Шоқай көшесінің тақ сандар жағынан Көкжелек көшесіне дейінгі, Көкжелек көшесінен            М. Төлебаев көшесіне дейінгі үйлер.

Төрағасы:

Рахимбеков Канат Кекенович

Төрағаның орынбасары:

Тусекова Гульназия Жаксылыковна

Хатшы:

Магидова Надежда Никитовна

Комиссия мүшелері:

Муканов Даут  Кажыгельдынович

Дюсенова  Айсулу Ондасиновна

Бейсембаева Оралкен Хасеновна

Айкенова  Гульжан Куанышевна

Ермекбаев  Ерулан  Мазиденович

Жолаева  Айгуль Сагандыковна

Орленко Виктор Иванович

Магидова Татьяна Александровна

  1.  

№ 29

№ 57 орта мектеп, Промышленный

тұрғын алабы,

Шарбақты көшесі, № 46

Шалкөде көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10 үйлер, М. Шоқай,    Г. Марков, Г. Игишев, Бастөбе көшелерінің жұп сандар жағын, Жігер орамын, Промышленный тұрғын алабындағы бағбандық қоғамды қоса алғанда, Қарасу көшесінің бойындағы үйлер, .

 

Төрағасы:

Абуова  Меруерт   Абитаевна

Төрағаның орынбасары:

Менлибекова   Акмарал  Абдуманаповна

Хатшы:

Сулейменова  Динара Бейсенбиновна

Комиссия мүшелері:

Балғабай   Диас Әділбекұлы

Ябекова  Мадина Аманбековна

Омарова  Акмарал Абдрахмановна

Омиртаева  Еркегуль Болатовна

Каменова  Гулбану  Болатхановна

Молбаева  Гулбану Кенжабековна

Жаныбекова  Гульнур Темирхановна

Исаева  Жулдуз Тураповна

  1.  

№ 30

№ 57 орта мектеп, Промышленный

тұрғын алабы,

Шарбақты көшесі, № 46

Ж. Нәжімеденов көшесіндегі № 37 үйді қоса алғанда, Атамұра, Шарбақты, Б. Шолақ, Қапал көшелеріндегі үйлер.

Төрағасы:

Пазылова  Динара Шегендиковна

Төрағаның орынбасары:

Ризакулова  Багила  Нисанбаевна

Хатшы:

Сүндет Бақтияр Хамзаұлы

Комиссия мүшелері:

Шарденова Каламкас

Кубелекова Райхангуль  Тулеухановна

Пирзадаева  Нургул Изеновна

Бердешева  Венера Тулепбергеновна

Акпанова  Шынар Сыздыковна

Асубаева  Тамаша Сериковна

Каратаева  Махаббат Шынарбеккызы

Жолдасова Айгул Жаңбырбайқызы

 

  1.  

№ 31

№ 43 орта мектеп, Мичурино тұрғын алабы, Алакөл көшесі, № 18

Мичурино тұрғын алабы шекарасындағы үйлер.

Төрағасы:

Мулдашева Шолпан Казкеновна

Төрағаның орынбасары:

Данабекова Гульжамила  Мухамбетьяровна

Хатшы:

Жилкибаева Мария Кабылдановна

Комиссия мүшелері:

Батюта   Тамара Васильевна

Жохова Елена Юрьевна

Касенова Алтынай Хамитовна

Какенова  Айгуль Болатовна

Орман  Айнагүл Күмісбекқызы

Ильясова Асемгуль Амантаевна

Серкебаева Турар Хасеновна

Кива Владимир Анатольевич

  1.  

№ 32

№ 44 орта мектеп, Интернациональный тұрғын алабы,

Нұрлыжол көшесі, № 8

Интернациональный тұрғын алабы, Достық шағын ауданы шекарасындағы үйлер.

 

Төрағасы:

Орынбаев Бахитжан  Шарапбекович

Төрағаның орынбасары:

Жакенова Кульпаш  Абеновна

Хатшы:

Жапабаева Айгуль Айсиновна

Комиссия мүшелері:

Достыгалиев Бейсенбай Сапинович

Оралбаев Данияр Серикбаевич

Сулейменова  Айжан Кайратовна

Тулегенова Назгуль Жолтаевна

Куспеков  Жалгас Хайроллаевич

Махамбетова Камчат Давкеновна

Сулейменов  Багдат Муратович

Жексембекова  Элиза Кадырбековна

 

  1.  

№ 33

№ 42 орта мектеп, Күйгенжар

тұрғын алабы,

Жаңатұрмыс көшесі,

№ 6/2

Күйгенжар тұрғын алабындағы үйлер.

Төрағасы:

Калиев  Серик Сабырбекович

Төрағаның орынбасары:

Акшалова Баян Сартаевна

Хатшы:

Нурпеисова Маржан Егинбаевна

Комиссия мүшелері:

Тасыбеков   Серик Сауытжанович

Ахмаханова Алия Молдабековна

Игенбаев Галым Алкенович

Абдиева  Баян Жеткергеновна

Кирн Татьяна Александровна

Нуржанова  Динара Магиновна

Валеев Еркин Жакупович

Есенгазин Бауыржан Сарсенбаевич

  1.  

№ 34

Райымбек Батыр атындағы

№ 50 «Қазғарыш»

мектеп-лицейі,

күйші Дина көшесі, № 6

Тәуелсіздік даңғылы, № 10, 14, 14/1, 14/2, 16 үйлер, күйші Дина көшесі, № 1, 1/1, 3/1, 5, 5/1, 7 үйлер,               А. Петров көшесі, № 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3 үйлер.

Төрағасы:

Иманбаева Алма Тукеновна

Төрағаның орынбасары:

Байшагирова Бактыбала Диханбаевна

Хатшы:

Зияханова Гульмира Умирзаковна

Комиссия мүшелері:

Искакова  Нураш Фазылгаламовна

Баярстанова  Аягуз  Абдибековна

Әнетбек  Жанар Есенқызы

Нұрқасымова Инабат  Ермекқызы

Азимбаева  Айдана  Байзаковна

Асылбекова  Жанель Манказовна

Жакупов  Кабанбай Бекетович

Масимова  Зара Габбасовна

  1.  

№ 35

Райымбек батыр атындағы № 50 «Қазғарыш»

мектеп-лицейі,

күйші Дина көшесі, № 6

Күйші Дина көшесі, № 4, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15 үйлер, Б. Майлин көшесі, № 7/1, 7/2 үйлер, Қ. Сәтбаев көшесі, № 15 үй.

Төрағасы:

Оспанова  Баян Нургалиевна

Төрағаның орынбасары:

Дауренбекова Сара Кусаиновна

Хатшы:

Капсаметова  Динара Кабидолловна

Комиссия мүшелері:

Абдисадыкова  Шаригул  Отарбековна

Кабдуалиева  Гульмира  Ныгымановна

Ахметов Ерлан Орманович

Бейсеитова Арайлым  Картаевна

Дайраш  Ұлдана  Сейлханқызы

Мимандос  Жансая  Адебиетовна

Кузембаева Камила Асыповна

Жолтабарова Кульмира Кизатулловна

  1.  

№ 36

№ 48 мектеп-лицей,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 15/2

Қажымұқан көшесі, № 14, 14/1, 16, 18, 18/2, 20, 22 үйлер, Ж. Жирентаев көшесі, № 19, 21, 22 үйлер,             Қ. Сәтбаев көшесі, № 4/2, 6/1 үйлер.

Төрағасы:

Коканова Батеш Данабековна

Төрағаның орынбасары:

Мукатова  Жанар Маратовна

Хатшы:

Аубакирова Динара Каиркельдиновна

Комиссия мүшелері:

Аскарова Орынбасар  Тасбулатовна

Умирзаков Нуржан Туткабаевич

Жакупова Акмарал Толендиевна

Мусина Айымгуль Жаксылыковна

Салимгожина Нургуль Токтасыновна

Нурова Майя Курманалиевна

Бершимбаев Амирхан  Жумабаевич

Базарова Газиза Советовна

  1.  

№ 37

№ 48 мектеп-лицей,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 15/2

Ж. Жирентаев  көшесі,  № 9, 10, 13, 13/1, 15/1 үйлер, А. Петров көшесі, № 21, 21/2, 21/3, 26, 26/1, 28/1, 32/1, 32/2 үйлер, М. Жұмабаев даңғылы, № 11, 13 үйлер.

 

Төрағасы:

Нуралиева Сыргакуль Сайлаубековна

Төрағаның орынбасары:

Абдикеримова Нурхан  Саветовна

Хатшы:

Нигметова Асель Амантаевна

Комиссия мүшелері:

Смагулова  Марал Каировна

Ибраймова Камажай  Ибраимовна

Оразбаева  Жансая Жамигатовна

Макаева Бакыттыгуль Искандыровна

Князьков Владимир Георгиевич

Абиров Кайрат Кужаевич

Аюпов  Айдар Кайдарович

Есимова Зарина  Аманқызы

  1.  

№ 38

Жоғары медициналық колледжі,

Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 16

Абылай хан даңғылы, № 27/3, 29/1, 29/2, 33 үйлер, Манас көшесі, № 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 11/1 үйлер, күйші Дина көшесі, № 35, 37, 39, 39/1, 41 үйлер.

 

Төрағасы:

Саржанова Акбала  Нурсеитовна

Төрағаның орынбасары:

Курмашев Бакытжан  Набиевич

Хатшы:

Умиржанова  Назгуль  Назымбековна

Комиссия мүшелері:

Теслина Галина Николаевна

Хамзина  Жибек Тилектесовна

Утекулова Жибек Азимбаевна

Хасенова  Алма Казбековна

Бутабаева   Самал Ермуратовна

Калменова Әлия  Ғабитқызы

Акбергенова Акмарал Ибраимжановна

Қабиболла  Айғаным Қабиболлақызы

  1.  

№ 39

№ 51 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5

 

Айнакөл көшесінен М. Төлебаев көшесінің жұп сандар жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін,             Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан            М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының жұп сандар жағынан Айнакөл көшесіне дейін, Айнакөл көшесінің тақ сандар жағынан
М. Төлебаев көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Дуйсенова  Кунимхан  Смагуловна

Төрағаның орынбасары:

Жусупов  Ермек   Айтмагамбетович

Хатшы:

Кожабеков  Асхат Орынханович

Комиссия мүшелері:

Утеулина  Раушан  Сайлауовна

Сагындыкова  Алма Жумкеновна

Куатбаева  Баян Ергазыевна

Даулетов  Адилхан Даулетович

Тулегенова Гульмира Жайлаубаевна

Сейтжапбар Мади  Маратұлы

Ахмед Бекзат Сатыбалдыұлы

Пазилбекова Айгерим Батырбекқызы

  1.  

№ 40

№ 51 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5

Б. Момышұлы даңғылынан М. Жұмабаев даңғылының жұп сандар жағынан күйші Дина көшесіне дейін, күйші Дина көшесінің жұп сандар жағынан, күйші Дина көшесіндегі № 28, 28/1, 30, 30/1  үйлерді және Б. Майлин көшесіндегі № 31 үйді қоса алғанда, М. Төлебаев көшесіне дейін,                        М. Төлебаев көшесінің жұп сандар жағынан                       Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының тақ сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Әбу  Ляззат   Сәрсенқызы

Төрағаның орынбасары:

Тайжанова Бакыт Нуржановна

Хатшы:

Битуганова  Алтын Кожантаевна

Комиссия мүшелері:

Тулегенова  Ахинкуль Атабековна

Ысмайыл   Ғалия Қыдырбайқызы

Айтпанова Клара Тасболатовна

Тұрсынова  Ләззат Алдабергенқызы

Байшіміров Рүстем  Бермағамбетүлы

Пертолет  Алемгүл

Таутанова  Асель Мырзакакимовна

Әлайдарова Нәзікай  Мұхамедәліқызы

  1.  

№ 41

№ 51 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5

Күйші Дина көшесі, № 17, 23, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 26 үйлер, Ж. Жирентаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1 үйлер, Б. Майлин көшесі, № 23, 29, 29/1 үйлер.

 

Төрағасы:

Смагулова Гулжанат  Идрисовна

Төрағаның орынбасары:

Шоканова Гаухартас  Женисбековна

Хатшы:

Қыдырбаева  Феруза  Қыдырбаевна

Комиссия мүшелері:

Тиленова Сапаркуль Бахтбековна

Жетыбаева  Забира  Жолдасбековна

Ахатова Гульнара Айташевна

Панасова Іңкар Темірбекқызы

Тлеубаева  Раушан Майданбаевна

Сулейменов Айбол  Каримович

Аманжолов Ханзада   Алибекулы

Аязбаева Айнур Болатбековна

  1.  

№ 42

№ 53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17

Б. Момышұлы даңғылынан Аманат көшесінің жұп сандар жағынан Талғар көшесіне дейін, Талғар көшесінің тақ сандар жағынан Көкпар орамына дейін, Көкпар орамының тақ сандар жағынан Обаған көшесіне дейін, Обаған көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің жұп сандар жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан Аманат көшесіне дейін. 

 

Төрағасы:

Айжаксин Канат  Мухамадиярович

Төрағаның орынбасары:

Серикбаева  Зауре  Жанибековна

Хатшы:

Жаксыбаева  Гулнур  Магзумовна

Комиссия мүшелері:

Схаг  Аманкельди

Темирбекова  Боранкул Ахметовна

Баекина  Оразкул  Есенкариевна

Ильясова  Сандугаш  Тулегеновна

Жанұзақ  Абай  Қайратұлы

Сағитқызы  Айнұр

Амалбек  Айнур  Утелбайкызы

Ахметова Алия  Тащановна

  1.  

№ 43

№ 53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17

Б. Момышұлы даңғылынан М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар  жағынан Обаған көшесіне дейін,  Обаған көшесінің тақ сандар жағынан Көкпар орамына дейін, Көкпар орамының жұп сандар жағынан Талғар көшесіне дейін, Талғар көшесінің жұп сандар жағынан Аманат көшесіне дейін, Аманат көшесінің тақ сандар жағынан                   Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін. 

 

Төрағасы:

Киянова Замзагул Ертаевна

Төрағаның орынбасары:

Жунусова Назым  Зиядаевна

Хатшы:

Сембетова  Гулнур  Сырлыбаевна

Комиссия мүшелері:

Канафин Тулеш Сапарович

Таубалдиева Жазира  Алтынбековна

Тилеухан Саясат

Абдуалиева Жадыра Эдильмуратовна

Аубакирова  Алмагуль Жанбековна

ЕлемесДиана Дәулетқызы

Нұрмағамбет  Айбат  Серікбайұлы

ТалапкероваЖулдыз  Дюсеновна

  1.  

№ 44

№ 53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17

Қ. Сәтбаев көшесінен Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп сандар жағынан Ақыртас көшесіне дейін, Ақыртас көшесінің тақ сандар жағынан Жанкент көшесіне дейін, Жанкент көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің тақ сандар жағынан, Жайдарман орамындағы № 1 үйді қоса алғанда,               Б. Момышұлы даңғылына дейін     

 

Төрағасы:

БайжановТасбулат  Сабитович

Төрағаның орынбасары:

Махмет  Гулшат  Рахимбеккызы

Хатшы:

Кусаинова  Асемгуль  Кенжебековна

Комиссия мүшелері:

Макимова  Дамиля  Садыковна

Рыхсиев Еркебулан  Нурмаханович

Абдуахитова  Куралай Болаткановна

Абдраханова  Роза Керимхановна

Тілеухан  Нұрлан

Салей  Маратбек

ШаймуратоваЖазира Рашатовна

Сапарқызы  Шынар

  1.  

№ 45

№ 64 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 15

Ғ. Мұстафин көшесі, № 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7 үйлер.

 

Төрағасы:

Досмаганбетова Гулим  Алтаевна

Төрағаның орынбасары:

Кыдирова Сандугаш  Айдарбековна

Хатшы:

Төлеген Гүлшат

Комиссия мүшелері:

Абильдинова Сауле  Кабылтаевна

Жусупбекова Акнур Малайдаровна

Султанбекова  Іңкәр Талғаткқызы

Джаксибаева Баян Джумамуратовна

Найманова  Гульзат  Ахметчановна

Есхожин Совет  Кабылдинович

Шаменова Малика Аманкузовна

Мадиева Бакытгуль Каиргельдиевна

 

  1.  

№ 46

№ 64 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 15

Ғ. Мұстафин көшесі, № 13, 13/1, 13а, 15, 15/1, 15/2 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 29, 29/1,31, 31/1, 31/2 үйлер.

 

Төрағасы:

Тулепбергенова Гульмира Амановна

Төрағаның орынбасары:

Шайбекова  Сандугаш Аскаповна

Хатшы:

Омарова  Роза Советовна

Комиссия мүшелері:

Рыспеков  Сагат Жетенович

Аманжолов Рахметолла Нигметович

Бесжанова Сабира  Сайфуллаевна

Тенизбаева Салтанат Орынбасаровна

Турсбекова Елшат Сабитхановна

Жылкибаева Алма  Султангазиевна

Шойбекова Айгул  Толеубаевна

Нуркенов Султан Адаевич

  1.  

№ 47

№ 64 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 15

Ш. Құдайбердіұлы даңғылынан Қ. Рысқұлбеков көшесінің жұп сандар жағынан Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп сандар жағынан Ғ. Мүсірепов көшесіне дейін,                 Ғ. Мүсірепов көшесінің тақ сандар жағынан                         Ш. Құдайбердіұлы даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Баймуратова  Бану Алимжановна

Төрағаның орынбасары:

Нурбекова Дана Шохановна

Хатшы:

Нурпейсова Гулим  Бейсеновна

Комиссия мүшелері:

Тыгымбаев Таниберген Айтбаевич

Ақпанбетова  Ақерке Абубакирқызы

Султанбеков Ныгмет Кенжебекович

Бюлегенова Бибигуль  Бейсенбаевна

Курманбекова  Айнаш Керейбаевна

Есимхан Роза

Рахимов Галымжан Оразович

Алшынбай  Қадыр  Сұлтанұлы

  1.  

№ 48

Астана қаласы әкімдігінің «Астана қаласының Орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ,

Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25/3

Абылай хан даңғылы № 47 үй, Қ. Рысқұлбеков көшесі, № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 38 үй,
Ғ. Мүсірепов көшесі, № 7/1, 7/2 үйлер.

 

Төрағасы:

 Ельчибаев Асхат Оралханович

Төрағаның орынбасары:

Токумбаева Бигайша Асылхановна

Хатшы:

Гук Светлана Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Алиева  Зауре Мухаметрахимовна

Жакупбеков Жарылхасын Шурегеевич

Жаныспаева Марал Жумабаевна

Қонар  Айгерім Әшірбайқызы

Омарова Сымбат Нұрғалиқызы

Эстиярова  Сауле Бахытовна

Каскырбаева Гульзада Балтабаевна

Балымбетова Айман Дәуренбекқызы

  1.  

№ 49

№ 63 мектеп-гимназия, Лепсi көшесі, № 38

Есіл көшесінен Ш. Құдайбердіұлы даңғылының жұп сандар жағынанР. Қошқарбаев даңғылына дейін,               Р. Қошқарбаев даңғылының жұп сандар жағынан Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп сандар жағынан Қобда орамына дейін, Қобда орамының тақ сандар жағынан М. Төлебаев көшесіне дейін, М. Төлебаев көшесінің тақ сандар жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы жұп сандар жағынан Абылайхан даңғылына дейін, Абылайхан даңғылының жұп сандар жағынан Есіл көшесіне дейін, Есіл көшесінің жұп сандар жағынан                     Ш. Құдайбердіұлы даңғылына дейін.

Төрағасы:

Поняева  Ирина Ивановна

Төрағаның орынбасары:

Санитасова Карлыгаш Мукатайқызы

Хатшы:

Зейнелова  Кымбат Токтарбековна

Комиссия мүшелері:

Мырзахметова Жанна Даулетовна

Закарьянова  Ульбике Ниязбековна

Чернова Юлия Игорьевна

Секенова Жанар Ильяскызы

Кулахметова  Меруерт Саруаровна

Ермеков Жарқын Ермекұлы

Турабаева Бибигуль Адырбаевна

Малеев Жанат Молдубаевич

  1.  

№ 50

№ 63 мектеп-гимназия, Лепсi көшесі, № 38

Қобыланды батыр көшесінен Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Ш. Құдайбердіұлы даңғылына дейін,  Ш. Құдайбердіұлы даңғылының тақ сандар жағынан Есіл көшесіне дейін, Есіл көшесінің жұп сандар жағынан Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп сандар  жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Табылдықызы Динара

Төрағаның орынбасары:

Дарменова Мейрамгуль Толеуовна

Хатшы:

Жусупова  Мирамкуль Муратхановна

Комиссия мүшелері:

Закарьянова Индира Касымбековна

Шуршутбаев Фархат  Абдыкадирович

Елимес Ерболат Муқаметқалиұлы

Айтжанова Куралай Болатовна

Егеубаева Жанар Бакытжановна

Пазылова Алмагуль Уралтаевна

Каргалинова Асем Балабаевна

Журымбаев Бакытбек Сабыржанович

  1.  

№ 51

«Нұр Орда»

мектеп-лицейі,

Қарсаз көшесі, № 34

Тәуелсіздік даңғылынан Ақыртас көшесінің жұп сандар жағынан Жанкент көшесіне дейін, Жанкент көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің тақ сандар жағынан  Обаған көшесіне дейін, Обаған көшесінің жұп сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін,             М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан Айнакөл көшесіне дейін, Айнакөл көшесінің тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін,                  Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының тақ сандар жағынан Ақыртас көшесіне дейін.

Төрағасы:

Бегімбай Меруерт  Тілектесқызы

Төрағаның орынбасары:

Бугибаева Жанар Каирбековна

Хатшы:

Жекенова Жанар Сериковна

Комиссия мүшелері:

Тлеуғазыұлы Шалқар

Абенова  Асем  Сериковна

Джумабекова Айгерим  Ерболовна

Аклепесова  Жадра Дарябаевна

Жалмуханова Алтыншаш Жанабиловна

Оспанова  Жаныл Бейсембаевна

Жанабеков Ерсин Бекмуратович

Әбдешова Рыскүл Махмудқызы

  1.  

№ 52

Қазақстан Республикасының

Ұлттық музейі,

Тәуелсіздік даңғылы,

№ 54

Р. Қошқарбаев даңғылынан Тәуелсіздік даңғылының тақ сандар жағынан Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін, Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ сандар жағынан,
Ш. Қалдаяқов көшесіндегі № 2, 2/1, 2/2 үйлерді қоса алғанда, Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзені арнасының бойымен Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

ЖумабаевБатырхан  Еликович

Төрағаның орынбасары:

Сулейменова  Бакыт Адамбаевна

Хатшы:

Бейсенбина Айгуль Базарбаевна

Комиссия мүшелері:

Смаилова  Шолпан Калихановна

Кусайынов Дарын Тилешович

Лашенова  Лейла Руслановна

Сеитова  Айнагуль   Самарбаевна

Виклюк Ирина Анатольевна

Шірінбек  Еркежан  Жорабайкызы

Кадысов  Сагымбай Шрауович

Кусаинова  Мария Кураловна

  1.  

№ 53

№ 70 мектеп-лицей, Майқайың көшесі, № 1

Тәуелсіздік даңғылынан Б. Момышұлы даңғылының тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының тақ сандар жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Жусупова  Шамшибану Казбековна

Төрағаның орынбасары:

Бокийхан Еркинжан  

Хатшы:

Мукажанова Баян  Кенжетаевна

Комиссия мүшелері:

Исмагулова  Дамеш  Нурмаковна

Ботбаева Айгуль Орынбековна

НұрғалиеваЖанар Тайшыманқызы

Абдраева Батеш  Сабыровна

Мкртчан Нарек Агасович

Есирова Роза Кабуловна

Мишелова Адина Серикпаевна

Абдуллин  Жасулан Нурланович

  1.  

№ 54

№ 83 мектеп-гимназия,

А. Байтұрсынұлы көшесі, № 35

Сарыкөл көшесінен Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін,               М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан                К. Әзірбаев көшесіне дейін, К. Әзірбаев көшесінің жұп сандар жағынан А. Байтұрсынұлы көшесіне дейін, А. Байтұрсынұлы көшесінің жұп сандар жағынан Сарыкөл көшесіне дейін, Сарыкөл көшесінен Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Теменова  Сауле  Ермухановна

Төрағаның орынбасары:

Сатымбекова Жадыра Шылдебаевна

Хатшы:

Рахым  Дидар  Нұрманқызы

Комиссия мүшелері:

Муталиева  Айман Кадировна

Тұрысхан Нұрбек

Қажыбекова  Назгүл  Әсенқызы

Патова  Разия Рашидовна

Исабаева Акмарал Ермахамбетовна

Алиева Саягул  Шакаровна

Аскарова  Айман Мерикеновна

Сейдалыкызы    Дана

  1.  

№ 55

«Нұр Орда»

мектеп-лицейі,

Қарсаз көшесі, № 34

М. Жұмабаев даңғылынан Айнакөл көшесінің жұп сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін,             Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан              М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан Айнакөл көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Улебаева Корлан Сериковна

Төрағаның орынбасары:

Жаманкулова  Камшат Балгабаевна

Хатшы:

Нұрланқызы Жансая

Комиссия мүшелері:

Жалмаганбетова Жумакул Сагинтаевна

Адаева  Карлыгаш  Тлеугалиевна

Мамбетова  Акбота Абусагитовна

Тойбекова  Анар Мухсиновна

Сундетова  Жаныл Науайовна

Кайдарова  Рсалды Казбековна

Ертаева  Гульнур Ратовна

Рамазанова Мадина Ғазезқызы

  1.  

№ 56

№ 72 мектеп-лицей,

А. Байтұрсынұлы көшесі, № 25

 

Р. Қошқарбаев даңғылынан М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан К. Әзірбаев көшесіне дейін, К. Әзірбаев көшесінің тақ сандар жағынан А. Байтұрсынұлы көшесіне дейін,                      А. Байтұрсынұлы көшесінің тақ сандар жағынан Сарыкөл көшесіне дейін, Сарыкөл көшесі жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін,  Р. Қошқарбаев даңғылының жұп сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылы дейін.

 

Төрағасы:

Майбалаева  Жанар Оразғалиқызы

Төрағаның орынбасары:

Калиева Назыгул Сабитовна

Хатшы:

Габбасова Замзагуль  Каириденовна

Комиссия мүшелері:

Жаксылыкова  Жанат Байбосыновна

Сарсенбаева Алтынай Талгатовна

Муханбетова Айгул Мейрамхановна

Смагулова Роза Жуматаевна

Алтаева Жибек Санаковна

Донбаева Жанна Ергешбаевна

Тайшыгарин Талгат

Смайлов Нагашибай  Сайнович

  1.  

№ 57

№ 72 мектеп-лицей,

А. Байтұрсынұлы көшесі, № 25

Тәуелсіздік даңғылынан Р. Қошқарбаев даңғылының жұп сандар жағынан Сарыкөл көшесіне дейін, Сарыкөл көшесінің тақ сандар жағынан                         Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін, Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

 Аманова Айгуль Айтжанқызы

Төрағаның орынбасары:

Шайсултанова Сажида Кожахметовна

Хатшы:

Мажитова  Сандугаш Дүйсембаевна

Комиссия мүшелері:

Кундубаева Жайнагуль Саиновна

Мукашев Амангельды Серикбаевич

Кочербаева Камшат  Ергешбаевна

Жусупова Жанаш Ермековна

Копбаева Жанар Ордагуловна

Оспанова Акбопе  Ильясовна

Жунусова Саулеш  Советовна

Тюлюбаева Айгуль Мукановна

  1.  

№ 58

Оқушылар сарайы,

 Б. Момышұлы даңғылы, № 5

Ақбұлақ бұлағының арнасынан Тәуелсіздік даңғылының тақ сандар жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін,                   Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзені арнасы бойынан Ақбұлақ бұлағының арнасына дейін, Ақбұлақ бұлағының арнасы бойынан Тәуелсіздік даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Иргебаева  Кымбат Мукановна

Төрағаның орынбасары:

Елеусизов  Кылыш Туткушевич

Хатшы:

Калиякасова  Гаухар Мураткызы

Комиссия мүшелері:

Серикбаева Джанар  Сакеновна

Смагулова Гульнар Жакиповна

Кейкиева Эльмира Сейтбековна

Хавал Бейімбет

Абсеитова Гаукар Зейноллаевна

Абдуалиев  Думан Куандыкович

Косжанова Кундыз  Сериковна

Кабижев  Олжас Болатханович

  1.  

№ 59

Оқушылар сарайы,

Б. Момышұлы даңғылы, № 5

Тәуелсіздік даңғылы, № 20, 22, 24а, 24б, 26, 26/1, 28 үйлер, күйші Дина көшесі, № 2/1, 2/2, № 4/1, 4/2 үйлер, Б. Майлин көшесі № 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2 үйлер.

 

Төрағасы:

Мырзабаев Амангелды Тулендиевич

Төрағаның орынбасары:

Абдуллаева Лейла Оспановна

Хатшы:

Кашкимбекова Макпал Карыбековна

Комиссия мүшелері:

Сағындыков Мейіржан Ауезханұлы

Хасенова  Дана Даулбаевна

Тілеген Толғанай   Амангелдіқызы

Малбағаров  Алмас Маутканович

Жубанова Жұлдыз Кенескызы

Кадырбекова Кайша Муратовна

Турашев  Ернур Амангалиевич

Абдикул Төрехан

  1.  

№ 60

№ 73 мектеп-лицей,

№ 191 көше

(жобалық атауы), № 2

Есіл өзенінің жағалауынан Ш. Қалдаяқов көшесінің жұп сандар жағынан, № 2, 2/1, 2/2 үйлерді қоспағанда, М. Жұмабаев даңғылына дейін, Есіл өзенінің жағалауы бойымен № 43а, 46 көшелерін (жобалық атаулары) және Тәуелсіздік даңғылдағы VIP-қалашықтағы үйлерді қоса алғанда,                         Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Байтажикова Куралай Амангельдиновна

Төрағаның орынбасары:

Айтимова Гульнур Ерсайновна

Хатшы:

Асылбекова Диляра Саттаровна

Комиссия мүшелері:

Байтажикова Жанна Есенгельдиновна

Аугалиева Аягоз Жумабайкызы

Мархамед Бекболат

Курмашев Алмас  Мейрамханович

Бияжанова Айнагуль  Сейфуллиновна

Тәңірберген Маралхан

Тәңірбергенұлы

Зиятов Акбар   Мирахматұлы

Жолдасбекова Акбопе Бақытханқызы

  1.  

№ 61

№ 74 мектеп-гимназия,

Т. Жүргенов көшесі,

№ 29

А. Байтұрсынұлы көшесінен Қордай көшесінің тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін,             Р. Қошқарбаев даңғылының жұп сандар жағынан  М. Жұмабаев даңғылына дейін,  М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар  жағынан А. Байтұрсынұлы көшесіне дейін, А. Байтұрсынұлы көшесінің тақ сандар жағынан Қордай  көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Нүсіпжан Женіскүл  Темірханқызы

Төрағаның орынбасары:

Клышбаева Акик  Тугеловна

Хатшы:

Муканова Амангуль Амангельдиновна

Комиссия мүшелері:

Компаев   Али   Жомарұлы

Асылбекова   Алия Даулетовна

Байменова  Макпал Мусаевна

Атыгаева   Айгуль Зейнельгабденовна

Суамбекова Гулнара Бакытжановна

Кожагулова Гулжан Мукашевна

Кулчикбаева Салтанат Токтакыновна

Маханов Бакытжан  Есбаевич

  1.  

№ 62

№ 74 мектеп-гимназия,

Т. Жүргенов көшесі,

№ 29

Р. Қошқарбаев даңғылынан Қордай көшесінің тақ сандар жағынан Айнакөл көшесіне дейін, Айнакөл көшесінің тақ сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін,              Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Қордай  көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Рахымжан Багдагул Рахымжанкызы

Төрағаның орынбасары:

Курмашева  Венера Айдосовна

Хатшы:

Жабагина Асем Кожабековна

Комиссия мүшелері:

Зайыр Арман Куанышевич

Сыдых Бахытгул

Хамзин Рахметолла  Куатович

Байтас  Гулшат Бершкбайқызы

Манапова Ардак   Байдаулетовна

Битабаров  Аскар Еркинбаевич

Касымов Самат Тургынович

Тулеймесов Марат Канапьянович

  1.  

№ 205

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Психикалық денсаулықтың медициналық

орталығы» МКК,

І. Жансүгірұлы көшесі,

№ 12

І. Жансүгірұлы көшесі, № 12.

 

Төрағасы:

 Дисенова Алия Дельмухамбетовна

Төрағаның орынбасары:

Мусекина  Таныскул Сапаргалиевна

Хатшы:

ДжамбулатоваДинара Наурызбаевна

Комиссия мүшелері:

Тлегенов Серик Сартаевич

Ахметова Анар Кавдирахимовна

Карамышева Гульнара  Селькасымовна

Жолпатов  Асхат Жолпатулы

  1.  

№ 206

Астана қаласының әкімдігінің «Туберкулезге қарсы диспансері» МКҚК, Железнодорожный тұрғын алабы, А-1 көшесі (жобалық атауы)

Железнодорожный тұрғын алабы, А-1  көшесі (жобалық атауы).

Төрағасы:

Абдуалиева  Раушан Аштаровна

Төрағаның орынбасары:

Сейтенова Салтанат Бейсембаевна

Хатшы:

Чебану Елена Александровна

Комиссия мүшелері:         

Сыздыкбаева  Айгуль Елубаевна

Куспекова Алмагуль  Калымовна

Каршалова Жулдыз Саденовна

Сейтахметова  Куралай Есенжоловна

  1.  

№ 207

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Онкология

орталығы» МКК,

Манас көшесі, № 17

Манас көшесі, № 17.

 

Төрағасы:

Мустафина Багдаш Каиртаевна

Төрағаның орынбасары:

Оразбеков Бактыбай Сейхадирович

Хатшы:

Айдобулова Жанна Рахимжановна

Комиссия мүшелері:

Танабаева  Альфия Тулеповна

Хасенова Зауре  Ильфатовна

Каменов Маргулан Саинович

Смаилова Гульнур Утегеновна

  1.  

№ 208

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ

«№ 2 Перинаталдық орталық» МКК, Тәуелсіздік даңғылы,

№ 3/1

Тәуелсіздік даңғылы, № 3/1.

 

Төрағасы:

Уразбаева Гульфайруз  Галимовна

Төрағаның орынбасары:

Павловец Лариса Павловна

Хатшы:

Акубасова Алия  Шаймердиновна

Комиссия мүшелері:

Саимова Сауле Рахимбердиновна

Байтимирова Алия Султановна

Кожекенов Динат  Ерикович

Алтынбекова Багыдат  Бейсековна

  1.  

№ 209

«Ұлттық ғылыми медициналық

орталық» АҚ,

Абылай хан даңғылы,

№ 42

Абылай хан даңғылы, № 42.

 

Төрағасы:

Ибраев  Жумабек Аманжолович

Төрағаның орынбасары:

Мейрембаев  Галы Жумадинович

Хатшы:

Левая Елена Сергеевна

Комиссия мүшелері:

Сулейменова Алуа  Галимжановна

Сафарова Роза Темировна

Терлекбаева Гульназ Сеилхановна

Сайлау Айсауле

  1.  

№ 210

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Травматология

және ортопедия

ғылыми-зерттеу институты» ШЖҚ РМК,

Абылай хан даңғылы,

№ 15а

Абылай хан даңғылы, № 15а.

 

Төрағасы:

Бапишев Кенжебулат Сапарбаевич Төрағаның орынбасары:

Кумекбаева Сауле Базарбаевна

Хатшы:

Искендирова  Кульбарам Мукашевна

Комиссия мүшелері:

Бидай Асемгул

Фазылов  Мерей Канатович

Нурпеисова Дина Серикбайевна

Аушева Ольга Османовна

  1.  

№ 211

Астана қаласының әкімдігінің «№ 1 қалалық аурухана» ШЖҚ МКК,

Р. Қошқарбаев даңғылы, № 66

Р. Қошқарбаев даңғылы, № 66.

 

Төрағасы:

Абдуллаев Бахытжан Юсупалиевич

Төрағаның орынбасары:

Нуртазина Нонна Муратовна

Хатшы:

Тусупаева  Роза Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Тэн  Станислав Валерьевич

Дементьева Евгения Александровна

Асылбек Ерғалы Амангелдіұлы

Салыкова Гульнара  Казбековна

  1.  

№ 212

Астана қаласы әкімдігінің «№ 2 қалалық балалар ауруханасы» ШЖҚ МКК,

Р. Қошқарбаев даңғылы, № 64

Р. Қошқарбаев даңғылы, № 64.

 

Төрағасы:

Ашимханов Айдын  Нуртасович

Төрағаның орынбасары:

Абдырова  Светлана Анатольевна

Хатшы:

Просалова  Нина Ивановна

Комиссия мүшелері:

Садуов Баймаханбет Калдыбаевич

Узбекова  Ардак   Бакытовна

Әшманова  Алтынай Қанатқызы

Ташетова Айгерим Маратовна

  1.  

№ 213

Астана қаласы

әкімдігінің «Қалалық жұқпалы аурулар

ауруханасы» МКҚК, Манас көшесі, № 22/3

Манас көшесі, № 22/3.

 

Төрағасы:

Атыгаева Сауле Кабиевна

Төрағаның орынбасары:

Смагулова Зауреш Кадырбековна

Хатшы:

Абдрахманова  Жанар Утегеновна

Комиссия мүшелері:

Нагимтаева  Алмагуль Аманжоловна

Федина Людмила Николаевна

Жусупбекова Гулнар Мейрбековна

Жумагулов Алмат Бахчанович

  1.  

№ 214

0112 әскери бөлімі, Абылай хан даңғылы,

№ 45

Абылай хан даңғылы, № 45.

 

Төрағасы:

Жесекеев Жандос Болатбекович

Төрағаның орынбасары:

Шуликин Александр Алексеевич

Хатшы:

Рахимова  Асель Куандыковна

Комиссия мүшелері:

Алексеев Александр Сергеевич

Уйсимбаева Бакытжан Серикбаевна

Карагуланова Жанылкан Смакановна

Сариева Галия  Сергеевна

 «Байқоныр» ауданы

  1.  

№ 63

Ж. Жабаев атындағы

№ 4 мектеп-гимназия,
Ш. Айманов көшесі, № 3

 

С. Жүнісов көшесінен Республика даңғылының жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан  Генерал Сабыр Рақымов көшесіне дейін, Генерал Сабыр Рақымов көшесінің тақ сандар жағынан               Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан С. Торайғыров көшесіне дейін, С. Торайғыров көшесінің жұп сандар жағынан С. Жүнісов көшесіне дейін,                     С. Жүнісов көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Искакова Майраш Толеубековна

Төрағаның орынбасары:

Каирбекова Амина Шотайевна

Хатшы:

АусароваМархаббатЕсентаевна

Комиссия мүшелері:

Сулеймен Гүлім Еркеболатқызы

Аубакирова Асемгул Магзумовна

Мұқанбетқали Әйгерім Елікбайқызы

Кумпеисов Оразхан Айтмуканович

Смагулова Зибада Киконтаевна

Таупекова Назира Таймасовна

Нуркенова Айдана Нұрханқызы

Базарбаева Жібек Максутқызы

 

  1.  

№ 64

Ж. Жабаев атындағы

№ 4 мектеп-гимназия,
Ш. Айманов көшесі, № 3

Ә. Жангелдин көшесінен Ш. Айманов көшесінің жұп сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан                   Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Генерал Сабыр Рақымов көшесіне дейін, Генерал Сабыр Рақымов көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін,                 Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан               Ш. Айманов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Досова Асия Насыровна

Төрағаның орынбасары:

Тикшекеев Марат Аскерович

Хатшы:

Абденова Татьяна Каировна

Комиссия мүшелері:

Шәріп Нұрмұханбет Қанатұлы

Камалова Бакыт Нуржигитовна

Кылышбаева Мадина Боранбаевна

Байжанова Мунира Хабдулбаровна

Темирбекова Улжаркын Ахметовна

Абдуалиева Балжан Ибрагимовна

Атыгаева Динара Калдыбаевна

Шерьязова Бибигуль Матайқызы

  1.  

№ 65

Ж. Жабаев атындағы

№ 4 мектеп-гимназия,
Ш. Айманов көшесі, № 3

Ш. Айманов көшесінен С. Сейфуллин көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің жұп сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіндегі № 40 үйді және Ж. Омаров көшесіндегі № 91 үйді қоса алғанда, С. Сейфуллин көшесіне дейін.

Төрағасы:

Сыздыкова Базаркуль Сагиндиковна

Төрағаның орынбасары:

Кашаева Айгуль Ондагановна

Хатшы:

Магзумова Бакытгул Амангельдиновна

Комиссия мүшелері:

Жанадилова Зауле Алтаевна

Самарханова Гултай Дугалиевна

Шомаев Айдар Танатканович

Кенбейлова Гульнара Амантаевна

Жампеисова Асемгул Койлыбаевна

Саурикова Гульнар Жаксылыковна

Исмаилова Арай Жалеловна

Докушева Виктория Ивановна

  1.  

№ 66

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы,

№ 34

М. Ғабдуллин көшесінен Абай даңғылының жұп сандар жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін,                 Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан, Кенесары көшесіндегі № 61, 61/1, 63 үйлерді қоспағанда, Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Ш. Иманбаева көшесінің жұп сандар жағынан Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің тақ сандар жағынан М. Ғабдуллин көшесіне дейін,
М. Ғабдуллин көшесінің жұп сандар жағынан Абай даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Искаков Серик Кылышевич

Төрағаның орынбасары:

Кайчибеков Сейтказы Адилгазиевич

Хатшы:

Пшенбаева Маржан Исполовна

Комиссия мүшелері:

Нуркеева Салтанат Ибадуллаевна

Васильева Ирина Анатольевна

Хаким Мирас Бахтиярулы

Оразбек Нұржан Серікұлы

Тайбергенова Зауре Рахимжановна

Әбіш Әсел Қайратқызы

Кусаинова  Гульмира Тулеугалиевна

Жангарашева Жаннур Сериковна

  1.  

№ 67

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы,
№ 34

Республика даңғылынан  С. Жүнісов көшесінің жұп сандар жағынан С. Торайғыров көшесіне дейін,                С. Торайғыров көшесінің тақ сандар жағынан                  Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан  Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің тақ сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіне  дейін,                           С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан                     С. Торайғыров көшесіне дейін, С. Торайғыров көшесінің тақ сандар жағынан Ж. Омаров көшесіне дейін, Ж. Омаров көшесінің тақ сандар жағынан
М. Ғабдуллин көшесіне дейін, М. Ғабдуллин көшесінің тақ сандар жағынан Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп сандар жағынан С. Жүнісов көшесіне дейін.

Төрағасы:

Тухтынова Сания Кулдыровна

Төрағаның орынбасары:        

Жазықбаев Батырхан Ерланұлы

Хатшы:

Ташкенбаева Асель Саветкановна

Комиссия мүшелері:

Саматұлы Шерхан

Зайдильдинов Абай Тлеубаевич

Садуакасов Ербол Аманович

Акпарова Қаршыга Ибрагимовна

Курбанбаев Худайберган Бекберганович

Мырзаханов Мырзахмет Маратович

Калиева Гульнур Досановна

Абилев Айзат Мирхатович

  1.  

№ 68

№ 31 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 49

Республика даңғылынан Отырар көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Иманбаева көшесіне дейін,              Ш. Иманбаева көшесінің тақ сандар жағынан Ағыбай батыр көшесіне дейін, Ағыбай батыр көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп сандар жағынан, Ш. Иманбаева көшесіндегі № 7г, 7в үйлерді және М. Ғабдуллин көшесіндегі № 12 үйді қоспағанда, Отырар көшесіне дейін.

                                        

Төрағасы:

Самсонова Ирина Константиновна

Төрағаның орынбасары: 

Омирзакова Айгуль Амангельдиевна

Хатшы:

Сабитова Анара Забинулловна

Комиссия мүшелері:

Нурбекова Жанна Шоровна

Наурызханова Еркеназ Мырзағалиқызы

Айдарбекова Асель Шаяхметовна

Выговская Елена Вадимовна

Эрхужаева Замира Есжановна

Сеитова Жансая Қадырбекқызы

Белятко Александра Владимировна

Нұрбапан Дәрия Сүйндікқызы

  1.  

№ 69

№ 31 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 49

Ш. Иманбаева көшесінен Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін,                Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан                    А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Иманбаева көшесіне  дейін,              Ш. Иманбаева көшесінің жұп сандар жағынан
Ш. Уәлиханов көшесіндегі № 5, А. Иманов көшесіндегі № 17 үйді қоспағанда, Кенесары көшесіндегі № 61, 61/1, 63 үйлерді қоса алғанда, Кенесары көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Маишева Зауреш Куандыковна

Төрағаның орынбасары:

Янке Татьяна Михайловна

Хатшы:

Мұхамедалина Жанар Жаксыбековна

Комиссия мүшелері:

Хон Алёна Вилориевна

Алкенова  Жаннат Таймысовна

Муратбаева Асима Калымжановна

Кенжебекова Дарига Болатовна

Карибаева Жулдыз Аманайқызы

Серікбай Мұстафа Қабиденұлы

Ахметова Алмагуль Усербаевна

Токышева Куралай Сабихановна

  1.  

№ 70

№ 10 мектеп-гимназия,

М. Ғабдуллин көшесі,

№ 7

Республика даңғылы, № 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 үйлер,            А. Бараев көшесі, № 1, 3, 5а, 7, 9, 13 үйлер,                      М. Ғабдуллин көшесі, № 1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 6/1 үйлер, Ш. Иманбаева көшесі, № 1 үй.

 

Төрағасы:

Ташенова Марзия Акимовна

Төрағаның орынбасары:

Баймуканова Антонина Александровна

Хатшы:

Кожамсеитова Нургайша Шабдановна

Комиссия мүшелері:

Тоқтарқызы Меруерт

Ализбаев Токтар Исламович

Нусупов Мурат Айдарханович

Есболаев Нурбол Жолдасбаевич

Абдрахманов Орал Сартаевич

Ашимгазинова Назерке  Назыркановна

Хасенова Женискуль Касымгалиевна

Бекентаев Рустем Мухтарович

  1.  

№ 71

№ 10 мектеп-гимназия,

М. Ғабдуллин көшесі,

№ 7

 

Республика даңғылынан Ағыбай батыр көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Иманбаева көшесіндегі № 7г, 7вүйлерді және М. Ғабдуллин көшесіндегі
№ 12 үйді қоса алғанда, Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Ш. Иманбаева көшесінің тақ сандар жағынан Рамазан көшесіне дейін, Рамазан көшесінің тақ сандар жағынан, Республика даңғылындағы № 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/1, 6/2 үйлерді қоса алғанда, Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп сандар жағынан, Ағыбай батыр көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Даржанова Масура Хамидуллаевна

Төрағаның орынбасары:

Сулейменов Дулат Мустафиевич

Хатшы:

Кошкарбаева Гулмайда Оралбаевна

Комиссия мүшелері:

Мусина Жамал Валиевна

Кусмамбетова  Шулпан Абдысадыковна

Максименко Владимир Борисович

Ромашова Наталья Анатольевна

Сейтжанова Айгул Бахытовна

Козыбаева Нургуль Дуйсенбаевна

Мухамеджанова Асел Рамазановна

Аккерман Татьяна Александровна

  1.  

№ 72

№ 54 мектеп-лицей,

Ш. Иманбаева көшесі,

№ 4

 

Ш. Уәлиханов көшесінен А. Иманов көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Иманбаева көшесіне дейін,               Ш. Иманбаева көшесінің жұп сандар жағынан
Ж. Тархан көшесіне дейін, Ж. Тархан көшесінің тақ сандар жағынан, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін,              Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан                   Ш. Уәлиханов көшесіндегі № 5 үйді, А. Иманов көшесіндегі № 17 үйді қоса алғанда, А. Иманов көшесіне дейін.                

Төрағасы:

Сейсенбай Шәкәрім Толыбайұлы

Төрағаның орынбасары:

Чужетова Айнур Сапаргалиевна

Хатшы:

Казыбаева Улжалгас Сериковна

Комиссия мүшелері:

Матвеева Милауша Амирзяновна

Төребекова Сымбат Орынбекқызы

Бақтыбай Қайсар Бисенұлы

Келдібай Ақтолқын Райханқызы

Абильмажинова Гульнара Жанахметовна

Спаена Зайра Сериковна

Керешев Алтынбек Шамратович

Ержанова Гулзат Таганбаевна

  1.  

№ 73

№ 54 мектеп-лицей,

Ш. Иманбаева көшесі,

№ 4

Асан қайғы көшесінен Ж. Тархан көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Иманбаева көшесіне дейін,                 Ш. Иманбаева көшесінің жұп сандар жағынан
А. Бараев көшесіне дейін, А. Бараев көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін,               Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан,                Ж. Тархан көшесіндегі № 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 4, 6, 6/1, 8, 10 үйлерді қоса алғанда, Ж. Тархан көшесіне дейін.

Төрағасы:

Касенова Гульнар Жумабайкызы

Төрағаның орынбасары:

Чукеева Сагыныш Раисовна

Хатшы:

Стамкулова Куралай Шаймерденовна

Комиссия мүшелері:

Әйтіміш Ақбота Ғалиқызы

Алтангүл Ерлан

Утепова Алуа Маратқызы

Молдабекова Нургуль Ержигитовна

Әділов Хакімжан Серікұлы

Баешева Гүлжайна Жолдасбекқызы

Жантилесова Марал Сериковна

Рымбаева Мереке Талғатқызы

  1.  

№ 74

№ 27 мектеп-лицей,

Таха Хусейн көшесі,

№ 5/1

А. Бараев көшесі, № 2, 2/1, 2а, 2б, 6, 6/1, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 12, 14, 14/1 үйлер,      А. Кравцов көшесіндегі № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1 үйлер, Ж. Тәшенов орамындағы № 8, 8/1, 8/2, 8/3,10 үйлер.

 

Төрағасы:

Чекалова Айман Токимовна

Төрағаның орынбасары:

Крутская Елена Федоровна

Хатшы:

Хрипун Дарья Олеговна

Комиссия мүшелері:

Бокова Фади Герихановна

Балабиев Ануар Даулетович

Кириллов Дмитрий Васильевич

Козак Ирина Вячеславовна

Нурпеисова Гульмира Муратовна

Занина Екатерина Викторовна

Самсонова Олеся Евгеньевна

Миленина Елена Вячеславовна

  1.  

№ 75

№ 27 мектеп-лицей,

Таха Хусейн көшесі,

№ 5/1

Ж. Тәшенов көшесі, № 7, 7/1, 9, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2 үйлер, Ж. Тәшенов орамы, № 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/1, 7, 9 үйлер.

 

Төрағасы:

Бекжанова Салтанат Турсумбековна

Төрағаның орынбасары:

Жанабаева Дилара Маратовна

Хатшы:

Бакакова Айсулу Кожанбердыевна

Комиссия мүшелері:

Кулумбаев Нургали Чимкентбаевич

Бекжанова Айнаш Онгаровна

Копеева Лаура Газизовна

Абенова Меруерт Сабитовна

Турсумбекова Сауле Капасовна

Тулеубеков Асылхан Жанатбекович

Кусанова-Ермекова Раушан Канатовна

Валиева Жанна Нурлановна

  1.  

№ 76

«Астананың шаруашылық басқармасы» ЖШС,
Ж. Тәшенов көшесі, № 25

Асан қайғы көшесінен А. Кравцов көшесінің жұп сандар жағынан Ж. Тәшенов көшесіне дейін,                    Ж. Тәшенов көшесінің бойымен Таха Хусейн көшесіне дейін, Таха Хусейн көшесінің жұп сандар жағынан А. Кравцов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Магауин Женис Тезекбаевич

Төрағаның орынбасары:

Абдукодирова Айсулу Мирзалиевна

Хатшы:

Жұмажан Әсел Шаимерденқызы

Комиссия мүшелері:

Султанбекова Меруерт Габдулловна

Галимов Нурлан Хайроллович

Оспанов Ниязбек Сулейменович

Дюсекеев Канат Тулегенулы

Садуева Амангүл

Койшибаева Ботагоз Фазыловна

Курмангожина Урхия Уахитовна

Базылгамова Сауле Бокейхановна

  1.  

№ 77

«Республикалық каратэ орталығы» ЖШС,

Ж. Тәшенов көшесі,

№ 7/2)

 

Ж. Тәшенов көшесі, № 8, 8/1,8а, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 22 үйлер, Таха Хусейн көшесі, № 1, 3, 3/1, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15а, 17а үйлер,                   А. Кравцов көшесі, № 6 үй.

 

Төрағасы:

Кабдуалиева Салтанат Кыдырбековна

Төрағаның орынбасары:

Темирбаева Бибигуль Манаевна

Хатшы:

Мухамеджанова Кунсулу Кушекбаевна

Комиссия мүшелері:

Нурумбаева Динара Асылбековна

Шагиров Куат Ермекович

Кишубаева Нургуль Базарбаевна

Кәмен Диана Қасымқызы

Темиргалиева Бакытгуль Магзумовна

Сембаева Гульжан Акылбековна

Сабдина Асель Калиевна

Жумабекова Аягоз Даулешевна

  1.  

№ 78

Экономикалық-заң колледжі,

Ә. Сембинов көшесі,

№ 23

 

Ш. Уәлиханов көшесінен Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Ш. Жиенқұлова көшесіне дейін, Ш. Жиенқұлова көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Сембинов көшесіне дейін,                  Ә. Сембинов көшесінің тақ сандар жағынан                     Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан
Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Резепова Надежда Ивановна  

Төрағаның орынбасары:

Сайфулин Фарид Маратович

Хатшы:

Чагина Раиса Яковлевна

Комиссия мүшелері:

Ким Инара Иршатовна

Щеглова Гульнара Фаезовна

Темирбеков Серик Омирбекович

Елеусизов Нурсултан Хапсалямович

Резепова Галина Сергеевна

Касьян Александр Алексеевич

Саломатин Николай Николаевич

Московская Татьяна Олеговна

  1.  

№ 79

«Білім-инновация»

лицей-интернаты,

С. Сейфуллин көшесі,

№ 59

Абай даңғылынан Ә. Әлімжанов көшесінің жұп сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіне дейін,                С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан Асан қайғы көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін,                 Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан
Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов көшесінен тақ сандар жағынан    Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынын тақ сандар жағынан Ә. Әлімжанов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Ахметкалиева  Алтынай  Сагатбековна

Төрағаның орынбасары:

Казжанова  Зада Рахмановна

Хатшы:

Қазкенова  Гүлнара Серікқанқызы

Комиссия мүшелері:

Тулеген  Мукагали Ғалымұлы

Бимбетов Мухтар Исламович

Габдуллин Асхат  Кабдрахманович

Мамырбекова  Галия Асановна

Тоқтағазы Елдос Әуелбекұлы

Умиралиева Гульзира Темирбековна

Зайсанбаев Толеген Турсунович

Какиманова Айымкуль Оразовна

  1.  

№ 80

«Білім-инновация»

лицей-интернаты,

С. Сейфуллин көшесі,

№ 59

Абай даңғылынан Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін,                Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан Асан қайғы көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің тақ сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіне дейін,               С. Сейфуллин көшесінің жұп сандар жағынан
Ә. Әлімжанов көшесіне дейін, Ә. Әлімжанов көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан                Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Телемисов Женис Жумабаевич

Төрағаның орынбасары:

Рахимова Гульнар  Мизинбаевна

Хатшы:

Құндызбай Ануза Нұртасқызы

Комиссия мүшелері:

Утемисов Асылхан Шалхарович

Солтанбаева Маржан Баглановна

Райханова Тамара Токешовна

Шакетаева Назгуль Баяндыевна

Сералина Жанна Кайратденовна

Алпыспай  Теңіз Айдынұлы

Игембаева Мөлдір Касымқызы

Нурлан Рауят

  1.  

№ 81

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 8 қалалық емхана» МКК,              

Ә. Сембинов көшесі, № 4

Ш. Уәлиханов көшесінен Абай даңғылының жұп сандар жағынан Ә. Сембинов көшесіне дейін,                Ә. Сембинов көшесінің тақ сандар жағынан Баянауыл көшесіне дейін, Баянауыл көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін,               Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан Абай даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Ибраева  Марина  Еренгаиповна

Төрағаның орынбасары:

Шапиева  Гульдана Шарипбековна

Хатшы:

Султанова Азина Кожахметовна

Комиссия мүшелері:

Төлеубай Жайка

Тасмаганбетов АлматКабдырахманович

Бижанова  Галия Куанышовна

Абил Наташа

Бижанов Бахитжан Сартаевич

Сапиев  Куаныш Туленгазиевич

Бортанова Динара  Мухтаровна

Жакупова Гулжихан Мансуровна

  1.  

№ 82

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 8 қалалық емхана» МКК,

Ә. Сембинов көшесі,

№ 4/1

Ш. Уәлиханов көшесінен Баянауыл көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Сембинов көшесіне дейін,                Ә. Сембинов көшесінің тақ сандар жағынан
А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан Асан қайғы көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің тақ сандар жағынан
Ж. Тархан көшесіне дейін, Ж. Тархан көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін,               Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан Баянауыл көшесіне дейін.

 

                        

Төрағасы:

Алпысбаева Айсулу  Бекболатовна

Төрағаның орынбасары:

Куанбаева Ляззат Тукеновна

Хатшы:

Ильясова Кымбат Мауленовна

Комиссия мүшелері:

Джакупова  Бакытгуль Оркендеуовна

Курманова Гульстан Талгатовна

Кабдрашев  Бахтияр  Темірболатұлы

Шдерин Серикказы Сулейменович

Боранбаева Айгуль  Кайруллиновна

Абдыгужина Лейля Базкеновна

Хамбар Аманкелд

Ермаганбетова  Марал Маратовна

 

  1.  

№ 83

Қазтұтынуодағының жоғарғы сауда-экономикалық колледжі,

Кенесары көшесі, № 60

Ә. Сембинов көшесінен А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан «Егемен Қазақстан» газеті көшесіне дейін, «Егемен Қазақстан» газеті көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан Е. Брусиловский көшесіне дейін, Е. Брусиловский көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының жұп сандар жағынан
Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов көшесінің жұп сандар жағынан
А. Иманов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Кужимов  Мирзабек  Турабекович

Төрағаның орынбасары:

Устенбеков  Аяган Сапарович

Хатшы:

Мукашева Айжан  Талгаткызы

Комиссия мүшелері:

Буркутбаева Кенжегул Ермековна

Амиржанова Назгуль Турысбековна

Манаева Катира Ахатовна

Зеренханова Ақмарал Зеренханқызы

Тилдабаева Гульзада  Тилдабаевна

Тлегенов Серик Сартаевич

Турмуханбетов Талгат  Алтынбекулы

Миленин Владимир Вячеславович

  1.  

№ 84

 

Т. Айбергенов атындағы № 16 жалпы орта мектеп,
Кенесары көшесі, № 81

Ж. Тархан көшесінен Асан қайғы көшесінің жұп сандар жағынан А. Иманов көшесіне дейін,                       А. Иманов көшесінің жұп сандар жағынан «Егемен Қазақстан» газеті көшесіне дейін, «Егемен Қазақстан» газеті көшесінің жұп сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан Б. Бейсекбаев көшесіне дейін,               Б. Бейсекбаев көшесінің тақ сандар жағынан Ж. Тархан көшесіне дейін, Ж. Тархан көшесінің тақ сандар жағынан, Ж. Тархан көшесіндегі № 5, 5/1 үйлерді қоспағанда, Асан қайғы көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Шахметова Жибек Дюсюповна

Төрағаның орынбасары:

Доронгоф Лариса Анатольевна

Хатшы:

ЖакуповаЗауреш Акимовна

Комиссия мүшелері:

Куйекбаева Багыткул Уалиевна

Сайдалинова Наушан Жилкайдаровна

Джумабекова Гаухар Халыковна

Мендыбаева Гаухар Муратовна

Тулендиева Ирина Зинуровна

Племянникова Маргарита Анатольевна

Исаева Сауле Амангельдиновна

Бесембекова Анар Малгаждаровна

  1.  

№ 85

 

Т. Айбергенов атындағы № 16 жалпы орта мектеп,
Кенесары көшесі, № 81

Ә. Сембинов көшесінен Л. Толстой көшесінің жұп сандар жағынан Е. Брусиловский көшесіне дейін,            Е. Брусиловский көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан Ә. Сембинов көшесіне дейін,                 А. Сембинов көшесінің жұп сандар жағынан
Л. Толстой көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Есалиева Шолпан Бахтияровна

Төрағаның орынбасары:

Сатекова Айгуль Тлешовна

Хатшы:

Климова Евгения Андреевна

Комиссия мүшелері:

Омарова Айгуль Кажимуратовна

Кощегулова Бахыт Искаковна

Абдрасилова Айжан Бахтыбаевна

Буяновская  Людмила Валентиновна

Мырзагалиева Аксана Жаныбековна

Петрачева Ирина Юрьевна

Калита Галина Михайловна

Омарова Сымбат Тлеухановна

  1.  

№ 86

 

№ 5 гимназия,

Ж. Тархан көшесі, № 16

А. Пушкин көшесі, № 1, 3/1, 7, 9 үйлер, А. Жұбанов көшесі, № 1, 3, 3/1, 3/2 үйлер, А. Кравцов көшесі,            № 5, 7, 7/1, 9 үйлер, Ж. Тархан көшесі, № 18 үй.

 

Төрағасы:

Труфанов Алексей Стефанович

Төрағаның орынбасары:

Нурышева Айгуль Бектурсыновна

Хатшы:

Саидова Наталья Петровна

Комиссия мүшелері:

Искакова Салтанат Арыстанбековна

Ибраимбекова Анаргуль Маулиевна

Аубакирова Айнагуль Аманжоловна

Вепштене Ирина Константиновна

Маликова Ассель Жайляуовна

Мисник Анна Васильевна

Ертисбаева Аяжан Секеновна

Забожанова Татьяна Ананьевна

  1.  

№ 87

 

№ 5 гимназия,

Ж. Тархан көшесі, № 16

А. Кравцов көшесі, № 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2 үйлер, Ж. Тархан көшесі, № 5, 5/1 үйлер, Асан қайғы көшесі, № 1/1, 1/2 үйлер.

 

Төрағасы:

Бахриденова Тогжан Макешевна

Төрағаның орынбасары: Абдыкадыров Бекбулат Зайкенович

Хатшы:

АкатаеваАйнурСламовна

Комиссия мүшелері:

Шахманова Батима Рамазановна

Тихомирова Марина Николаевна

Камбарова Арай Махкамалиевна

Кнутова Светлана Анатольевна

Стамкулов Руслан Жумабекович

Шорманбаева Кадиша Алтаевна

Бектурганова Бакша

Байзирова Кенжегул Мажитовна

  1.  

№ 88

 

Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті,
А. Жұбанов көшесі, № 7

Б. Бейсекбаев көшесінен А. Иманов көшесінің жұп сандар жағынан А. Янушкевич  көшесіне дейін,                А. Янушкевич көшесінің  тақ сандар жағынан                        Ж. Тархан көшесіне дейін, Ж. Тархан көшесінің тақ сандар жағынан Б. Бейсекбаев көшесіне дейін,                Б. Бейсекбаев көшесінің жұп сандар жағынан,                          А. Пушкин көшесіндегі № 2, 2/1, 4, 6, 6/1 үйлерді қоса алғанда,А. Иманов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Аипов Айтмагамбет Какимович

Төрағаның орынбасары:

Алашбаева Нурсулу Муханбетовна

Хатшы:

Ескалиева Асель Жумабаевна

Комиссия мүшелері:

Искакова Зоррина Жантаевна 

Нигмет Алтайбек

Мүсралинов Әнуар Болатұлы

Исина Зарина Айтмагамбетовна

Қайыпназар Шынар Саядинқызы

Байдалина Мерей Есеевна

Валиева Анар Бахытжановна

Садыков Жасулан Амангелдыевич

 

  1.  

№ 89

 

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

А. Пушкин көшесі, № 11

А. Иманов көшесінен А. Жұбанов көшесінің жұп сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан А. Пушкин көшесіне дейін, А. Пушкин көшесінің тақ сандар жағынан             А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан, А. Пушкин көшесіндегі № 15, 15а, 15б үйлерді және Абай даңғылындағы № 96, 96а, 98 үйлерді қоса алғанда, А. Жұбанов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Карибаева Айман Кудайбергеновна

Төрағаның орынбасары:

Жилкибаева Бибикуль Каримовна

Хатшы:

Бреншинова Тота Саковаловна

Комиссия мүшелері:

Карибаева Гульзира Кабидоллаевна

Шокатова Айсулу Кажымукановна

Гали Бекзат Галиұлы

Рахимжанов Данияр Айтбаевич

Хамитова Аягоз Канатовна

Бакирова Ботагоз Науовна

Дюсенов Саят Муратович

Джелкубаева Гульмира Кабидоллаевна

  1.  

№ 90

 

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

А. Пушкин көшесі, № 11

Б. Бейсекбаев көшесінен Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан А. Жұбанов  көшесіне  дейін,                  А. Жұбанов көшесінің тақ сандар жағынан
А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан Б. Бейсекбаев көшесіне дейін,                 Б. Бейсекбаев көшесінің жұп сандар жағынан, Кенесары көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

 Мамаева Жанар Бекайдаровна

Төрағаның орынбасары:

Ермаганова Мейрамкул Загпаровна

Хатшы:

Ахметова Айгул Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері:

Телибаева Толганай Исатаевна 

Бекайдарова Фариза Даниярқызы

Хасенова Гульмира Адильбековна

Садвакасова Карлыгаш Мухтаровна

Усманова Лаззат Кабдрашовна

Мустафина Татьяна Станиславовна

Еламанов Нурсултан Алибекович

Ахунова Айганым Салтановна

  1.  

№ 91

 

Астана қаласы

әкімдігінің ШЖҚ «Астана су арнасы» МКК,

Абай даңғылы, № 103

Кенесары көшесінен Е. Брусиловский көшесінің жұп сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының жұп сандар жағынан А. Жұбанов көшесіне дейін, А. Жұбанов көшесінің жұп сандар жағынан теміржолға дейін, теміржолдан А. Пушкин көшесіне дейін, А. Пушкин көшесінің бойымен
К. Циолковский орамына дейін, К. Циолковский орамының тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан                   А. Янушкевич көшесіне дейін, А. Янушкевич көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан                   Е. Брусиловский көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Джузбаева Галия Куанышевна

Төрағаның орынбасары:

Жумабекова Айгуль Бахытжановна

Хатшы:

Изаак Елена Павловна

Комиссия мүшелері:

Журимбаева Жанагул Сабыржановна

Оспанова Дарига Сакеновна

Джумабаева Жаныл Имангалиевна

Сыздыков Нариман Гайдарович

Самаева Жанар Маликовна

Билялов Дамир Бекжанович

Молдояров Рустем Булатович

Ысмайылова Айжан Құнанбайқызы

  1.  

№ 92

 

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Нұр-Сұлтан қаласы бойынша филиалы –  Байқоңыр ауданының

№ 5 бөлімі,

Абай даңғылы, № 80

Кенесары көшесінен А. Янушкевич көшесінің жұп сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының жұп сандар жағынан К. Циалковский орамына дейін, К. Циалковский орамының жұп сандар жағынан А. Пушкин көшесіне дейін,                     А. Пушкин көшесінің бойымен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан, Абай даңғылының № 96 және 96а, 98 үйлерін,                 А. Пушкин көшесінің № 15, 15а және 15б үйлерін қоспағанда, А. Янушкевич көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Сыдыков Аманжол Ерикович

Төрағаның орынбасары:

КулибаеваАсельЕркеновна

Хатшы:

Сулейменова Айгуль Оразгалиевна

Комиссия мүшелері:

Ашетов Айдос Батырханұлы

Нуртазин Саябек Муратович

Дәулетбаев Талғат Сарыбайұлы

Ахметова Макпал Шайдуллаевна

Айнакулов Ильяс Талгатович

Байузахов Санжар Бахытович

Шарив Жұрағат

Амренова Меиржан Бериковна

  1.  

№ 93

 

«АСУ» гуманитарлық-техникалық колледжі,

К. Циолковский орамы,

№ 5а

 

Абай даңғылынан Е. Брусиловский көшесінің жұп сандар жағынан Л. Толстой көшесіне дейін,                       Л. Толстой көшесінің тақ сандар жағынан
Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов  көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Жиенқұлова көшесіне дейін, Ш. Жиенқұлова көшесінің жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан теміржолға дейін, теміржол бойымен А. Жұбанов көшесіне дейін, А. Жұбанов көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан Е. Брусиловский көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Алеева Валентина Николаевна

Төрағаның орынбасары:

Кошкарова Гулжахан Тугельевна

Хатшы:

Аубакирова Гульшара Мейрхановна

Комиссия мүшелері:

Байтакова Гульнар Кыдырбековна

Мусина Кулян Абылхаковна

Прибылова Галина Леонидовна

Айтенова Алия Саматовна

Борзова Светлана Васильевна

Тумагалиева Куляш

Яморжина Ольга Александровна

Даутбаева Жанат Фазыловна

  1.  

№ 94

 

Құрылыс-техникалық колледжі,

Ақжол көшесі, № 30б

 

Алаш тасжолынан Жетіген көшесінің жұп сандар жағынан Ж. Досмұхамедұлы көшесіне дейін,                  Ж. Досмұхамедұлы көшесінің тақ сандар жағынан, Ж. Досмұхамедұлы көшесіндегі № 4, 6, 8 үйлерді қоса алғанда, теміржолға дейін, теміржол бойымен Алаш тасжолына дейін.

 

Төрағасы:

Нургожина Назгуль Аманболгановна

Төрағаның орынбасары:

 Оразбаев Биржан Куанышович

Хатшы:

Әбілтайкызы Айнұр

Комиссия мүшелері:

Атамбаев Оразбек Махмутович

Сейсембай Дінқауым

Әбдреймов Алмас Болатұлы

Елубаева Гульзада Ержигитовна

Кемпирова Айгуль Алтынбековна

Мухаметалинов Айдархан Канатович

Бекбаев Даурен Капашевич

Мусагалиев Рустем Серикович

  1.  

№ 95

 

№ 55 орта мектеп,

Ж. Досмұхамедұлы көшесі, № 2

 

Теміржолдан Ж. Досмұхамедұлы көшесінің жұп сандар жағынан,  Ж. Досмұхамедұлы көшесіндегі             № 4, 6, 8 үйлерді қоспағанда, Жетіген көшесіне дейін, Жетіген көшесінің тақ сандар жағынан Алаш тас жолына  дейін, Алаш тас жолының жұп сандар жағынан аудан шекарасына дейін, аудан шекарасының бойымен теміржолға дейін, теміржол бойымен Ж. Досмұхамедұлы көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Казмуханбетова Жанат Талгатовна

Төрағаның орынбасары:

Ибраева Назкен Кзайдаровна

Хатшы:

Темирова Дамет Махметкызы

Комиссия мүшелері:

Ахметова Айна Серикказиновна

Аканова Айнур Джамбуловна

Шапихина Айдана Халеловна

Касен Қаламқас Мұхамедиқызы

Демеуова Лаура Жумабековна

Актасова Жанерке Токтаубаевна

Утаева Гулем Каремжановна

Калдыбаева Зухра Туленовна

  1.  

№ 96

 

№ 12 балабақша-бастауыш мектебі, Қамысты көшесі, № 7

 

Алаш тас жолынан солтүстік айналма жолымен              № 85 көшеге (жобалық атауы) дейін, № 85 көшеден (жобалық атауы) № 13 Мехколоннаға дейін, № 13 Мехколоннадан Ойыл, Көкбастау, Айнатас, Жасыл, Байқадам, Балықты, Шет көшелеріндегі үйлерді қоса алғанда, И. Чехоев көшесіне дейін, И. Чехоев көшесінен Алаш тас жолымен солтүстік айналма жолға дейін.

 

                           

Төрағасы:

Жұмабай Тоқташ Абсағатұлы

Төрағаның орынбасары:

Омирбекова Айымгуль Муратовна

Хатшы:

Шматова Нургул Бердакимовна

Комиссия мүшелері:

Нусюпов Ербол Кунапьянович

Кенесова Гулим Сарсенбаевна

Калиакпарова Альмира Сериковна

Калтенова Галина Берлибековна

Нуртазина Салтанат Кайратовна

Сейсова Гулмира Асилбековна

Сенби Султанбай

Касиева Айымгуль Муратканкызы

  1.  

№ 97

 

№ 34 орта мектеп, Тайбұрыл көшесі, № 23

Теміржолдан Ташкент көшесінің оң жағынан Игілік көшесіне дейін, Игілік көшесінің оң жағынан Тайбұрыл көшесіне дейін, Тайбұрыл көшесімен № 85 көшеге (жобалық атауы) дейін, № 85 көше (жобалық атауы) бойымен № 13 Мехколлоннаға дейін, № 13 Мехколоннадан, Ақсай, Көктомар, Құрманғазы, Н. Гоголь, Мұнайшылар, Жаңажол көшелерін қоса алғанда, И. Чехоев көшесіне дейін, И. Чехоев көшесінің оң жағынан Алаш тас жолына дейін, Алаш тас жолы бойымен теміржолға  дейін.

 

Төрағасы:

РахимберлинаДидарАлимовна

Төрағаның орынбасары:

Секерова Гульжан Еркиновна

Хатшы:

Идрисова Салтанат Каиргельдиновна

Комиссия мүшелері:

Ильясова Жанаргуль Жумагуловна

Калиахметов Нурлан Файзулович

Исабекова Айнагуль Сержановна

Төлеуханов Мейіржан Айдарбекұлы

Мантугелова Айзада Кажибековна

Темирбаева Альмира Адыбасовна

Мекежанова Кулзира Мырзахановна

Тайлакбаева Динара Амангельдыевна

  1.  

№ 98

№ 23 орта мектеп, Тайбұрыл, № 17

 

Теміржолдан Ташкент көшесінің сол жағынан Игілік көшесіне дейін, Игілік көшесінің сол жағынан Тайбұрыл көшесіне дейін, Тайбұрыл көшесінің жұп сандар жағынан № 85 көшеге (жобалық атауы) дейін, № 85 көше (жобалық атауы) бойымен Өндіріс көшесіне дейін, Өндіріс көшесінен Үшқоңыр көшесіне дейін, Үшқоңыр көшесінің жұп сандар жағынан теміржолға дейін.

 

Төрағасы:

Баглюк Елена Васильевна

Төрағаның орынбасары:

Дудник Александр Никитович   

Хатшы:

Миленина Татьяна Геннадьевна

Комиссия мүшелері:

Смагулов Рустем Муратович

Сагандыкова Кунсулу Сериковна

Муртазоева Светлана Кронидовна

Токтарова Айгерим Асылхановна

Коппаев Дархан Маратович

Тоқжуман  Назгүл Сайлаубекқызы

Ныгметов Алишер Мухтарович

Кошенова Даметкен Ашимовна

  1.  

№ 99

№ 21 орта мектеп,

К. Кемеңгерұлы көшесі, № 4

Сарыадыр орамынан Ақбидай көшесінің жұп сандар жағынан «ГПП-500» қалалық төмендетуші қосалқы станциясына дейін, Үшқоңыр көшесінің аумағындағы үйлерді қоса алғанда, Үшқоңыр көшесінен теміржолға дейін, теміржолдан Ақбидай көшесіне дейін, Ақбидай  көшесінің жұп сандар жағынан Сарыадыр орамына дейін.

 

Төрағасы:

Баймухамбетова СаулешКуатовна

Төрағаның орынбасары:

Калугина Татьяна Модестовна

Хатшы:

Мельник Гульсина Закировна    

Комиссия мүшелері:

Шрайманов Тагат Омирзакович

Ткаченко Ирина Алексеевна

Шибучикова Калампыр Шариповна

Багирова Ольга Викторовна

Жакибеков Медет Сапабекович

Тайманова Карлыгаш Сериковна

Мынжанова Сауле Шахмановна

Рустимова Майра Абдухамитовна

 

  1.  

№ 100

№ 21 орта мектеп,

К. Кемеңгерұлы көшесі, № 4

 

Ақбидай көшесінен Сарыадыр орамынын жұп сандар жағынан К. Кемеңгерұлы көшесіне дейін,             К. Кемеңгерұлы көшесінің тақ сандар жағынан Шортанды көшесіне дейін, Шортанды көшесінің жұп сандар жағынан Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің жұп сандар жағынан Саржайлау көшесіне дейін, Саржайлау көшесінің жұп сандар жағынан теміржолға дейін, теміржолдан Ақбидай көшесіне дейін, Ақбидай көшесінің тақ сандар жағынан, Ақбидай көшесіндегі № 2, 4 үйлерді қоса алғанда, Сарыадыр орамына дейін.

 

Төрағасы:

Кунакова Жумакуль Шариповна

Төрағаның орынбасары:

Карканова Айгул Умуртановна

Хатшы:

Жумагулова Гулнар Оразовна

Комиссия мүшелері:

Балгазина Динара Ержановна

Қарабалаұлы Қайрат

Асанова Зарина Сульхадиновна

Кенжебай Маншук

Бралина Динара Саулетовна

Киндикбаева Арайлым Жунускановна

Ибраева Алия Шайгазиновна

Темирова Лейла Сульхадиновна

  1.  

№ 101

Астана қаласы әкімдігінің Технологиялық колледжі,
Ақсу-Жабағалы көшесі,

№ 18/1

Өндіріс көшесінен Ақбидай көшесінің тақ сандар жағынан Сарыадыр орамына дейін, Сарыадыр орамындағы № 16, 34А, 12 үйлерді қоса алғанда
Қ. Кемеңгерұлы көшесіне дейін, К. Кемеңгерұлы көшесінің жұп сандар жағынан Шортанды көшесіне дейін, Шортанды көшесінің тақ сандар жағынан Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінен                           Т. Тоқтаров көшесіне дейін, Т. Тоқтаров көшесінің жұп сандар жағынан Өндіріс көшесіне дейін, Өндіріс көшесінен Ақбидай көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

БаймукушоваРаушанТоинбековна

Төрағаның орынбасары:

Темиртанова Улжан Кайроллиновна

Хатшы:

Дедюхина Елена Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Жерняк Анастасия Геннадиевна

Грибинская Антонина Владимировна

Шопенова Ляззат Газизовна

Кабдешова Мадина Варысовна

Машанова Илья Кенгасбаевна

Уразбекова Айнур Муратовна

Карпеченко Ксения Леонидовна

Ермагамбетова Мариям Жамбуловна

  1.  

№ 102

Астана қаласы әкімдігінің Технологиялық колледжі,

Ақсу-Жабағалы көшесі,

№ 18/1

 

Өндіріс көшесінен Ақбидай көшесінің бойымен, Мұнайшылар кентін  қоса алғанда, Өндіріс көшесінің бойымен Өзен көшесіне дейін, Өндіріс көшесі аумағына кіретін үйлерді қоса алғанда, Өзен көшесімен Сусамыр көшесіне дейін, Сусамыр көшесінің жұп сандар жағынан И. Крылов орамына дейін,        И. Крылов орамының тақ сандар жағынан Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің жұп сандар жағынан Т. Тоқтаров көшесіне дейін, Т. Тоқтаров  көшесінің  тақ сандар жағынан Өндіріс көшесіне дейін, Өндіріс көшесінен Ақбидай көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Саломатова Ирина Анатольевна

Төрағаның орынбасары:

Махметова Айслу Аскеровна

Хатшы:

Қожабекова Ақерке Бақытқызы

Комиссия мүшелері:

Салихова Гульзат Дүйсенқызы

Сарсенбекова Альбина Нурлановна

Аманбаева Гульжан Тулюхановна

Терина Юлия Юрьевна

Молдабаева Гульнар Кабылкаировна

Магуянова Ризагуль Александровна

Тоймаганбетова Сауле Болатовна

Абишева Бекайым Нурланкызы

  1.  

№ 103

№ 49 орта мектеп, Сарыадыр орамы, № 3

 

 

Теміржолдан Саржайлау көшесіне дейін, Саржайлау көшесінің тақ сандар жағынан Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің тақ сандар жағынан              И. Крылов орамына дейін, И. Крылов орамының жұп сандар жағынан Сусамыр көшесіне дейін, Сусамыр көшесінің тақ сандар жағынан Өзен көшесіне дейін, № 39 Автоматика тұрғын үй алабы мен соның жанындағы үйлерді қоса алғанда, теміржолға дейін, теміржолдан Саржайлау көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Джумартова Данара Мейранбековна

Төрағаның орынбасары:

Мырзахметова Асемгуль Аманжоловна

Хатшы:

Тойбазарова Айнур Казыбековна

Комиссия мүшелері:

Далбаев Арман Жарилкасынович

Алимбекова Арай Адилбековна

Жалгасбаева Кулзира Минтаевна

Туребекова Токсулу Джасановна

Сыздыкова Гульмира Бакитжановна

Урбаева Калымжан Алкебаевна

Нугманов Руслан Сайрашович

Ескендирова Айым Ескендировна

  1.  

№ 215

«Қазақстан Республикасының Ұлттық Гвардиясының № 6636  әскери бөлімі» РМК,

Ж. Досмұхамедұлы,

№ 10а

 

Ж. Досмұхамедұлы көшесі, № 10а.

 

Төрағасы:

Мукаев Максат Бекжанович

Төрағаның орынбасары:

Ашимов Шухрат Джамалдинович

Хатшы:

Пансурова Лилия Баяновна

Комиссия мүшелері:

Сагадинова Анар Маратовна

Мусатаева Роза Сембаевна

Радиховская Ирина Инсафитдиновна

Потанин Андрей Михаилович

  1.  

№ 216

«Ішкі Істер министрлігі Қылмыстық атқару жүйесі департаментінің ЕЦ-166/1 

Орталық тергеу

оқшаулағышы» ММ,

Алаш тас жолы, № 30/1

 

Алаш тас жолы, № 30/1.

 

Төрағасы:

Капенов Жаслан Жусупович

Төрағаның орынбасары:

Айтмұқашұлы Жандос

Хатшы:

Махметова Айнагуль Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Айтхожина Забира Касимбековна

Жузбаева Алма Кайроллиновна

Аханова Гульмадина Рамазановна

Тлепбергенов Нурлан Хасанович

  1.  

№ 217

«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Полиция департаментінің Уақытша ұстау оқшаулағышы» ММ, Жетіген көшесі, № 27/2

Жетіген көшесі, № 27/2.

 

Төрағасы:

Малгаздаров Кадыр Сабырович

Төрағаның орынбасары:

Жагпарова Гульден Токтыковна

Хатшы:

Муратбекова Ляззат Токеновна

Комиссия мүшелері:

Рыщанова Лязат Тулебаевна

Калтайбаева Бактигуль Кажибековна

Хамитов Мурат Болатович

Рыскожакызы Айгерим

 «Есіл» ауданы

  1.  

№ 104

 

А. Құрманов атындағы

№ 17 мектеп-гимназия,

Қабанбай батыр даңғылы, № 9/1

Қабанбай батыр даңғылынан Есіл өзенінің арнасы бойынша Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының жұп сандар жағынан Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің тақ сандар жағынан Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан Есіл өзенінің арнасына дейін.

Төрағасы:

Жикибаев Панабек Маратович

Төрағаның орынбасары:

Байменова Сагыныш Уалихановна

Хатшы:

Жамаганова Мадина Калибековна

Комиссия мүшелері:

Байгельдинова Шапира Сарсембековна

Утегенова Айман Кенараловна

Туранов Серик Абилдаевич

Альбатырова Ольга Владимировна

Аширбекова Арай Жанузаковна

Айтмаганбетов Серикбек Есенбекович

Иванилов Кирилл Сергеевич

Акпаева Айгерим Советовна

  1.  

№ 105

 

Астана халықаралық университеті,
Қабанбай батыр даңғылы, № 8

Есіл өзені арнасынан Қабанбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің тақ сандар жағынан                                      Е. Тайбеков көшесіне дейін, Е. Тайбеков көшесінің жұп сандар жағынан Қарашаш көшесіне дейін, Қарашаш көшесінің жұп сандар жағынан Қараөткел көшесіне дейін, Қараөткел көшесінің тақ сандар жағынан Жиембет жырау көшесіне дейін, Жиембет жырау көшесінің жұп сандар жағынан Родникова көшесіне дейін, Родникова көшесінің жұп сандар жағынан Арай көшесіне дейін, Арай көшесінен Жауқазын көшесінің тақ сандар жағынан Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзені арнасынан Қабанбай батыр даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Рахметова Гульнар Салыковна

Төрағаның орынбасары:

Серикбаева Гулим Балабековна

Хатшы:

Акбердиева Диляра Фаридовна

Комиссия мүшелері:

Оралова Асемгуль Талгатовна

Аширбекова Асем Маратовна

Бозаева Сауле Токеновна

Арысбаева  Асель Дархановна

Кузьмицкая Анастасия Георгиевна

Танкыбаева Жадра Кудайбергеновна

Есмагамбетова Жанна Болатовна

Нуртаев Нурбол Есенгельдыұлы

  1.  

№ 106

 

№ 24 орталық мектеп, Пригородный тұрғын алабы, № 127

«Астана Жұлдызы» монументінен Қабанбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан Нұрсұлтан Назарбаев Халықаралық әуежайына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев Халықаралық әуежайынан ауданның шекаралары бойынша Қарқаралы тасжолына дейін, Карқаралы тасжолы бойымен «Астана Жұлдызы» монументіне дейін.

 

                    

Төрағасы:

Сундетов Габит Насырович

Төрағаның орынбасары:

Усманов Кажигали Каппасович

Хатшы:

Турабекова Дидар Досымхановна

Комиссия мүшелері:

Байгараева Айнур Алдабергеновна

Ермекбаева  Тамара Дауренбековна

Оңайбек Бахтияр Батырбайұлы

Байсейтов Мелис Куттыбекович

Досболова Назерке Бақытбекқызы

Умарова Айсулу Хурваналикызы

Колдашева  Амангуль Еркебаевна

Ожанова Динара Амангелдіқызы

  1.  

№ 107

 

№ 77 мектеп-гимназия, Мәңгілік Ел даңғылы,

№ 22/1

Сығанақ көшесінен Мәңгілік ел даңғылының тақ сандар жағынан Алматы көшесіне дейін, Алматы көшесінің тақ сандар жағынан Түркістан көшесіне дейін, Түркістан көшесінің жұп сандар жағынан Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп сандар жағынан Мәңгілік Ел даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Байменова Гулжамал Пердебаевна

Төрағаның орынбасары:

Кайсаева Айгуль Айтмухамедовна

Хатшы:

Убигалиева Жулдыз Джамбуловна 

Комиссия мүшелері:

Смагулова Жанар Тлеухановна

Жаңғабылов Ерболат Сүлейменұлы

Кусаинова Батима Альмаевна

Аяпов Мухит Утепович

Кабышева Динара Сайлаубековна

Серікұлы Мәди

Токина Раушан Серкеевна

Мурзабекова  Жаухар Бралиевна

  1.  

№ 108

 

Экономикалық лицей, Түркістан көшесі, № 8/3

Алматы көшесінен Мәңгілік ел даңғылының тақ сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек хандар  көшесінің тақ сандар жағынан Сауран көшесіне дейін, Сауран көшесінің жұп сандар жағынан Алматы көшесіне дейін, Алматы көшесінің жұп сандар жағынан Мәңгілік ел данғылына дейін.

 

Төрағасы:

Жуманов Рустембек Канатович

Төрағаның орынбасары:

Абушарипов Жанат Сагындыкович

Хатшы:

Бекперова Алия Капесовна

Комиссия мүшелері:

Мукажанов Берик Кажимуканович

Жумабаев Ержан Ныгметжанович

Шынобеков Ержан Бауржанович

Мухамеджанова Роза Анасовна

Исабаев Улан Азимханович

Смакова Анар Долдабековна

Шарипова Ардак Мухаммедияровна

Картаева Лэззат Қошбергеновна

  1.  

№ 109

 

№ 45 орта мектеп, «Заречный»

тұрғын алабы,

Ұшқыштар көшесі,

№ 8/1

 

 

Керей, Жәнібек хандар көшесінен Ә. Бөкейхан көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Бөкейханов көшесі № 15 үйге дейін, № 15 үйден Есіл өзені арнасына дейін, Есіл өзені арнасы бойынша № 23 көшеге (жобалық атауы)  дейін, № 23 көшеден (жобалық атауы) № 44 көшеге (жобалық атауы)  дейін, № 44 көшеден (жобалық атауы) Ұлы Дала даңғылына дейін, Ұлы Дала даңғылының тақ сандар жағынан Мәңгілік ел даңғылына дейін, Мәңгілік ел даңғылының жұп сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек хандары көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Бөкейханов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Кишибаев  Бауыржан Кабажаевич

Төрағаның орынбасары:

Мухтарова Гүльжайнар Кабдолдиновна

Хатшы:

Науразбаева  Мадина  Алтынбековна

Комиссия мүшелері:

Абдыкаимова Бахытгул Каракойшиевна

Прожиркина  Галина Николаевна

Заиц Валентина Антоновна

Медетова Шахаризада Карасаевна

Махамбетова Людмила Кожахметовна

Дорошенко Светлана Львовна

Апсаттарова Айнур Абдуллаевна

Идрисова Сауле Кусаиновна

  1.  

№ 110

 

«Қазақстан темір

жолы» АҚ, 

Д. Қонаев көшесі, № 6

Сарайшық көшесінен Қабанбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Нұржол желекжолына дейін, Нұржол желекжолы бойымен Ақмешіт көшесіне дейін, Ақмешіт көшесінің тақ сандар жағынан Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің тақ сандар жағынан Түркістан көшесіне дейін, Түркістан көшесінің тақ сандар жағынан Сарайшық көшесіне дейін, Түркістан көшесінен Сарайшық көшесінің жұп сандар жағынан Қабанбай батыр даңғылына дейін.

Төрағасы:

Матаев Дархан Бейбутович

Төрағаның орынбасары:

Мырзабаева Шарбат Саулебековна

Хатшы:

Әскербек Айгүл Әскербекқызы

Комиссия мүшелері:

Бейсбекова Гулим Куатбековна

Доскина Мадина  Батырбековна

Садыков Мухаммед-Жалгас Еркинович

Сериков Замир Серикович

Тусупбекова Айгерим Сабитовна

Айдар Қазбекби Ңұрланұлы

Мантиков Ержан Галиевич

Аталикова Жаннат Калыбаевна

  1.  

№ 111

 

Ұлттық академиялық кітапхана,

Достық көшесі, № 11

Сығанақ көшесінен Түркістан көшесінің тақ сандар жағынан Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің жұп сандар жағынан Ақмешіт көшесіне дейін, Ақмешіт көшесінің тақ сандар жағынан Нұржол желекжолына дейін, Нұрлыжол желекжолымен Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің тақ сандар жағынан Түркістан көшесіне дейін.

Төрағасы:

Дауренбекова Дарига Аскаровна

Төрағаның орынбасары:

Даумова Жанар Сабешкызы

Хатшы:

Кусаинова  Гульмира Нурлановна

Комиссия мүшелері:

Омарова Бақытжан Токеновна

Паримбекова Камшат Пазыловна

Дұйсетай Шұғыла Ақылбекқызы

Абишева Гульнар Какеновна

Шакенов Ернур Баянбекович

Кожирбаева Жулдыз Мухамбетрахимовна

Тауекелова Жанна Сериковна

Есполов Бекзат Кайратулы

  1.  

№ 112

 

«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ, Қабанбай батыр даңғылы, № 19

Д. Қонаев көшесінен Тұран даңғылының жұп сандар жағынан Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жолға дейін, Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жол бойымен  Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің жұп сандар жағынан Тұран даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Малибаева Бакт Ахметовна

Төрағаның орынбасары:

Аханова Ляйля Жакановна

Хатшы:

Тұрсын Нұргүл Тұрғынқызы

Комиссия мүшелері:

Мукашев Сакен Утебаевич

Туймебаева Шынар Уалиқызы

Толеуова Роза Байзаговна

Саберлинова  Гульмира Елемесовна

Дильдабаева Зарина Садуевна

Кантарова Фариза Асановна

Спиридонова Татьяна Александровна

Сертекова Назым Жексеновна

  1.  

№ 113

 

№ 66 мектеп-лицей,

Д. Қонаев көшесі, № 33/1

Сығанақ көшесінен Түркістан көшесінің жұп сандар жағынан Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің жұп сандар жағынан Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасы бойымен Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің тақ сандар жағынан Түркістан көшесіне дейін.

Төрағасы:

Сапаргалиев Мурат

Төрағаның орынбасары:

Шандрова Фатима Даулетовна

Хатшы:

Сейдеш Ботакөз Болатбекқызы

Комиссия мүшелері:

Шуақов Саян Жанатұлы

Омашева Дарина Фазыловна

Мусаев Нурбек Кадырханович

Байжуманова Диана Шаймуратовна

Ибадильдин  Аслан Жарылгасынович

Жантурлиева Айганым  Азировна

Бөлебай Күләш Қазымбекқызы

Иркитбаева Зауреш Мейрбековна

  1.  

№ 114

 

№ 71 мектеп-лицей,

№ 200 көше (жобалық атауы), № 4 үй

Е312 көшесінен (жобалық атауы) І. Омаров көшесінің тақ сандар жағынан Е10 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е10 көшесінің (жобалық атауы) тақ сандар жағынан Е25 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е25 көшесінен (жобалық атауы)  Е312 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е312 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан І. Омаров көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Аубакирова  Шынара Айдархановна

Төрағаның орынбасары:

Садуакасова Айнагуль Копжасаровна

Хатшы:

Ахметова Нурсулу Хамитовна

Комиссия мүшелері:

Жакупов Алтынбек  Аманжолович

Кусаинова Даметкен  Боранбековна

Жакупова Самал Сериковна

Искаков Ержан Жиембетович

Кутубаева Тлектес Омерзаковна

Софиева Айгуль Ерсаиновна

Бектенов Самат Жаксылыкович

Агыбаева Балжан Нурлыбаевна

  1.  

№ 115

 

«Астана Опера» мемлекеттік опера және балет театры,
Д. Қонаев көшесі, № 1

Д. Қонаев көшесінен Тұран даңғылының тақ сандар жағынан Е10 (жобалық атауы) көшесіне дейін,               Е10 (жобалық атауы) көшесінің тақ сандар жағынан І. Омаров көшесіне дейін, І. Омаров көшесінің жұп сандар жағынан Е312 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е312 көшесінің (жобалық атауы)  жұп сандар жағынан Е30 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е30 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан            Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесімен                 Тұран даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Мусин Марат Касимжанович

Төрағаның орынбасары:

Таукенова Лязат Жумабаевна

Хатшы:

Абдрахманова  Эльмира Сериковна

Комиссия мүшелері:

Зиярова Фариза Елубайқызы

Жараспаева Айгуль Ергешпаевна

Тезекбаева Умсын Сейпеновна

Жумабаев Ерлан Ныгметжанович

Абушарипова Эльвира Уахитовна

Есимханова Асель Куатовна

Ержанов Мадияр Канатович

Мадиева Динара Маликовна

  1.  

№ 116

 

№ 69 мектеп-гимназиясы,

Қараөткел тұрғын алабы,

Исатай батыр көшесі,

№ 141

 

Исатай батыр көшесінен Үмбетей жырау көшесіне дейін, Үмбетей жырау көшесінің жұп сандар жағынан Доспамбет жырау көшесіне дейін, Доспамбет жырау көшесінің тақ сандар жағынан «Есіл» ауданы аумағының шекарасына дейін, «Есіл» ауданы аумағының шекара бойымен Ақтамберді жырау көшесіне дейін, Ақтамберді жырау көшесінің тақ сандар жағынан Умбетей жырау көшесіне дейін, Умбетей жырау көшесімен Исатай батыр көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Жунусова Кусни Кияшовна

Төрағаның орынбасары:

Атантаева Акмарал Кеулимжаевна

Хатшы:

Торгаева  Гульжазира Сапиолиновна

Комиссия мүшелері:

Балмурзаева Толганай Айтимбетовна

Туленова Аяулым Бейбитовна

Мухаметкажина Нургуль Кадыровна

Рашитова  Гүлназ Сәрсенбайқызы

Екибасова Гульнара Сериковна

Амангельдина  Асылжан Нурлановна

Бақытқалиева Арай Бақытқалиқызы

Қадыров Думан Ерланұлы

  1.  

№ 117

 

№ 69 мектеп-гимназиясы,

Қараөткел тұрғын алабы,

Исатай батыр көшесі,

№ 141

 

Есіл өзенінің арнасымен Е-182 көшесінің (жобалық атауы) тақ сандар жағынан Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп сандар жағынан Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесінің жұп сандар жағынан Үмбетей жырау көшесіне дейін, Үмбетей жырау көшесінің жұп сандар жағынан Ақтамберді жырау көшесіне дейін, Ақтамберді жырау көшесінің жұп сандар жағынан «Есіл» ауданы аумағының шекарасына дейін, «Есіл» ауданы аумағының шекара бойымен Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасымен Е-182 көшесіне (жобалық атауы) дейін.

Төрағасы:

Курманова Салтанат Уаповна

Төрағаның орынбасары:

 Білал Бибігүл Еркінқызы

Хатшы:

Шайжанова Маржанкул Бахтияровна

Комиссия мүшелері:

Сансызбайұлы Сұлтан

Нұрсейіт Динара Бегімбайқызы

Саткулова Бибигуль Бактыгалиевна 

Кусаинов Болат Амирханович

Куркенова Айзат Кайырбековна

Ермаганбетова Айгуль Мухтаровна

Махатова Арайлым Алпысбайқызы

Хамбар Бибигул

  1.  

№ 118

 

№ 59 мектеп-лицей, Сауран көшесі, № 5/1

Сығанақ көшесінен Сауран көшесінің тақ сандар жағынан Сауран көшесі, № 7 үйге дейін, № 7 үйден Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп сандар жағынан Сауран көшесіне дейін.

                  

Төрағасы:

Бодаева Жазигуль Акатаевна

Төрағаның орынбасары:

Ангелова Бибигуль Есентаевна

Хатшы:

Санат Ризагүл

Комиссия мүшелері:

Сембекова Назым Болатбековна

Дарибек Гульнар Таубайқызы

Онгарбаева Карлыгаш Толегеновна

Ибраев Арман Жанатович

Изей Нұржамал Жақсыбайқызы

Махашова Раушан Ерехановна

Қалиакпер Алмас Солтанханұлы

Ержанқызы Айгерім

  1.  

№ 119

№ 59 мектеп-лицей, Сауран көшесі, № 5/1

Сауран көшесінен Керей, Жәнібек хандар көшесінің тақ сандар жағынан Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының жұп сандар жағынан Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жолға дейін, Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жол арқылы Сауран көшесіне дейін, Сауран көшесінің тақ сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін. 

Төрағасы:

Ещанова Айбарша Сулейменовна

Төрағаның орынбасары:

Бейсембаева Гульмира Амирхановна

Хатшы:

Сембаева Гульмира Сембаевна

Комиссия мүшелері:

Кундыбаева Нурбина Маратовна

Толеубаева Шамшыгайын Болаткызы

Құдайберген Гүлнур Серікқызы

Бекишева Куралай Кайржановна

Абеуова Куралай Кенжеболатовна

Бөлекбаева Жанерке Хамитқызы

Ибышев Ержар Садуахасович

Набиев Саят Талгатулы

  1.  

№ 120

 

«Қазақтелеком» АҚ, Сауран көшесі, № 12

Сығанақ көшесінен Түркістан көшесінің тақ сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек хандар көшесінің тақ сандар жағынан Сауран көшесіне дейін, Сауран көшесінің  жұп сандар жағынан Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп сандар жағынан Түркістан көшесіне дейін.

                      

Төрағасы:

Раимбеков Сайлаухан Газизович

Төрағаның орынбасары:

Мустафина Гайнель Кайржановна

Хатшы:

Бейсенбаева Орал Ермековна

Комиссия мүшелері:

Шакиров Тулеген Дюсенгалиевич

Ташимов Манат Есенгельдинович

Костанов Талгат Казбекович

Тұрсынқұлов Мейіржан Уәлиханұлы

Бурин Талгат Мейрамович

Акимбекова Раушан Канатовна

Торганбаева Жадыра Батырхановна

Кабидолдаева Алия Кабидолдаевна

 

  1.  

№ 121

 

«Назарбаев Университет» ДБҰ,  Қабанбай батыр даңғылы, № 53

Тұран даңғылынан Керей, Жәнібек хандар көшесінің жұп сандар жағынан Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңылының тақ сандар жағынан Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының жұп сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін.

Төрағасы:

Суюндиков Жуматай Отарбаевич

Төрағаның орынбасары:

Исин Кайрат Ханович

Хатшы:

Калиева Эльмира Космановна  

Комиссия мүшелері:

Дюсекина Мейрамгуль Куанышевна

Аушатов Сайлаубек Ахметдинович

Сарсенов Данияр Омарханович

Елькеев Берик Жапарович   

Тайжанов Кайыргельды Нуржанович

Шабатов Марат Адилханович

Сулейменова Салтанат Абилкаимовна

Мугалимова Айбын Ахмадиевна

  1.  

№ 122

 

«ҚазМұнайГаз» өңдеу және маркетинг» АҚ,

Тұран даңғылы, № 1

 

Есіл өзенінің арнасынан Тұран даңғылына дейінгі саяжай алаптарын қоса алғанда, Тұран даңғылының тақ сандар жағынан Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп сандар жағынан Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің жұп сандар жағынан Есіл өзенінің арнасына дейін.

 

Төрағасы:

Бекеев Мурат Ильясович   

Төрағаның орынбасары:

Кенесов Жалгас

Хатшы:

Зейнабилова Малика Алайдаровна

Комиссия мүшелері:

Дунисов Николай Игоревич

Шакен Мақсұтқажы Сұлтанғазыұлы

Абдукаликова  Айжан Тынышбековна

Калиева Гульназ Кенжебаевна

Бекпосынов Азамат Ержанұлы  

Гапбасова Майра Сериковна

По Александра Викторовна

Сыздыкова Дина Калкамановна

  1.  

№ 123

 

№ 82 «Дарын» мамандандырылған лицейі,

Ұлы дала даңғылы,

№ 27/2

 

Мәңгілік ел даңғылынан Бұқар жырау көшесінің жұп сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының тақ сандар жағынан Ұлы Дала даңғылына дейін, Ұлы Дала даңғылының тақ сандар жағынан Мәңгілік ел даңғылына дейін, Мәңгілік ел даңғылынан жұп сандар жағынан Бұқар жырау көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Уразбаев Жуматай Зейноллаевич

Төрағаның орынбасары:

Аманжолов Самат Аманжолович

Хатшы:

Сисенова Әлия Мұратқызы

Комиссия мүшелері:

Бектурова Эльмира Тюлебергеновна

Ктанова Жулдыз Болатовна 

Рысбек Айкен Рысбекқызы

Абдрахманова Мадина Мұратқызы

Капакова Марал Рысбаевна

Жәкен Бекжан Мұратұлы   

Кошкимбаева Асыл Сапаровна

Курумбаева Анель Ермекбайқызы

  1.  

№ 124

 

Кәсіптік техникалық колледж,

Қорғалжын тас жолы,

№ 22

Есіл өзенінің арнасынан Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің тақ сандар жағынан Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп сандар жағынан Ч. Айтматов  көшесіне дейін, Ч. Айтматов көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Мұхамеджанов көшесіне дейін,                     Қ. Мұхамеджанов көшесінің тақ сандар жағынан Е182 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е182 көшесінен (жобалық атауы) Есіл өзенінің арнасына дейін. 

 

Төрағасы:

Ултараков Женис Раипович

Төрағаның орынбасары:

Садвокасов Ерсаин Абикеевич

Хатшы:

Каппасова Меруерт Еркиновна

Комиссия мүшелері:

Жунусова Айнель Маратовна

Утешев Муратбек Мунцусбекович

Омарова Жулдыз Жарылгасыновна

Алыпкашова Каракоз Даирбековна

Кожабекова Гаухар Акбайзеновна

Сыздыкова Динара Консбаевна

Каирбекова  Гаухар Тулегеновна     

Исақ Алуа Түгелбайқызы

  1.  

№ 125

 

«SMART»

бизнес орталығы, Қорғалжын тасжолы,

№ 3б

Қорғалжын тасжолынан Тұран даңғылының тақ сандар жағынан Д. Қонаев көшесіне дейін,                       Д. Қонаев көшесінің тақ сандар жағынан Қарашаш ана көшесіне дейін, Қарашаш ана көшесінің жұп сандар жағынан ақын Сара көшесіне дейін, ақын Сара көшесінің тақ сандар жағынан Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің жұп сандар жағынан Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының тақ сандар жағынан Тұран даңғылына дейін.

Төрағасы:

Айжарыкова Гульжазира Турсымбековна

Төрағаның орынбасары:

Алимбеков Арман Мукеевич

Хатшы:

Мырзахметова Айгерим Тулегеновна

Комиссия мүшелері:

Сулейменова Гулсим Алихановна

Шошанова Каинжамал Шаймерденовна

Әбжаппар Мәулен Ермекұлы

Азатов Бекзат Азатұлы

Ниязбекова Айгуль  Иманбековна

Бекишева Гульнара Кумарбековна

Выродова Елена Викторовна

Жұмабек Әсем Илясқызы

  1.  

№ 126

 

№ 79 мектеп-лицей,

Е246 көшесі

(жобалық атауы), № 3

 

Домалақ ана көшесінен Қорғалжын тасжолының тақ сандар жағынан Е489 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е489 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің тақ сандар жағынан Қарашаш ана көшесіне дейін, Қарашаш ана көшесінің тақ сандар жағынан ақын Сара көшесіне дейін, ақын Сара көшесінің тақ сандар жағынан Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің тақ сандар жағынан Қорғалжын тасжолына дейін.

Төрағасы:

Мукушева Куралай Балгабаевна

Төрағаның орынбасары:

Сыздыкова Асия Нугмановна

Хатшы:

Керимтаева Сания Кайратбековна

Комиссия мүшелері:

Алиева Аягоз Махметовна

Ордабай Светлана Валерьевна

Айтжанова Баян Кусаинова

Баешева Баян Балгабаевна

Жүсіпқазықызы Айсұлу

Бермаганбетов Марал Тулегенович

Мешитбаева Жанар Жанузаковна       

Мукушева Юлия Муратовна

  1.  

№ 127

 

№ 81 «Дарынды балаларға арналған Astana English School» гимназия,

І. Омаров көшесі, № 2

 

Е312 көшесінен (жобалық атауы) Ш. Айтматов көшесінің жұп сандар жағынан Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының тақ сандар жағынан Е489 (жобалық атауы) көшесіне дейін, Е489 көшесінің (жобалық атауы) тақ сандар жағынан Қ. Мұхамедханов көшесіне дейін,                        Қ. Мұхамедханов көшесінің тақ сандар жағынан Е30 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е30 көшесінің тақ сандар жағынан Е312 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е312 көшесінің (жобалық атауы) тақ сандар жағынан Ш. Айтматов көшесіне дейін.

Төрағасы:

Садыкова Гульнар Дингуатовна

Төрағаның орынбасары:

Джылыбаева Зауре Жолдыбаевна

Хатшы:

Далабайқызы Индира    

Комиссия мүшелері:

Кожанова Куаныш Такаувна

Абдыгалиева Гулим Абдыгалиевна

Доскина Гульмира Исмановна

Саденова Лайла Абдигалиевна

Чункунов Имангали Сагатович

Курманаева Гульмира Касымбековна

Жалмагамбетова Жамила

Асаналиевна

Тайшибаева Гульнар Нагимовна

  1.  

№ 128

 

№ 78 мектеп-гимназия, Е11 көше

(жобалық атауы), № 8

Тұран даңғылынан Сығанақ көшесінің жұп сандар жағынан Е-30 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е-30 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан Ұлы Дала даңғылына дейін, Ұлы Дала даңғылының тақ сандар жағынан Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының тақ сандар жағынан Сығанақ көшесіне дейін.

Төрағасы:

Жумабекова Жанар Омирхановна

Төрағаның орынбасары:

Утеулин Балмурат Серикович

Хатшы:

Дадаева Куралай Толегеновна 

Комиссия мүшелері:

Мазатбеков Абдикаил Бекишевич

Жакиянова Айнур Талгатовна

Ағатаева Гауһар Мұхитбекқызы

Кауысова Гульмира Амангельдиевна

Атыбай Ләззәт Әбділдақызы

Нуржанова Айсулу Саметовна

Сулейменова Кульмаш Шаркеновна

Мажитова Сымбат Амангелдіқызы

  1.  

№ 129

 

№ 78 мектеп-гимназия, Е11 көше, № 8

Е30 көшесінен (жобалық атауы) Е10 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан Е25 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е25 көшесінен (жобалық атауы) Ч. Айтматов көшесіне дейін, Ч. Айтматов көшесінің жұп сандар жағынан Ұлы Дала даңғылына дейін, Ұлы Дала даңғылының тақ сандар жағынан Е30 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е30 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан Е10 көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Атантаева Замира Шайзатовна

Төрағаның орынбасары:

Мажитова Акбалдак Абжановна

Хатшы:

Фазылова Айымкүл Қонысбекқызы 

Комиссия мүшелері:

Секерова Акмарал Жахановна

Даулетжан Едиге

Агыбаев Нурлыбай Шаймерденович

Аглакова Айнаш Алибековна  

Кокканат Айбек

Сарсенбаев Бауржан Амангельдиевич

Пазилова Акшолпан Абдумаликовна

Тәжіханова Ақтолқын Ғалымжанқызы

  1.  

№ 130

 

«Цеснабанк» АҚ, Сарайшық көшесі, № 5а

 

Есіл өзенінің арнасынан Жауқазын орамының тақ сандар жағынан Арай көшесіне дейін, Арай көшесінен Родниковая көшесінің тақ сандар жағынан Жиембет жырау көшесіне дейін, Жиембет жырау көшесінің тақ сандар жағынан Қараөткел көшесіне дейін, Қараөткел көшесінің тақ сандар жағынан Қарашаш ана көшесіне дейін, Қарашаш ана көшесінің тақ сандар жағынан Е. Тайбеков көшесіне дейін, Е. Тайбеков көшесінің тақ сандар жағынан Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің тақ сандар жағынан Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасынан Жауқазын орамына дейін.

Төрағасы:

Габдуллина Булгын Токтаровна

Төрағаның орынбасары:

Нурписов Серик Науанович

Хатшы:

Жумабаева Айжан Елеусизовна

Комиссия мүшелері:

Полюхович Артем Васильевич  

Елеусизов Жасулан Жанатович

Хамзина Клара Нурбековна

Умаров Бауржан Уралович    

Есмаганбетова Дина Дмитриевна

Айланхан Бердиболат

Ибраев Самат Бауржанович  

Серкешов Берик Болатулы

  1.  

№ 131

 

№ 76 мектеп-лицей, Түркістан көшесі, № 10/1

Ақмешіт көшесінен Керей Жәнібек хандар көшесінің жұп сандар жағынан Мәңгілік Ел даңғылына дейін, Мәңгілік ел даңғылының тақ сандар жағынан Орынбор көшесіне дейін, Орынбор көшесінің тақ сандар жағынан Ақмешіт көшесіне дейін, Ақмешіт көшесінің жұп сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Тулекова Сапура Сейдуалина

Төрағаның орынбасары:

Еримбетов Нурсултан Есимжанович

Хатшы:

Тулешов Мерей Абдуалиевич    

Комиссия мүшелері:

Сыздық Шахмардан Сайлауұлы

Зайнулдинова Динара Ешмуханбетовна

Барлыбаев Куаныш Кусаинович

Атагожина Анар Ашейевна

Раймбек Мейірбек Раймбекұлы

Кенжебай Айгерім Төребайқызы

Сұлтанғазы Алғыс Мақсұтқажыұлы

Бибосынов Бейбит Дуйсенбиевич

 

  1.  

№ 132

 

№ 76 орта мектеп, Түркістан көшесі, 10/1

Қабанбай батыр данғылынан Керей, Жәнібек хандар көшесінің жұп сандар жағынан Ақмешіт көшесіне дейін, Ақмешіт көшесінің тақ сандар жағынан Орынбор көшесіне дейін, Орынбор көшесінің тақ сандар жағынан Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

 Шнанов Утелбек Ризабекович 

Төрағаның орынбасары:

 Агибаева Зауре Бурембаевна

Хатшы:

 Адилбекова Зауреш Ишанкуловна    

Комиссия мүшелері:

Бекмұрат Жадыра Бекмұратқызы

Сайдазимова Альфия Мирзаахмедкизи

Жуманов Бауыржан Алмабекович

Меербекова Шолпан Фатхуллаевна

Болат Ержан

Зиябек Сапарғали Серікбайұлы    

Сертекова Назым Жексеновна

Дуйсенбек Бакыт

  1.  

№ 133

 

№ 85 орта мектеп, Қабанбай батыр даңғылы, 56/1

Қабанбай батыр данғылынан Орынбор көшесінің жұп сандар жағынан Мәңгілік Ел даңғылына дейін, Мәңгілік Ел даңғылының тақ сандар жағынан
Т. Рысқұлов көшесіне дейін, Т. Рысқұлов көшесінің тақ сандар жағынан Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Орынбор көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

 Казиева Марал Кадикеновна

Төрағаның орынбасары:

 Аблезов Марс Сапарұлы

Хатшы:

 Муслимова Куралай Балтабаевна     

Комиссия мүшелері:

Рахимова Нургул Жумагалиевна

Хасенов Бекболат Оразгалиевич

Тлеулесова Аяулым Жангазиновна

Забенов Асқар Қайратұлы   

Кенжетаева Бакытжамал Бадиловна

Абдуалиев Куаныш Ануарович

Гауриев Бахтияр Талгатович  

Мырзахметов Бауыржан Темирханулы

 

  1.  

№ 134

 

«Қазтрансгаз» АҚ,

Ә. Бөкейхан көшесі, № 11

Сығанақ көшесінен Мәңгілік Ел даңғылының жұп сандар жағынан Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Бөкейхан көшесіне дейін, Ә. Бөкейхан көшесінің тақ сандар жағынан № 15 үйге дейін, №15 үйден Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасымен  Сығанақ көшесіне дейін, Есіл өзенінің арнасынан Сығанақ көшесінің жұп сандар жағынан Мәнгілік ел данғылына дейін.

 

Төрағасы:

Темирханов Ерканат Уакбаевич  

Төрағаның орынбасары:

 Ықылас Мұхит Мұхамедханұлы

Хатшы:

Мусаева Баян Ерпанызовна

Комиссия мүшелері:

 
 

Байсалова Гульназ Усербаевна

Сейдуллаев Жайнар Аманбайұлы

Тойманкулова Гаухар Рахымжановна

Мукатова Гулайым Асылбековна

Халықова Бекзат Базарбекқызы

Ахметалиев Азиз Хамитович

Ильясов Жансур Ибрагимович

Субебаева Айман Даулеткановна

 

  1.  

№ 135

 

«Кәусар» балабақшасы, «Саранда» тұрғын

үй кешені,

№ 38 көшесі

(жобалық атауы)

Тельман тұрғын алабы шекараларындағы үйлер, Заречный және Тельман тұрғын алаптарының  орналасқан «Саранда» тұрғын үй кешені.

 

Төрағасы:

 Базарбай Динара Артықбайқызы

Төрағаның орынбасары:

 Сисенова Айжамал Заиповна

Хатшы:

Құдайбергенова Айнұр Серікқызы

Комиссия мүшелері:

Досумбекова Айнур Сеиткызы

Абылбек Арайлым Ордабекқызы

Жолдыбайқызы Әсел     

Калмаганбет Айдана Қалмаганбетқызы

Софиева Гульдана Амангельдиевна

Карабалина Кулпара Балтабаевна

Касенова Салтанат Ниязбековна

Бектаева Перизат Намазбаевна

  1.  

№ 136

 

№ 82 «Дарын» мамандандырылған лицейі,

Ұлы дала даңғылы,

№ 27/2

Аудан шекарасынан Ұлы Дала даңғылының жұп сандар жағынан Мәңгілік ел даңғылына дейін, Мәңгілік ел даңғылының жұп сандар жағынан Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан, Мәңгілік ел даңғылының жұп сандар жағында орналасқан                «BI Village» және «Family Village» тұрғын үй кешендерін қосқанда, ауданның шекарасына дейін.

 

Төрағасы:

Нурбекова Мадина Сабиткалиевна           

Төрағаның орынбасары:

Оспанова Нургуль  Хамзиевна     

Хатшы:

Нугуманова Назым Муратовна

Комиссия мүшелері:

Саугамбаева Индира Молсабаевна

Бейсембина Каламкас Азаматовна    

Аргынбаев Гани Жайдарулы

Серикова Асель Сапаровна

Ахметова Гульнара Хамитовна      

Садвакасов Тимур Виктрович      

Абубакирова Эльмира Силыкбековна

Сейпілова Райхан Русланқызы

  1.  

№ 218

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Наркология және психотерапия

орталығы» МКК,

31 көше

(жобалық атауы), № 7

31 көшесі (жобалық атауы), № 7.

 

Төрағасы:

Комарова Ольга Николаевна

Төрағаның орынбасары:

Кыдырмолаева Сандыгуль Алихановна     

Хатшы:

Семёнова Екатерина Гербертовна     

Комиссия мүшелері:

Барболова Карашаш Шакизовна     

Шарипов Асемхан Берикович

Тлеубаева Замзагул Алихановна

Штибен Анжела Теодоровна      

  1.  

№ 219

«University Medical Center» КҚ «Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы, № 32

 

Тұран даңғылы, № 32.

 

Төрағасы:

Агадилова Карлыгаш Альмухановна

Төрағаның орынбасары:

Рутемова Амина Еркиновна

Хатшы:

Садыкова Дина Сериковна     

Комиссия мүшелері:

Сматова Мадина Ералиевна

Жусупова Гульмира Уалиевна

Абдигапаров Нурлыбек Туякович

Буденов Аримбай Зайкенович

  1.  

№ 220

«Ұлттық нейрохирургия орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы, № 34/1

Тұран даңғылы, № 34/1.

 

Төрағасы:

Адильбеков Ержан Боранбаевич

Төрағаның орынбасары:

Абилхадиров Жарас Касымбекович

Хатшы:

Абылхасанова Ельмира Хамитовна

Комиссия мүшелері:

Ахметжанова Зауреш Бауыржановна

Галиакберов Жомарт Аскатович

Джасарова Алия  Абдурашидовна

Олжабеков Елжан Камалбекұлы

  1.  

№ 221

Ұлттық ғылыми медициналық орталығының

Балалар кардиохирургия бөлімшесі,

Қабанбай батыр даңғылы, № 27

Қабанбай батыр даңғылы, № 27.

 

Төрағасы:

Марасулов Шухрат Искандерович

Төрағаның орынбасары:

Мишин Александр Владимирович

Хатшы:

Бейсекеева Айман Альмухановна

Комиссия мүшелері:

Нуржанова Гулзира Узбековна

Катенова Гульбиба Боранбаевна

Шахманова Гульден Рамазановна

Жумадилова Асем Сериковна

  1.  

№ 222

«University Medical Center» КҚ «Ұлттық балаларды оңалту орталығы» филиалы,

Тұран даңғылы, № 36

 

Тұран даңғылы, № 36.

 

Төрағасы:

Оразбекова Жибек Шабанбаевна

Төрағаның орынбасары:

Молдагалиева Гульнар Оразбаевна

Хатшы:

Султанова Гульшат Мугаловна

Комиссия мүшелері:

Молчанова Татьяна Валерьевна

Баисова Зинугул  Кадырбековна

Ерденова Айжан Булатовна

Рахимбаева Сандугаш Шадибековна

  1.  

№ 223

Астана қаласының әкімдігінің ШЖҚ «№ 2 көпбейінді қалалық аурухана» МКК,

Т. Рысқұлов көшесі, № 6

 

Т. Рысқұлов көшесі, № 6.

 

Төрағасы:

Сакипов Марат Канапьяулы

Төрағаның орынбасары:

Даутова Молдир Болатовна

Хатшы:

Даниярова Нургуль Тургаевна

Комиссия мүшелері:

Баймаганбетов Адильбек Нарынбаевич

Есенгалиева Динара Еркешевна

Алдай Маржангүл

Батырханов Жомарт Оразбекович

  1.  

№ 224

Астана қаласы әкімдігінің

ШЖҚ «№ 2 қалалық көпбейінді

аурухана» МКК,

Т. Рысқұлов көшесі, № 8

 

Т. Рысқұлов көшесі, № 8.

 

Төрағасы:

Кожахметова Шолпан Бутинбаевна

Төрағаның орынбасары:

Аубакиров  Ербол Мурсалович     

Хатшы:

Алиев Азамат Каиргельдинович

Комиссия мүшелері:

Бектурсынова Клара Ташкенбаевна                  

Ауганбаева Гулнар Койшыбаевна                     

Сулейменова Карлыгаш Сабитовна                  

Ахметов Данияр Акбергенович

  1.  

 № 225

«University Medical Center» КҚ Ұлттық ғылыми онкология және трансплантология орталығы филиалы, Керей, Жәнібек хандар көшесі, № 3

Керей, Жәнібек хандар көшесі, № 3.

 

Төрағасы:

Молдабеков Талгат Каркенович

Төрағаның орынбасары:

Шакенова Динара Камельевна

Хатшы:

Акпаева Шайбала Акашановна

Комиссия мүшелері:

Абубакирова  Анаргуль  Ерхановна                  

Майлиева Назигуль Жумабековна                    

Нуркина Асель  Айдынқызы                             

Омаров Жаслан Искакович

  1.  

№ 226

«Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5573 әскери бөлімі» РММ, Үркер тұрғын алабы,

Е575 көшесі

(жобалық атауы)

Е575 көшесі (жобалық атауы).

 

Төрағасы:

Балгимбаев Ерден Еркинович

Төрағаның орынбасары:

Айтмбетов Булат Серыкбаевич

Хатшы:

Бекмырзаева Айгерим Тургыновна

Комиссия мүшелері:

Сулейменов Аманжол Берикович

Каримжанов Нуржан Минжасарулы

Рахимова Динара Ермогамбетовна

Джумабекова Алия Ныгызбековна

  1.  

№ 227

«Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы, № 38

 

Тұран даңғылы, № 38.

 

Төрағасы:

Алданазаров Бекет Калкузович

Төрағаның орынбасары:

Есболсинов Жоламан Кенесович

Хатшы:

Каражанова Мирамкул Жуматаевна

Комиссия мүшелері:

Айтжанова Сабира Темирлановна

Отегенова Жазира Сейтбековна

Саламатов Едиль Аханович

Карипова Бахтынур Сарсеновна

  1.  

№ 228

«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Орталық госпиталі» ММ, Қабанбай батыр даңғылы, № 66

Қабанбай батыр даңғылы, № 66.

 

Төрағасы:

Ибраимбеков Балгабай Габбасович

Төрағаның орынбасары:

Шинтемирова Айман Кумашевна

Хатшы:

Кошкарова Алмагуль Нуртаевна

Комиссия мүшелері:

Камрикова-Джаксылыкова Диляра Кенжебековна

Тажигалиева Асем Мухановна

Омарова Кульнар Тогайевна

Умиржанова Луиза Назымбековна

  1.  

№ 229

«Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы» РМК,

Е495 көшесі

(жобалық атауы), № 2

Е495 көшесі (жобалық атауы), № 2.

 

Төрағасы:

Искакова Гульжан Естаевна

Төрағаның орынбасары:

Жусупова Орынгуль Кабдуловна

Хатшы:

Улекешова Гульзат Халыковна

Комиссия мүшелері:

Алимбаева Замзагул Каиыржановна

Мансурова Гульнара Эркимбаевна

Лесова Ляззат Аслхановна

Мукушев Марат Балгабаевич

«Сарыарқа» ауданы

  1.  

№ 137

 

М. Өтемісұлы атындағы Оқушылар сарайы,

Ә. Мәмбетов көшесі,

№ 1

А. Бараев көшесінен Республика даңғылының тақ сандар жағынан Ғ. Қараш көшесіне дейін, Ғ. Қараш көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Мәмбетов көшесіне дейін, Ә. Мәмбетов көшесінен Есіл өзенінің жағалауымен, Самал шағын ауданын қоса алғанда, А. Бараев көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Касенова Бакыт Макзумовна

Төрағаның орынбасары:

Жабаева Аимкуль Куанышевна

Хатшы:

Айтжанова  Ольга Александровна

Комиссия мүшелері:

Сапарова  Карилгаш  Уразбаевна

Тышкевич Фаина Айсовна

Ищанова  Роза Телмановна

Сапарова Каламкас  Уразбаиевна

Маканова Асель Базарбаевна

Муратов Асхат  Тулегенович

Соловьева  Евгения  Алексеевна

Кожамжаров  Медет  Казиханович

  1.  

№  138

 

«Астана» концерт залы, Кенеcары көшесі, № 32

Бейбітшілік көшесінен Абай даңғылының жұп сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының жұп сандар жағынан Шығанақ көшесіне дейін, Шығанақ көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Мәмбетов көшесіне дейін,                         Ә. Мәмбетов көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін.

Төрағасы:

Жумашева  Алма  Мухамедьяновна

Төрағаның орынбасары:

Сапарова  Акбота Оразбаевна

Хатшы:

Шайкенова Бакыткуль Таукеловна

Комиссия мүшелері:

Бажутина   Кристина Сергеевна

Апаканов  Абдикарим

Шиврина Нэля Викторовна

Тулеубаева  Индира Курметовна

Алимжанов Барлыбай Габдулкаирович

Васильева Лидия Ивановна

Тлеубергенова  Баянслу  Касимбековна

Герлах Зинаида Сергеевна

  1.  

№ 139

 

«Астана» концерт залы, Кенеcары көшесі, № 32

Бейбітшілік көшесінен Абай даңғылының жұп сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ сандар жағынан                   Ғ. Қараш көшесіне дейін, Ғ. Қараш көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Мәмбетов көшесіне дейін,                 Ә. Мәмбетов көшесінің  жұп сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің жұп сандар жағынан Абай даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Балабеков  Темиржан  Нурхамитович

Төрағаның орынбасары:

Ряшина Наталья Борисовна

Хатшы:

Шаршавитская Ольга Васильевна

Комиссия мүшелері:

Смаилов Мерам  Таласпаевич

Шампетова Кубажай Шарипбековна

Рахимжанова Айгерим Рымбековна

Хасенова  Бахыт  Мурадиновна

Өтеген Жанна Өтегенқызы

Сапарова Асель Танатаровна

Бердалина   Жадыра Жакыповна

Маркова  Юлия  Салимьяновна

  1.  

№ 140

 

№ 60 мектеп-лицей,

Абай даңғылы, № 6

Кенесары көшесінен Жеңіс даңғылының тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының жұп сандар жағынан Айпара көшесіне дейін, Айпара көшесімен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Макишева  Клара Баранбаевна

Төрағаның орынбасары:

 Кундубаев  Саин  Сальтуевич

Хатшы:

Торебекова Гульнара Асхатовна

Комиссия мүшелері:

Шерьязданов Руслан Маратович

Бейсенов Жаркын  Кайрбекович

Шоманова  Динара Асхатовна

Жусипбекова Лаура Естияровна

Сейтказина Майраш Суннатовна

Имадилова Әсем Бауржанқызы

Умурзакова  Салтанат  Калихановна

Молдажанова  Айман  Мухаметкалиевна

  1.  

№ 141

 

№ 56 мектеп-лицей,

С. Челюскин көшесі,

№ 29/1

Кенесары көшесінен Сарыарқа даңғылының тақ сандар жағымен Шығанақ көшесіне дейін, Шығанақ көшесімен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Альпишев  Жумагазы  Азенович

Төрағаның орынбасары:

Байбулатов  Балтабай Кауашович

Хатшы:

Абасилова  Лаззат Бақытбекқызы

Комиссия мүшелері:

Зиялиев Нуржан Сеитханович

Нурбосынова Раушан Омирзаковна

Абишев Шалкар Тураргажыевич

Асылбаева Алия Кабдуллаевна

Кариева  Майра  Амангельдиновна

Мұстафин  Асылан Қайратұлы

Закарина  Булбул  Кадировна

Сембаев  Жанболат  Ерболатұлы

  1.  

№ 142

 

№ 35 мектеп-лицей,

Абай даңғылы, № 9/1

Абай даңғылынан С. Челюскин көшесінің тақ сандар жағынан  С. Сейфуллин көшесіне дейін,               С. Сейфуллин көшесінің жұп сандар жағынан                                  К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесімен К. Күмісбеков көшесінің жұп сандар жағынан, № 3а үйді қоса алғанда, Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан                  С. Челюскин көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Ахмединов Талгат  Найманбаевич

Төрағаның орынбасары:

Бранец Любовь Алексеевна

Хатшы:

Жилкайдарова  Асем Жусыпбековна

Комиссия мүшелері:

Избасарова Сауле  Толеубековна

Жалмагамбетов Максим Нурланович

Пашковская Наталия Юрьевна

Мейрамбекова Тогжан Галымжанқызы

Баяубаева Асем Тулендиновна

Омарбекова Элизат Сембекқызы

Салимова  Айгуль Сембековна

Аралбаева  Айзат  Әмзеқызы

  1.  

№ 143

 

Дарынды балаларға арналған № 9

«Зерде» мектебі,

Сарыарқа даңғылы, № 20

 

С. Сейфуллин көшесінен Желтоқсан көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан С. Челюскин көшесіне дейін, С. Челюскин көшесінің жұп сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіне дейін,                           С. Сейфуллин көшесінің жұп сандар жағынан Желтоқсан көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Жәнібекова  Әлия

Төрағаның орынбасары:

Оралова Актолкын Капбаровна

Хатшы:

Кобжанова Гульшат  Темирхановна

Комиссия мүшелері:

Сихымова  Галия  Кенжетаевна

Батырханова  Машук  Абдыламитовна

Муханжарова Айнаш Увалиуллаевна

Каженов Ернар Айтказынович

Асқарова Гүлерке  Жумабекқызы

Абдраманова Меруерт Сабыралиевна

Изеев Максут Жаксыбаевич

Калдыбаева  Камшат  Темирхановна

  1.  

№ 144

 

Қ. Қуанышбаев атындағы қазақ музыкалық

 драма театры,

Ж. Омаров көшесі,

№ 47б

Ә. Жангелдин көшесінен Бейбітшілік көшесінің тақ сандар жағынан Ж. Омаров көшесіне дейін,                   Ж. Омаров көшесінің тақ сандар жағынан Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Мендыбаев  Айдарбек Булекбаевич

Төрағаның орынбасары:

Абенова  Алмагуль  Баетовна

Хатшы:

Дильдабекова Ултуар Сабировна

Комиссия мүшелері:

Бодаев Бекен Байгалиевич

Ердаулетова Дильбара Созаққызы

Игілік Ботагөз Тасболатқызы

Искакова Ляззат Мейрамовна

Кабылдин Нурбек Куантаевич

Мурат  Еркынбек

Ибадуллаева  Салтанат Мирамбековна

Сыздыкова  Аккайын Тауфихкызы

  1.  

№ 145

 

№ 3 мектеп-гимназия, Республика даңғылы,

№ 35

Ә. Жангелдин көшесінен Республика даңғылының тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің жұп сандар жағынан Ж. Омаров көшесіне дейін, Ж. Омаров көшесінің жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін,                     Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан Республика даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Ускембаева Гаухар  Китайбековна

Төрағаның орынбасары:

Ахметова  Инна  Фанисовна

Хатшы:

Қаржас Қарлығаш Алтайқызы

Комиссия мүшелері:

Салкимбаева Асем Омирхановна

Копашева  Дина  Оразовна

Бекишова Сара Рахимбековна

Жунисова Улжалгас Муратбековна

Хусаинова  Зауреш  Хамзиновна

Рамазанова Гульнара Сериккызы

Закбек Амангүл

Кубетаева  Жупар  Сериковна

  1.  

№ 146

 

Ғ. Қайырбеков атындағы

№ 2 мектеп-гимназиясы,

С. Сейфуллин көшесі,

№ 19

 

Ә. Жангелдин көшесінен Желтоқсан көшесінің тақ сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіне дейін,             С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан Желтоқсан көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Хазимуллина Зиля Хазинуровна

Төрағаның орынбасары:

Аяпбергенова Гаухар

Хатшы:

Аверина Айгуль Иштугановна

Комиссия мүшелері:

Валяева  Елена Анатольевна

Сариева  Гаухар  Сергеевна

Қасымғалиқызы Лаура

Лищинская Оксана Владимировна

Турымтаева Лаззат Казихановна

Тасболатова Камшат Муратовна

Павловская  Ирена  Анатольевна

Кожахметов   Амантай  Мажитович

  1.  

№ 147

 

«Астана Медицина университеті» АҚ, Сарыарқа даңғылы, № 33

Бөгенбай батыр даңғылынан Сарыарқа даңғылының тақ сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан                   Н. Щорс көшесіне дейін,  Н. Щорс көшесінің жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Карибжанов Айтбек Ануарбекович

Төрағаның орынбасары:

Айтимбетова Торгын  Сайрановна

Хатшы:

Мадиева Шарапат  Абдиганиевна

Комиссия мүшелері:

Магзумова Раушангуль Зиядиновна

Мукашева  Галия  Жангабыловна

Байгулова Гульдана Билаловна

Ерубаева Алтын Суннатовна

Жаксыгорин Калдыбай Баянович

Амантаева Толқын Әбдіхамитқызы

Назарова Айман Жадгеровна

Базарова  Амангул Тагаевна

  1.  

№ 148

 

Ғ. Орманов атындағы

№ 7 мектеп-гимназиясы,

Бөгенбай батыр даңғылы, № 57

 

Ы. Дүкенұлы көшесінен М. Әуезов көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін,               Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан Ш. Айманов көшесіне дейін,                 Ш. Айманов көшесінен, Ш. Айманов көшесіндегі             № 59, 16/1, 16, 18 үйлерді және Ы. Дүкенұлы көшесіндегі № 26 үйді қоса алғанда, Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің жұп сандар жағымен М. Әуезов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Айтова  Жанат Турысбековна

Төрағаның орынбасары:

Кощжанов Кайрат  Тыштыкович

Хатшы:

Сагындыкова Сабира Аманжановна

Комиссия мүшелері:

Малдыбаева  Уржан Шаженкызы

Ахметова  Айгуль  Токеновна

Оспанова Ляззат Толеуовна

Орманбекова Айнаш Амангельдиевна

Жилкибаев Бауыржан Омирбекович

Молдамирзаева  Эльмира  Амиркуловна

Джаненова  Алима  Утегеновна

Мустафина Алмагул Сериковна

  1.  

№ 149

 

№ 1 балалар

музыкалық мектебі,

Желтоқсан көшесі, № 36

Ә. Жангелдин көшесінен Желтоқсан көшесінің жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан Желтоқсан көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Ходжабаева  Гульнар   Муратбековна

Төрағаның орынбасары:

Сорокина Елена Федоровна

Хатшы:

Амиржанова Жанар Муханбетжановна

Комиссия мүшелері:

Кардаполова Светлана  Михайловна

Байкадам  Сымбат  Бакытжанкызы

Рахматулина Асель  Жансериковна

Павловская  Валентина  Ефремовна

Абдрахманов Кабдулла Сагаденович

Аубакирова Шаида Каирбековна

Гайсина  Галия  Кенжигазыновна

Кульмаханов  Назархан  Сагинаевич

  1.  

№ 150

 

Қазақ ұлттық

өнер университеті,

Жеңіс даңғылы, № 33

Сарыарқа даңғылынан Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің тақ сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін.

Төрағасы:

Беркимбаева Баян Хайроллаевна

Төрағаның орынбасары:

Нургужинова Тыныштык Каировна

Хатшы:

Батырова  Шолпан Нуфтуллиновна

Комиссия мүшелері:

Сабиева  Самал  Акмаганбетовна

Балтабаева Айнаш Есмаганбетовна

Сатекова Гулзейнеп Сайдалыновна

Ахметжанова  Сауле  Гимиденовна

Хабдрахман Бекзат  Қадыржанұлы

Елюбаева Бакыт Темиртасовна

Ескакова Алия Елубаевна

Какенова  Гулсим  Хайроллаевна

  1.  

№ 151

 

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай батыр даңғылы, № 17

С. Разин орамынан Мәскеу көшесінің жұп сандар жағынан С. Разин көшесіне дейін, С. Разин көшесінің тақ сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының тақ сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің тақ сандар жағынан                С. Разин орамына дейін, С. Разин орамының тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Оразбекова Гульмира Ораловна

Төрағаның орынбасары:

Бакина Марал Кайролловна

Хатшы:

Бактаева  Миргуль  Ерсаиновна

Комиссия мүшелері:

Оспанова  Айгуль  Мергалиевна

Сексенбиева Зинат Канатовна

Сагынбаева  Дидар  Оралбековна

Есимова  Айнүр  Әбішқызы

Сейдуалиев Мухит Маратович

Қалкенов   Данияр  Ерболатұлы

Хамитова  Гульден  Борашевна

Бәкенова  Аяужан  Серікқызы

 

  1.  

№ 152

 

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай батыр даңғылы, № 17

Мәскеу көшесінен С. Разин ормының жұп сандар жағынан Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің тақ сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Кадырова Бакыт Баткулаевна

Төрағаның орынбасары:

Жаукенова Ерсин Турсынгалиевна

Хатшы:

Каиргожина Айсауле  Каппасовна

Комиссия мүшелері:

Аманжол Насима Буркиткызы

Сапиева Асия  Оракбаевна

Акимбеков  Агзам   Аскарович

Хамитов  Еркебулан Ергазиевич

Кушибаева Раушан Ганиевна

Есенова Мадина Каиповна

Акжанова  Айгуль Акынгазыевна

Адилханова  Айша  Мейрамқызы

  1.  

№ 153

№ 65 мектеп-гимназия,

№ 187 көше (жобалық атауы), № 18/4 үй

Сарыбұлақ бұлағының жұп сандар жағынан, № 18, 16, 14 үйлерді қоса алғанда, № 29А, 27А, 25А, 23А, 21А, 11/1 үйлерді қоспағанда, Бірінші Алматы көшесіне дейін, Бірінші Алматы көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің жұп сандар жағынан Сарыбұлақ бұлағына дейін.

 

Төрағасы:

Токишева Гульнаш Мухаметкалиевна

Төрағаның орынбасары:

Абдилова Жанат Турдыбаевна

Хатшы:

Жұмабай Мөлдір Серікжанқызы

Комиссия мүшелері:

Сквирская Данагуль Кадыровна

Дюсенгазина Лазат Максутовна

Заматов Дулат Амангельдинович

Рахметова Алия Алматовна

Сергазина Жанна Елеусизовна

Ибраева Ляззат  Ануарбековна

Оспанов Ахат Боранбайулы

Шатаманова Анар Каиргельдиновна

  1.  

№ 154

 

№ 80 мектеп-гимназия,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 17/2

Есіл өзенінің жағалауынан Сарыбұлақ өзенінің бойымен Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін,                   Ш. Қосшығұлұлы көшесінің тақ сандар жағынан,  Ш. Қосшығұлұлы көшесіндегі Есіл өзені жағалауына дейін № 13/1, 13/2, 13/4, 13/5, 13/6, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4 үйлерді және С409 көшесіндегі (жобалық атауы) № 19/1 үйді қоса алғанда, Сарыбұлақ бұлағына дейін.

Төрағасы:

Жарменова Гульмира  Сергазиевна

Төрағаның орынбасары:

Майканова  Гульдерай  Казтаевна

Хатшы:

Жансұлтан  Сымбат  Аблайқызы

Комиссия мүшелері:

Тургумбаева Алия Айтжумановна

Жусупова Бибигуль Есламовна

Мұхамедханова Меруерт Қайрашқызы

Алимбеков  Даулет  Дауитбекович

Шалова Айгуль Умировна

Елеуова Жулдуз Кылышпековна

Кулмагамбетова  Салтанат Абдисалыковна

Жапаров  Дәулет  Бақытұлы

  1.  

№ 155

 

№ 65 мектеп-гимназия,

№ 187 көше (жобалық атауы), № 18/4 үй

 

Сарыбұлақ бұлағынан Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Екінші Алматы көшесіне дейін, Екінші Алматы көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің жұп сандар жағынан Бірінші Алматы көшесіне дейін, одан әрі Бірінші Алматы көшесіндегі № 11/1, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А үйлерді қоса алғанда, № 187 көшесіне (жобалық атауы) дейін, № 187 көшесімен (жобалық атауы) № 14, 16, 18 үйлерін қоспағанда Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының бойымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Бекей  Роза Едігейқызы

Төрағаның орынбасары:

Елекеева Нургуль  Жаксыбековна

Хатшы:

Оспанова Лязат Шабанбаевна

Комиссия мүшелері:

Базарбаева  Мария  Конаровна

Асылбекова Жанаргуль Шабанбаевна

Джусупбаева  Айгуль Сериковна

Бекбулатова  Сайран Оралбаевна

Медеуов Амангелді Мерғалиұлы

Байкенжеева Жанаргуль Кабдрашевна

Курманбаева  Кульшат  Казбековна

Мусина  Айгуль  Муратовна

  1.  

№ 156

 

№ 67 гимназия,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 23/1

Ш. Қосшығұлұлы көшесінен Ш. Бейсекова көшесімен 187 көшесінің (жобалық атауы) № 20 үйін қоса алғанда) Сарыбұлақ бұлағына дейін, әрі қарай Сарыбұлақ бұлағының бойымен                           Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Бейсекова көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Абдраманова  Гульжанат Асановна

Төрағаның орынбасары:

Набиева Марал Махсуткызы

Хатшы:

Кадочникова Ирина Михайловна

Комиссия мүшелері:

Садыбекова  Айгуль  Сериковна

Берекетова Гульнар Каманбековна

Баржаксина Бакытгүл  Пилжиқызы

Булгиев  Бактыкали  Темиргазиевич

Досова Нурсулу Баракбаевна

Аманова Жаухар Жансултановна

Муханова Джанна Шарифуллаевна

Махамбетова  Алмагуль  Шакировна

  1.  

№ 157

 

№ 67 гимназия,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 23/1

Ақан сері көшесінен Ш. Қосшығұлұлы көшесімен Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағынан Есіл өзені жағалауына дейін, Есіл өзені жағалауының бойымен Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің оң жағымен Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Кушниязова Рупия  Кушбоевна

Төрағаның орынбасары:

Байкушикова  Лаура Урустемовна

Хатшы:

Базарбекова Магзия  Калеловна

Комиссия мүшелері:

Шаяхметов Кайржан Алибекович

Сейтмаганбетова  Кундыз Жугеревна

Балабаева  Канат  Имангалиевна

Карыбаева Гульнар  Сапаровна

Жулубаева Куралай Алпысбаевна

Ергалиева Нагима Уткелбаевна

Жақыпбек  Жаңылхан  Дәуітбекқызы

Жакупбекова  Сара  Гермагамбетовна

  1.  

№ 158

Астана қаласы әкімдігінің

«Дарынды қыз

балаларға арналған

«Білім-инновация» лицей интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі»,

 № 187/17 көше

(жобалық атауы)

 

Ш. Бейсекова көшесінен Н. Тілендиев даңғылымен Сарыбұлақ бұлағына дейін, әрі қарай Сарыбұлақ бұлағының бойымен 187 көшесіне (жобалық атауы) дейін, 187 көшесімен (жобалық атауы) № 20 үйін қоспағанда Ш. Бейсекова көшесіне дейін,                       Ш. Бейсекова көшесінен Н. Тілендиев даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Абдрашева  Кызгалдак Орынтаевна

Төрағаның орынбасары:

Катаева  Жанат  Аширалиевна

Хатшы:

Жотабаева Гульназира Мухамбетрахимовна

Комиссия мүшелері:

Омаров Жалгасбек  Досанбекович

Алдажарова  Маржан Махметовна

Кайко Дарья Викторовна

Қорғанбек Әйгерім Бақытқызы

Сагымбекова Динара Кудайбергеновна

Шайменова Каракоз Шахарбековна

Аубакирова Алтынгуль Кенжегаракызы

Сағымбеков Жасұлан Сағымбекұлы

  1.  

№ 159

 

Ю. Гуров атындағы

№ 6 гимназия,

М. Әуезов көшесі, № 31

 

Ә. Жангелдин көшесінен Бейбітшілік көшесінің жұп сандар жағынан Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін,                Ы. Дүкенұлы көшесінің жұп сандар жағынан                  М. Әуезов көшесіне дейін, М. Әуезов көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін,                  Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Садвакасова Алия  Маратовна

Төрағаның орынбасары:

Ридунова Татьяна  Александровна

Хатшы:

Тутаева  Светлана  Борисовна

Комиссия мүшелері:

Орманбеков  Биржан Саламатович

Шокаева  Екатерина  Николаевна

Вахрушева Наталья Алексеевна

Мамбетов Айдар Турдалиевич

Мадибаева  Гульбадан  Сактаповна

Мусабекова Гульшат Кадржановна

Калиева Гульсара Толеутаевна

Соловьева  Лилия  Юрьевна

  1.  

№ 160

 

«Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Астана қаласы

бойынша Экология

департаменті» РММ,

Ы. Дүкенұлы көшесі,

№ 23/1

Ы. Дүкенұлы көшесінен М. Әуезов көшесінің жұп сандар жағынан № 40 үйге дейін, оны қоспағанда, одан Республика даңғылына дейін, «Астанатехнопарк» АҚ-ның оңтүстік шекарасымен Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің тақ сандар жағынан Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін,                      Ы. Дүкенұлы көшесінің тақ сандар жағынан                   М. Әуезов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Акжанова Нургуль Акынгазыевна

Төрағаның орынбасары:

Мауленова Армангул  Сериковна

Хатшы:

Даулеткулова Балжан Сериковна

Комиссия мүшелері:

Шерьязданова  Салтанат Каппасовна

Болатова Акбота Жумановна

Калмуканова Айгерим Сагиндыковна

Кожанов Бакытбек Амирханович

Тусупова Сымбат Тлеутаевна

Есмуратов Нурбек Серикович

Смагулов Амиржан Ахметжанович

Каласова  Куаныш  Дуйсеновна

  1.  

№ 161

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 2 қалалық емхана» МКК,

Республика даңғылы,

№ 50

Ы. Дүкенұлы көшесінен Бейбітшілік көшесінің жұп сандар жағынан  Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің жұп сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ сандар жағынан, Республика даңғылындағы № 57, 59 үйлерді қоса алғанда, Шерқала орамына дейін, Шерқала орамынан М. Әуезов көшесіне дейін,               М. Әуезов көшесінің тақ сандар жағынан Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің тақ сандар жағынан  Бейбітшілік көшесіне дейін.

Төрағасы:

Ахметова Майра  Амангельдиевна

Төрағаның орынбасары:

Салыкова Анар Абдыкаримовна

Хатшы:

Абенова  Алия  Алдабергеновна

Комиссия мүшелері:

Байзаков  Габдулла  Хамитович

Джанабаева Гульнар Мадияровна

Балганбаев  Марат  Муратович

Сапаров  Бекбол  Нартаевич

Есмагамбетова Динара Бекбатыровна

Касымбаев   Адхам Абдуллаевич

Толеубеков Бакытжан Багадатович

Жанахметов Нурсултан Булатулы

  1.  

№ 162

 

Политехникалық колледж,

Бейбітшілік көшесі,

№ 39

Ы. Дүкенұлы көшесінен Бейбітшілік көшесінің тақ сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан  Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп сандар жағынан № 38 (94/1) үйге дейін, оны қоспағанда, Ы. Дүкенұлы көшесінің басына дейін,                         Ы. Дүкенұлы көшесінің жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Дюсенов Кабдула Зинильгабитдинович

Төрағаның орынбасары:

Сарсекулова Акбота Оралбаевна

Хатшы:

Телегенова  Асия  Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Ахмедина Магрипа  Галиаскаровна

Шаймердинова Марина Галимовна

Тлеубаева Орнбике Булатовна

Сарсенбекова Жанар Галымовна

Утепова Сауле  Сакеновна

Павлович Ирина Иосифовна

Алданазаров Бакберген Рзакулович

Акжанова  Динара  Акынгазиевна

  1.  

№ 163

 

«Астана Медицина университеті» АҚ, Бейбітшілік көшесі,

№ 49а

Мәскеу көшесінен Бейбітшілік көшесінің тақ сандар жағынан Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің тақ сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Дубицкий Андрей  Андреевич

Төрағаның орынбасары:

Тажикенова Жамал Шаяхметовна

Хатшы:

Абельдинова  Шолпан  Барлыбаевна

Комиссия мүшелері:

Муканова Айша Джуматовна

Жумадилов  Даулет  Шаймарданович

Сатыбалдина Альмаш Жанайдаркызы

Баттаков Омарбек  Габдужалелович

Рогозина Ольга Анатольевна

Юрьева  Оксана  Анатольевна

  1.  

№ 164

 

№ 15 мектеп-лицей, Сарыарқа даңғылы,

№ 48/1

Бөгенбай батыр даңғылынан Сарыарқа даңғылының жұп сандар жағынан Бестерек көшесіне дейін, Бестерек көшесінің тақ сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының тақ сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Жаркенов Бауржан Капарович

Төрағаның орынбасары:

Нуркишев  Сейфула Сактаевич

Хатшы:

Алибекова Ардак Ашикпаевна

Комиссия мүшелері:

Калиулина Марияш  Карбаевна

Бәйімбетова  Айнұр Аманқызы

Куромжанова Сайран  Галымжановна

Оналбаева  Гулнар  Беркаевна

Абылкасова Сауле Сериковна

Омашев Сабиден Шоферович

Филипьева Элла  Григорьевна

Бимаганбетов Адил Болатбекович

  1.  

№ 165

«Алтын Сандық» балабақшасы,

Мәскеу көшесі, № 28

Мәскеу көшесінен С. Разин көшесінің жұп сандар жағынан Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің жұп сандар жағынан Бестерек көшесіне дейін, Бестерек көшесі бойымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесімен С. Разин көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Джусупова Гульбакыт Унгарбаевна

Төрағаның орынбасары:

Максутова  Карлыгаш  Насыровна

Хатшы:

Рахимова Культай  Мугазовна

Комиссия мүшелері:

Мергенова Айжан Жанайдаровна

Чукалина Алла Борисовна

Акдемир Ардак Сундетовна

Ташимова Динара Госмановна

Ахметжанова Айзат Абдуахитовна

Нурлыбаева Аиида Керимбаевна

Мазурец Лариса Валерьевна

Шермаганбетова  Жанаргуль Шалкаровна

  1.  

№ 166 

 

№ 14 мектеп-гимназия, Мәскеу көшесі, № 23

Сарыбұлақ бұлағынан А. Затаевич көшесінің тақ сандар жағынан Бекетай көшесіне дейін, Бекетай көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің жұп сандар жағынан Б. Хмельницкий көшесіне дейін,            Б. Хмельницкий көшесінің тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ сандар жағынан Н. Тілендиев даңғылына дейін,              Н. Тілендиев даңғылынан Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының оң жағымен                       А. Затаевич көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Садвакасова  Алия  Турсумбековна

Төрағаның орынбасары:

Батыргалиева  Шынар  Халеловна

Хатшы:

Выходцева  Наталья Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Баужанова Насипкуль Жидебаевна

Куленова Жанар Хасеновна

Калыкова Тлектес Жубаевна

Крючкова  Наталья  Леонтьевна

Рамазанова  Жанар  Ермековна

Алина Сандугаш

Брусинская Наталья Борисовна

Айдарбекова  Асем  Шаяхметовна

  1.  

№ 167

 

№ 14 мектеп-гимназия, Мәскеу көшесі, № 23

Бекетай көшесінен А. Затаевич көшесінің тақ сандар жағынан Г. Потанин көшесіне дейін, № 13, 15 үйлерді қоспағанда, Г. Потанин көшесінің тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ сандар жағынан Б. Хмельницкий көшесіне дейін, Б. Хмельницкий көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Молдағұлова көшесіне дейін,             Ә. Молдағұлова көшесінің тақ сандар жағымен Бекетай көшесіне дейін, Бекетай көшесінің жұп сандар жағынан А. Затаевич көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Шидлович Игорь Евгеньевич

Төрағаның орынбасары:

Канапин Медияр Серикович

Хатшы:

Тарамбай Маряш 

Комиссия мүшелері:

Мусина  Назира  Пралыевна

Жаксыбаев Думан Магзумович

Сахнова Лариса Николаевна

Жакупова  Куляй  Хабибулловна

Жолбасова Алтынай Серікбекқызы

Айтбағамбет Жазира Есенқызы

Досхожина Жумагуль Рустемовна

Курманалиева  Гульшат  Жорабековна

  1.  

№ 168

 

«Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы» ҰК» АҚ,

Мәскеу көшесі, № 29/1

Мәскеу көшесінен Г. Потанин көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Молдағұлова көшесіне дейін,                        Ә. Молдағұлова көшесінің жұп сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ сандар жағынан Г. Потанин көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Камбарова Жибек Биляловна

Төрағаның орынбасары:

Азимжанова Ұлжан  Қыдырәліқызы

Хатшы:

Байназарова  Газиза  Ташбулатовна

Комиссия мүшелері:

Аппасова  Сауле  Канатовна

Әбен Айжанат Қапанқызы

Бекеева Айзат Аскаровна

Байназарова Динара Ташбулатовна

Әбен Динара Сейдахметқызы

Муханбетжанова Аида Нагашыбаевна

Жартыбаева  Даметкен  Уалихановна

Бердимурат  Жансая 

  1.  

№ 169

 

«Каздорпроект» ЖШС, Мәскеу көшесі, № 39

Бейбітшілік көшесінен Мәскеу көшесінің тақ сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп сандар жағынан Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Асаинова  Сакиш Рамазановна

Төрағаның орынбасары:

Конурбаев  Бауыржан  Курмашевич

Хатшы:

Асаинов Роллан Беркутбаевич

Комиссия мүшелері:

 

 

Сабанбаева Багдат Ислямовна

Молдашев Болатпек Бакирович

Жармухамбетов Дамир Исламович

Шаншарова Жакыш  Рамазановна

Шарипов Асет  Муратович

Джумадилов Гарифолла Болатович

Доскенова Корлан Аралбаевна

Конурбаева  Даметкен  Махметовна

  1.  

№ 170

 

№ 62 мектеп-лицей, Мәскеу көшесі, № 41

Мәскеу көшесінен Бейбітшілік көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Молдағұлова көшесіне дейін,             Ә. Молдағұлова көшесінің жұп сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ сандар жағынан Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

 Муканов Арман Нурмуллинович

Төрағаның орынбасары:

 Есенова  Бахыткуль  Кадыльевна

Хатшы:

Арыстанова Сауле Жусуповна

Комиссия мүшелері:

Абдалов Данияр Жарасович

Абдибекова Лязат Муратовна

Атирбеков Алмаз Шаирбекович

Уразбаева  Асем Кайргельдиновна

Аипов Бауржан Болатович

Арыстан Әйгерім Аскарқызы

Сулейменова  Аида  Аманжоловна

Балабко  Александра  Александровна

  1.  

№ 171

 

№ 46 балабақша–

мектеп-гимназия,

Ә. Молдағұлова көшесі, № 35

 

Ә. Молдағұлова көшесінен Бейбітшілік көшесінің жұп сандар жағынан І. Есенберлин көшесіне дейін, І. Есенберлин көшесінің жұп сандар жағынан,                Республика даңғылындағы № 72, 74, 76, 76/1, 78 үйлерді қоса алғанда, Республика даңғылына дейін, Республика даңғылынан Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің тақ сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Байзулда Гульмира Жаныбаевна

 

Төрағаның орынбасары:

 Олишевич   Ирина Васильевна

Хатшы:

Салахадинова Евгения Ивановна

Комиссия мүшелері:

Агибаева Марина  Викторовна

Иванова Елена  Ивановна

Ерболат Қарлығаш Ерболатқызы

Сагындыкова Гульнара Тулеухановна

Атамбаев Кайрат Даниярбекулы

Минбаева Зинара Зиядиновна

Бекеева Асем Аскаровна

Жуанышев Азамат Ержанұлы

  1.  

№ 172

 

«Тұран-Астана» университеті,

Ы. Дүкенұлы көшесі,

№ 29

Ы. Дүкенұлы көшесінен Ш. Айманов көшесінің жұп сандар жағынан «Астанатехнопарк» АҚ-ның оңтүстік шекарасына дейін, «Астанатехнопарк» АҚ-ның оңтүстік шекарасының бойымен Республика даңғылының жұп сандар жағынан, Республика даңғылындағы № 72, 74, 76, 76/1, 78 үйлерді қоспағанда, Сарыөзек көшесіне дейін, Сарыөзек көшесінен теміржолдарға дейін, теміржолдардан Алаш тасжолына дейін, Алаш тасжолынан                        Н. Павлов көшесіне дейін, Н. Павлов көшесінен, Бөгенбай батыр даңғылы, № 81а, Ы. Дүкенұлы
көшесі № 33/1, 38/1 үйлерді қоспағанда,                          Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінен Ш. Айманов көшесіне дейін. 

 

Төрағасы:

 Инкарбекова Айнур Баймурзаевна

Төрағаның орынбасары:

Аккулов Рустем Турдалиевич

Хатшы:

Адылова Гулаим Алтаевна

Комиссия мүшелері:

Сыздыкова Махабад Ольмесовна

Литвинова Лилия Эльбрусовна

Искаков Бауыржан  Мұратбекұлы

Баймухамбетов  Бахыт  Кайлаканович

Мамбетханова  Пакизат Женисхановна

Шпирная Дина Дулатовна

Жақсыбекова Еркежан Жақсыбекқызы

Такиева  Жаннар  Жумадыльевна

  1.  

№ 173

 

«Тұран-Астана» университеті,

Ы. Дүкенұлы көшесі,

№ 29

Бөгенбай батыр даңғылынан Ш. Айманов көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Айманов көшесіндегі № 59, 16/1, 18, 26 үйлерді және Бөгенбай батыр даңғылындағы № 59 үйді қоспағанда, Ы. Дукенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің жұп сандар жағынан, Ы. Дүкенұлы көшесіндегі № 33/1, 38/1 және Бөгенбай батыр даңғылындағы № 81а үйді қосқанда, Н. Павлов көшесі мен Алаш тасжолының қиылысына дейін, Алаш тасжолының тақ сандар жағынан Ш.Айманов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

 Нурпеисов Сагат Елубаевич

Төрағаның орынбасары:

Шагитова   Гульнар Жумагалиевна

Хатшы:

Жусупова  Нургуль  Сериковна

Комиссия мүшелері:

Ахметова Самал Сагатбековна

Абенова Жулдыз Елемесовна

Каиржанов Темирлан Сайранбекович

Шиндаулетова Зауре Жаксылыковна

Адыкова Алия Булатовна

Казбеков Галым Кабдуович

Қамкен Жұлдызгүл Айбасқызы

Саменова  Рауза  Камитаевна

  1.  

№ 174

 

С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті,

Жеңіс даңғылы, № 62

Бейбітшілік көшесінен Ә. Молдағұлова көшесінің тақ сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп сандар жағынан
Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесінің жұп сандар жағынан, Ы. Алтынсарин көшесіндегі № 6/1 үйді және І. Есенберлин көшесіндегі № 28а үйді қоспағанда, Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ сандар жағынан  Ә. Молдағұлова көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Искабылова Джаныл 

Төрағаның орынбасары:

Федоров  Владимир  Николаевич

Хатшы:

Тусупбекова Ляззат Бахытбековна

Комиссия мүшелері:

Бренер  Ирина Станиславовна

Тен Игорь Александрович

Капышева Ансара Бекбулатовна

Побережная  Татьяна Александровна

Жумабаева Еркеш  Кайрхановна

Писарева Надежда Ивановна

Мусатаева  Аида Жасулановна

Есенгартова  Карлыгаш Хасеновна

 

  1.  

№ 175

 

«Динамо» спорт кешені, Г. Потанин көшесі, № 14

Ә. Молдағұлова көшесінен Г. Потанин көшесінің жұп сандар жағынан, Г. Потанин көшесіндегі                    № 12/1, 12/2 үйлерді қоса алғанда, Жеңіс даңғылы бойындағы № 75 үйді қоспағанда, «Динамо» спорт кешеніне дейін, Жеңіс даңғылының тақ сандар жағынан, Жеңіс даңғылындағы № 71 және 73 үйлерді қоспағанда, Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің тақ сандар жағынан                 Г. Потанин көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Сарсенбаев  Мухтар Каримович

Төрағаның орынбасары:

Сералиева Нуржамиля Акимхановна

Хатшы:

Бекенова  Асия  Сериковна

Комиссия мүшелері:

Мустафина Алтынай Нургалиевна

Асаинов  Архат Жоламанович

Касенова Нургуль  Мажитовна

Джусупбекова Жанна  Узбековна

Оспанова  Разима  Сериковна

Серикбай  Жадыра  Аманкелдіқызы

  1.  

№ 176

 

«Жастар» театры,

І. Есенберлин көшесі,

№ 10

І. Есенберлин көшесінен Жеңіс даңғылының тақ сандар жағынан, Жеңіс даңғылындағы № 71, 73 үйлерді қоса алғанда, Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, «Динамо» спорт кешенін қоспағанда,                      Г. Потанин көшесіне дейін, Г. Потанин көшесінің тақ сандар жағынан А. Затаевич көшесіне дейін,               А. Затаевич көшесіндегі № 13, 15 үйлерді және «Жастар» театрын қоса алғанда, І. Есенберлин көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Жаханов  Асан  Даирбекович Төрағаның орынбасары:

Антаев Азамат Саятович

Хатшы:

Нуртазина  Карлыгаш  Елюбаевна

Комиссия мүшелері:

Нурмуханов Жанат Шопаевич

Айтпаева  Ляззат  Октябрьевна

Абкаиров  Сервер  Джамбекович

Бакиева Гульнара Даирбековна

Уәлиева Айгүл Нұрмашқызы

Шарипов Мурат Имангазович

Нургужина Сауле Маратовна

Абылкасымова Айжан  Табулдиновна

  1.  

№ 177

 

С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті,

Жеңіс даңғылы, № 62

Жеңіс даңғылынан І. Есенберлин көшесінің жұп сандар жағынан Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінен, І. Есенберлин көшесіндегі  № 28а үйді және Ы. Алтынсарин көшесіндегі № 6/1 үйді қоса алғанда, Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесінің тақ сандар жағынан Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп сандар жағынан І. Есенберлин көшесіне дейін.

Төрағасы:

 Калиева Сауле  Мажитовна

Төрағаның орынбасары:

 Абдраева Сауле Умеркуловна

Хатшы:

 Новикова Ирина Геннадьевна

Комиссия мүшелері:

Самохвалов  Андрей  Николаевич

Кусаинова  Тамара  Сулейменовна

Искакова Рахима Сакибековна

Закирова  Амина  Балатаевна

Охрименко Валентина Ивановна

Калиев Руслан Николаевич

Бектурсынова  Раушан  Ажибековна

Волынцев  Алексей  Константинович

  1.  

№ 178

 

«Қаржы

академиясы» АҚ,

І. Есенберлин көшесі,

№ 25

І. Есенберлин көшесінен Ы. Алтынсарин көшесінің жұп сандар жағынан И. Құтпанов көшесіне дейін,             И. Құтпанов көшесінің тақ сандар жағынан Алтынемел көшесіне дейін, Алтынемел көшесінің жұп сандар жағынан теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Сарыөзек көшесіне дейін, Сарыөзек көшесінін тақ сандар жағынан, № 78 үйді қоспағанда, Республика даңғылына дейін,                         І. Есенберлин көшесінің тақ сандар жағынан                   Ы. Алтынсарин көшесіне дейін.

Төрағасы:

Шайжанов Муханбеталы Калиевич

Төрағаның орынбасары:

Шаяндина  Лаззат Жаппасовна

Хатшы:

Пыхтина  Елена Владимировна

Комиссия мүшелері:

Смаилова Светлана Каукеновна

Закарин Тимур Куандыкович

Бебезова Махарам Токтасыновна

Кожабекова Александра Ергалиевна

Азовский Максим Иванович

Махаева Ботагоз Ерлановна

Нургалиева  Райхан Машуровна

Тлепов Максат Кайратулы

  1.  

№ 179

 

№ 25 орта мектеп,

Ы. Алтынсарин көшесі,

№ 9

І. Есенберлин көшесінен Біржан сал көшесінің жұп сандар жағынан теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Алтынемел көшесіне дейін, Алтынемел көшесінің тақ сандар жағынан                       И. Құтпанов көшесіне дейін, И. Құтпанов көшесінің жұп сандар жағынан Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесінің тақ сандар жағынан І. Есенберлин көшесіне дейін,                                 І. Есенберлин көшесінің тақ сандар жағынан Біржан сал көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

 Гайсина Сайран  Толеухановна

Төрағаның орынбасары:

Погребицкая  Светлана  Петровна

Хатшы:

Сержанова   Нургуль Нурмашевна

Комиссия мүшелері:

Сагинаева  Айжан  Талгатовна

Бимагамбетова Айгуль Молжигитовна

Нұрғалиева Ботагөз Тоқтасынқызы

Котиев  Ерлан Муханбетжанович

Әбдәли Әсел Жомартқызы

Касымбекова Акерке Шынгисхановна

Тунгушпаева Заура  Мукашовна

Мухамедканов Айдос Ахметович

  1.  

№ 180

 

Қалалық жиналу пункті, А. Затаевич көшесі,

№ 13

Сарыбұлақ бұлағынан И. Құтпанов көшесінің тақ сандар жағынан Біржан сал көшесіне дейін, Біржан сал көшесінің тақ сандар жағынан                                   І. Есенберлин көшесіне дейін, І. Есенберлин көшесінің тақ сандар жағынан Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының оң жағымен                         И. Құтпанов көшесіне дейін.

Төрағасы:

Кажин  Кайрат  Тотаевич

Төрағаның орынбасары:

Карашолакова  Ляззат Канжаровна

Хатшы:

Абизова  Алмагуль  Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Жангалиев Аслан Толегенович

Шамкаирова Самал Аманжоловна

Бузаушина  Асима  Курмановна

Нуркасымова Фарида Кажимухановна

Айтбаева Асель  Асылбековна

Күдербеков  Әділхан Сакенұлы

Искакова Айгуль Картабаевна

Карашолакова  Мархабат  Токтаровна

  1.  

№ 181

 

№ 36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі,

№ 7

Теміржол магистралінен Қарталы көшесінің тақ сандар жағынан Қарасай батыр көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесінің жұп сандар жағынан Біржан сал көшесіне дейін, Біржан сал көшесінің тақ жағымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралі бойымен Қарталы көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Быстрова Лилия Анатольевна

Төрағаның орынбасары:

Джандаева Гульнара Базарбаевна

Хатшы:

Полюхович   Любовь Сафроновна

Комиссия мүшелері:

Кабдуалиев  Алишер Айдынович

Кусаинова Шекер Тюлегеновна

Крайникова Валентина  Георгиевна

Бакмагамбетова Сауле  Жангельдиновна

Баймухамбетова Паризат Женисовна

Адамзатова  Жансулу Оразбековна

 

  1.  

№ 182

 

«Жастар» театры,

І. Есенберлин көшесі,

№ 10

Сарыбұлақ бұлағынан І. Есенберлин көшесінің жұп сандар жағынан А. Затаевич көшесіне дейін,                   А. Затаевич көшесінің жұп сандар жағынан Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының оң жағымен І. Есенберлин көшесіне дейін.

Төрағасы:

Ескендирова Айжана Абдуллаевна

Төрағаның орынбасары:

 Хусаинова Баглан Даулетовна

Хатшы:

Смирнова Наталья  Александровна

Комиссия мүшелері:

Курманбаева Батима Сайлаубековна

Тулеубаева  Камшат Тулепбергеновна

Сулейменова Карлыгаш Умиржановна

Макина Бибисара Алиевна

Уркумбаев Темирлан Ерланович

Ораз Даулет  Есенкелдіұлы

Штефанова   Елена  Геннадьевна

Искакова Назира Ислямбековна

  1.  

№ 183

 

№ 36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі,

№ 7

К. Байсейітова көшесінен Қарасай батыр көшесінің тақ сандар жағынан Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының оң жақ жағалауымен Оғыланды орамына дейін, Оғыланды орамының жұп сандар жағынан Ш. Бейсекова көшесіне дейін,                Ш. Бейсекова көшесінің жұп сандар жағынан Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің жұп сандар жағынан К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің тақ сандар жағынан Қарасай батыр көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Абдынасирова   Сара Алдыбаевна

Төрағаның орынбасары:

 Тюваева  Валентина  Сигизмундовна

Хатшы:

Полушкина Елена  Валентиновна

Комиссия мүшелері:

Рамазан Салтанат Теміртасқызы

Кірісбай Мақпуза Зәрубайқызы

Адылова Галия Сагинаевна

Забудько Асия Якуповна

Игликова Гаухар Болатбековна

Баженова Аидана Сериковна

Турсунова Жанар Жанатовна

Батпамбаева Сандугаш Аиболовна

  1.  

№ 184

 

№ 61 орта мектеп, Конституция көшесі,

№ 33

Конституция көшесінен Қарталы көшесінің жұп сандар жағынан М. Дулатов көшесіне дейін,                   М. Дулатов көшесінің жұп сандар жағынан Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесінің тақ сандар жағынан Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің жұп сандар жағынан Медеу көшесіне дейін, Медеу көшесінің тақ сандар жағынан, Аспара көшесінің № 31/2, 31/3 үйлерін қоспағанда, Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесімен Жалын көшесіне дейін, Жалын көшесімен Қарасай батыр көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесімен К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің жұп сандар жағынан,  К. Байсейітова көшесіндегі № 4 үйді, Конституция көшесіндегі № 18, 18А, 20, 20/1, 20А, 20/2, 22 үйлерді қоспағанда, Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесімен Қарталы көшесіне дейін.

Төрағасы:

Жангазакова Кенжесары  Апсеитовна

Төрағаның орынбасары:

Дутбаева  Асем Канатовна

Хатшы:

Есболова Айгерім Өмірханқызы

Комиссия мүшелері:

Тлеубергенова Айнур Жеткергеновна

Ахметова Айжан Мухамедхариевна

Мухаметжанова Салтанат  Алпысбаевна

Ибраимова  Айгерим  Калмуратқызы

Кенжебекова Махаббат Галымжановна

Мұратқан Әсемгүл

Джампеисова  Айымгуль  Сатымбековна

Әли Айзат Әбиболлақызы

  1.  

№ 185

 

№ 61 орта мектеп, Конституция көшесі,

№ 33

Қарасай батыр көшесінен Қарталы көшесінің жұп сандар жағынан теміржол магистраліне дейін,  теміржол магистралімен Әулие ата көшесіне  дейін, Әулие ата көшесінің жұп сандар жағынан Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің жұп сандар жағынан Медеу көшесіне дейін, Медеу көшесінің жұп сандар жағынан, № 31/2, 31/3 үйлерді қоса алғанда, Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесімен Жалын көшесіне дейін, Жалын көшесімен Қарасай батыр көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Альшинбаева Тана Баймухановна

Төрағаның орынбасары:

Акимбекова  Орал Жакеновна

Хатшы:

Жұмағалиева Томирис Нұрланқызы

Комиссия мүшелері:

Хайруллина Сауле Малбагаровна

Жукенова Дамеля Берденовна

Аубакирова Торгын Нуралиевна 

Кимасова   Наталья Васильевна

Алхабек Ағлес Асанқызы

Мухамеджанова Жансулу

Дуйкенова Зауреш Рахимбековна

Нахипова Молдир Агабеккызы

  1.  

№ 186

 

Көлік және коммуникациялар колледжі,

Конституция көшесі,

№ 10

Ш. Бейсекова көшесінен Оғыланды орамының жұп сандар жағынан К. Байсейітова көшесіне дейін,               К. Байсейітова көшесінің тақ сандар жағынан Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің тақ сандар жағынан                                       Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің тақ сандар жағынан Оғыланды орамына дейін.

 

Төрағасы:

Байдильдин   Ерхан  Шоптибаевич

Төрағаның орынбасары:

 Кутумбетова  Сауле Танспековна

Хатшы:

Ермаханова Роза Сагидуллаевна

Комиссия мүшелері:

Шокарев  Владимир Ильич

Манашбаева Динара Ыдырысовна

Мырзагалиева Гульмира Галиаскаровна

Саятлекова Салтанат  Тулегеновна

Мурзагулов Нургазы Маратович

Қадыр Меруерт Талғатқызы

Дюсекова Алия Есенгельдиновна

Жұмағазықызы Айгерім

  1.  

№ 187

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ

«№ 5 қалалық

емхана» МКК,

Ақан сері көшесі, № 20

Оғыланды орамынан Сарыбұлақ бұлағының оң жағалауымен М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің жұп сандар жағынан К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің тақ сандар жағынан Оғыланды орамына дейін, Оғыланды орамының тақ сандар жағынан Сарыбұлақ бұлағына дейін.

 

Төрағасы:

Нефёдов  Василий Парфеньевич

Төрағаның орынбасары:

Мырзалиева Рахия Атымтаевна

Хатшы:

Кулахметова Гульмира Буркитбайкызы

Комиссия мүшелері:

Бердибекова  Ляззат  Файзуллаевна

Усович  Татьяна  Михайловна

Қайыржан Рауана Ерсапақызы

Сулейменова Унайзат Гасановна

Утеулин Жангельды  Шайкенович

Гамалий Лариса Николаевна

Калабаев  Ақылбек  Сейтказыевич

Оразғали  Айжан  Жанарбекқызы

  1.  

№  188

 

№ 58 мектеп-гимназия, Ақан сері көшесі, № 22

М. Жәлел көшесінен Сарыбұлақ бұлағының оң жағымен Н. Тілендиев даңғылына дейін,                          Н. Тілендиев даңғылымен К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің тақ сандар жағынан М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің тақ сандар жағынан Сарыбұлақ бұлағына дейін.

 

Төрағасы:

Ажигалиева  Бану  Сталфиновна

Төрағаның орынбасары:

Даулетбекұлы  Алибек

Хатшы:

Ахметжанова  Зауреш  Сталфиновна

Комиссия мүшелері:

Тюлеубаев Марат Каирбаевич

Тен  Людмила  Витальевна

Бектев Михаил Александрович

Саттарова Алия Мигашовна

Халбаев Муратбек Сафарбаевич

Маусымбекова Гульнар Нурадиновна

Даулетбек   Айдана  Жомартқызы

Сариева  Айгуль  Манасбековна

  1.  

№ 189

 

Көлік және коммуникациялар колледжі,

Конституция көшесі,

№ 10

Конституция көшесінен бастап К. Байсейітова көшесінің жұп жағымен М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің жұп жағымен Қарталы көшесіне дейін, Қарталы көшесінің тақ жағымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің тақ жағымен, Конституция көшесі бойындағы № 20, 18, 22, 20/2 үйлерді,                              К. Байсейітова көшесі бойындағы № 4 үйді қоса алғанда, К. Байсейітова көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Жунуспеков Омиргуль Хамзинович

Төрағаның орынбасары:

Есенбекова Алтынай Есенбековна

Хатшы:

Ряснова   Людмила  Александровна

Комиссия мүшелері:

Калиакпарова  Айжан  Абдымолдаевна

Инкарбекова Жайна Бахытовна

Сергазинова  Ботагоз Балкашевна

Хамзина Бибигуль Нуркеновна

Бижанова Лаура  Жамбуловна

Жаппарова Файруза Данифовна

Кәрімханова Жансая Болатқызы

Рыскулов Дархан Даулетович

  1.  

№ 190

 

№ 20 орта мектеп, Қарталы көшесі, № 62

М. Дулатов көшесінен К. Байсейітова көшесінің жұп сандар жағынан М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің жұп сандар жағынан А. Чехов көшесіне дейін, А. Чехов көшесінің тақ сандар жағынан                М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ сандар жағынан К. Байсейітова көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Темирханова  Жибек Сейтовна

Төрағаның орынбасары:

Айтмаганбетова Сагила Мерекина

Хатшы:

Иманғазы  Маржангүл 

Комиссия мүшелері:

Кайракбаева Алтынгуль Болатбековна

Накупов  Амирхан  Айткенович

Данбаева Салтанат Мырзахметкызы

Ержанов Куандык Кайыргельдинович

Қойшыбай  Қанат  Жақияұлы

Жұмағалиева  Жанерке  Есмұратқызы

Ахметов Ислам Асланович

Муханбетжанова Гульнара Сериковна

  1.  

№ 191

 

№ 20 орта мектеп, Қарталы көшесі, № 62

М. Дулатов көшесінен А. Чехов көшесінің жұп сандар жағынан Д. Карбышев көшесіне дейін,                   Д. Карбышев көшесінің жұп сандар жағынан                         А. Герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің тақ сандар жағынан Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің жұп сандар жағынан Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесінің тақ сандар жағынан                   М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ сандар жағынан  А. Чехов көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Косыбаева Алтынай  Махмедуновна

Төрағаның орынбасары:

Курмашева  Сауле Дукенбаевна

Хатшы:

Матусевич  Надежда Михайловна

Комиссия мүшелері:

Вечеркина Татьяна  Петровна

Достанова  Гульнар Сагимбаевна

Кажимуратова Роза Алибековна

Атлас Ольга Геннадьевна

Тойкин Асхат  Хайрулбашарович

Жунусова Ардак Советовна

Конысбаева  Сая Тургуновна

Рыстин Олжас Садыбекович

  1.  

№ 192

 

№ 58 мектеп-гимназия, Ақан сері көшесі, № 22

Н. Тілендиев даңғылынан № 59 өту жолымен                   Д. Карбышев көшесіне дейін, Д. Карбышев көшесінің тақ сандар жағынан М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің тақ сандар жағынан                К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің жұп сандар жағынан Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылынан № 59 өту жолына дейін.

 

Төрағасы:

Нугуманова Самал Ботахановна

Төрағаның орынбасары:

Жабатай  Айтолқын  Оңдасынқызы

Хатшы:

Бимендина Гаухар  Жолжаксина

Комиссия мүшелері:

Алиев Азамат Хасенович

Жулдугулова Тлектес Абылкаировна

Бимендин Булат Дусимбекович

Гусманова Толкын Кадирбаевна

Захариева Токжан Тлеумуратовна

Мәулітбекқызы Аяулым

Арапова Баян Куатовна

Татикова  Марал  Жумабаевна

  1.  

№ 193

 

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, № 32

Д. Карбышев көшесінен № 59 өту жолының оң жағымен Н. Тілендиев даңғылына дейін,                          Н. Тілендиев даңғылының оң жағымен Көктал көшесіне дейін, Көктал көшесінің жұп сандар жағынан М. Дулатов көшесіне дейін,
М. Дулатов көшесінің тақ сандар жағынан А. Герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің жұп сандар жағынан Д. Карбышев көшесіне дейін, Д. Карбышев көшесінің жұп сандар жағынан № 59 өту жолына дейін.

Төрағасы:

Клышева Роза Темирбековна

Төрағаның орынбасары:

Момынов  Мақсат Үмбетханұлы

Хатшы:

Турарова  Гульнара Галимовна

Комиссия мүшелері:

Неверова  Светлана  Анатольевна

Қалбай Маржан Сембекқызы

Аманжолова Мөлдір Рашитқызы

Кожамуратова Зауре Акбатаевна

Бекбулатова  Мадина  Кайратовна

Хаздай Нургуль

Байдрахманова  Сауле Жумабековна

Имашева Мейрамгуль Сансызбайевна

  1.  

№ 194

 

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, № 32

Оқжетпес көшесінен А. Герцен көшесінің тақ сандар жағынан М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ сандар жағынан Тамшалы көшесіне дейін, Тамшалы көшесімен М.Төлебаев, № 2 орамына дейін, М. Төлебаев, № 2 орамының тақ сандар жағынан А. Герцен көшесіне дейін,                      А. Герцен көшесінің тақ сандар жағынан                            Р. Дүйсенбаев көшесіне дейін, Р. Дүйсенбаев көшесімен Әулие ата көшесіне дейін, Әулие ата көшесінің тақ сандар жағынан Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің тақ сандар жағынан                 А. Герцен көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Чижевская  Лариса Евстафиевна

Төрағаның орынбасары:

Касымжанова Назымгуль Нургалиевна

Хатшы:

Диденко  Татьяна  Владимировна

Комиссия мүшелері:

Байжанов Сансызбай Болатович

Кудретбаева Сабина Ерсаровна

Қалиханова  Гүлдерайым  Сайлыбекқызы

Адиева Гульнар Фазыловна

Файзуллина Айдана Серікқызы

Шлейгер Владимир Владимирович

Әжіман Диас Қыдыраліұлы

Жанахметова Ұлдана Ғаниқызы

  1.  

№ 195

 

«Балалар мен жасөспірімдер туризмі және өлкетану

орталығы» МКҚК,

Тамшалы көшесі, № 24

Әулие ата көшесінен Р. Дүйсенбаев көшесі бойымен А. Герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің жұп сандар жағынан М. Төлебаев орамына, № 2 үйге дейін, М. Төлебаев орамы, № 2 үй мен Тамшалы көшесіне дейін, Тамшалы көшесінің жұп сандар жағынан М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ сандар жағынан Көктал көшесіне дейін, Көктал көшесінен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралімен Әулие ата көшесінің қиылысына дейін, Әулие ата көшесімен Р. Дүйсенбаев көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Абенов Мэлс Кабдоллович

Төрағаның орынбасары:

Корабаева Гульнара Болатовна

Хатшы:

Исабаева  Бибигуль  Бахытжановна

Комиссия мүшелері:

Бердикулова Айжан Бориевна

Абдраев  Ерик  Кузембаевич

Жунусова Жанар Дауренбековна

Шаяхметов  Асхат  Галиевич

Галиакбаров Ермек Эдуардович

Ибраев Арман Бекбулатович

Тусупбекова  Гульжан  Бахытжановна

Бедельбаева  Бигзат  Жанатовна

  1.  

№ 196

 

Ә. Марғұлан атындағы

№ 40 орта мектеп,

Д. Бабатайұлы көшесі,

№ 24

Н. Тілендиев даңғылынан Ақан сері көшесінің тақ сандар жағынан  В. Радлов көшесіне дейін,                        В. Радлов көшесінің тақ сандар жағынан Ж. Ақпаев көшесіне дейін,  Ж. Ақпаев көшесінің тақ сандар жағынан Абайдың 150 жылдығы көшесіне дейін, Абайдың 150 жылдығы көшесінен Шұғыла көшесіне дейін, Шұғыла көшесінің жұп сандар жағынан Ардагерлер көшесіне дейін, Ардагерлер көшесінің жұп сандар жағынан Д. Бабатайұлы көшесіне дейін, Д. Бабатайұлы көшесінен Жаңақоныс көшесіне дейін, Жаңақоныс көшесінің тақ сандар жағынан              А. Кенжин көшесіне дейін, А. Кенжин көшесінен              Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылынан Ақан сері көшесіне дейін.

Төрағасы:

Базыл Жанкелді Сағынтайұлы

Төрағаның орынбасары:

 Найманбаева Жулдыз Балгабаевна

Хатшы:

 Есіл Жұмагүл Балтабайқызы

Комиссия мүшелері:

 
 

Юнусова Наталья Здиславовна

Шлейгер Марина Владимировна

Абенова Альмира Кайроллаевна

Плат Людмила Аркадьевна

Жұмбайұлы Бақытбек 

Ткаченко Елена Николаевна

Крыкпаева Гульзейнеп Рыспаевна

Мисанова Загипа Ивановна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

№ 197

 

№ 41 орта мектеп, Ардагерлер көшесі, № 1а

Сұлукөл көшесінен Ардагерлер көшесінің тақ сандар жағынан Естай көшесіне дейін, Естай көшесінен Болашақ көшесіне дейін, Болашақ көшесінің тақ сандар жағынан Жетісу көшесіне дейін, Жетісу көшесі бойымен Есіл өзені жағасының оңтүстік шекарасымен Еңлік-Кебек көшесіне дейін, Еңлік-Кебек көшесінің тақ сандар жағынан Сұлукөл көшесіне дейін, Сұлукөл көшесімен Ардагерлер көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Ибраев Садырбай Жумабаевич

Төрағаның орынбасары:

 Оразакова  Шолпан  Айтжановна

Хатшы:

Джангабылова Шолпан Кабдулловна

Комиссия мүшелері:

Фатимский Александр Олегович

Дүйсенбеков Мирболат Сәрсенбекұлы

Жанабаева Багдат Жумабаевна

Шалаева  Раиса  Анатольевна

Есеркепова Марзия Темиргалиевна

Булатова Айгуль Казизовна

Марциновская Наталья Владимировна

Бақытбекова Жазира Бақытбекқызы

  1.  

№ 198

 

«Наз» мемлекеттік би театры» МКҚК,

Алмалық көшесі, № 1

Жаңақоныс көшесінен Естай көшесінің тақ сандар жағынан Болашақ көшесіне дейін, Болашақ көшесінің жұп сандар жағынан Жетісу көшесіне дейін, Жетісу көшесінің тақ сандар жағынан Есіл өзеніне дейін, Есіл өзенінің бойымен Болашақ көшесіне дейін, Болашақ көшесінің бойымен Көктал тұрғын алабының батыс шекараларымен Бақтыбай ақын көшесіне дейін, Бақтыбай ақын көшесінен Баршын көшесіне дейін, Баршын көшесінен Жаңақоныс көшесіне дейін, Жаңақоныс көшесінің бойымен Естай көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

 Кабылова Нурсулу Колжигитовна

Төрағаның орынбасары:

Тилеува Назерке Оринбасарқизи

Хатшы:

Манатова Лейла Манатқызы

Комиссия мүшелері:

Ермекбаева Салтанат Данияровна

Серикбаева Дамет  Кайроллиновна

Есім Жансұлтан Бауыржанұлы

Сарсенбаев Ерлан Кунжигитович

Шаймуратова Куаныш Бериковна

Раушанова Турсынай Аширалиевна

Басыкара Айсултан Полатбекулы

Жунусова Асия Назымовна

  1.  

№ 199

 

№ 60 мектеп-лицей,

С. Кубрин көшесі,

№ 21/1

Ә. Жангелдин көшесінен Сарыарқа даңғылының тақ сандар жағынан          С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан                          К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан Сарыарқа даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Дюсенова Айман Жумагалиевна

Төрағаның орынбасары:

Муханбедина Эльмира Михайловна

Хатшы:

Ермекқызы  Арайлым

Комиссия мүшелері:

Шавалиева Гульнара Муратовна

Малых  Татьяна  Ионовна

Бельгибекова Асель  Аманбаевна

Усембаева Балжан Уакбаевна

Артамонова Марина Михайловна

Рзалиева Сауле Жеткергеновна

Сейдалина  Мирамкул Туяковна

Шакуова Сауле  Бактыбаевна

  1.  

№ 200

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 10 қалалық емхана» МКК,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 8

Бөгенбай батыр даңғылынан Н. Щорс көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін,               Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан                       К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің жұп сандар жағынан Екінші Алматы көшесіне дейін, Екінші Алматы көшесінің жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Н. Щорс көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Алпысбекова Гульнар Махметовна

Төрағаның орынбасары:

Ахметжанова Лейла  Амангельдыевна

Хатшы:

Шаронова Айсулу Серикбаевна

Комиссия мүшелері:

Божиева Жибек  Кызырбековна

Каманов  Рафхат  Мизамгалиевич

Дощанова Лайла Савржановна

Адилханов Дамир Болатбекович

Кайырбекова  Тамаша  Кайырбеккызы

Мукашева Лязат Жумагуловна

Хамитжанова Самал Жанбекқызы

Наурызбаева  Салтанат Кенжебаевна

  1.  

№ 201

 

Астана қаласы әкімдігінің «№ 10 қалалық емхана» ШЖҚ МКК,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 8 үй

Ш. Қосшығұлұлы көшесінен К. Күмісбеков көшесінің тақ сандар жағынан, № 3а үйді қоспағанда, Айпара көшесіне дейін, Айпара көшесінен, Айпара көшесіндегі үйлерді қоспағанда, Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінен Есіл өзені жағалауына дейін, Есіл өзені жағалауынан,                                            Ш. Қосшығұлұлы көшесіндегі № 3/1, 7, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4 үйлерді қоса алғанда,                               Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінен К. Күмісбеков көшесіне дейін.

 

Төрағасы:

Зейдулла Абзал Болатханұлы

Төрағаның орынбасары:

Куронова Ботагоз  Зарлыкановна

Хатшы:

Кальжанова Салтанат Хабибулловна

Комиссия мүшелері:

Рамазанова  Гульжан  Кайдаровна

Альсейтова Акмарал Айтбаевна

Амангелдиева Салтанат Оспанқызы

Жусуппекова Дина Ескеновна

Ташмаганбетов  Айдос Серикбаевич

Досанова  Салтанат  Каримовна

  1.  

№ 202

 

«Рахмет» ОСО,

Н. Тілендиев даңғылы,

№ 15

Ақан сері көшесінен Н. Тілендиев даңғылымен               Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің оң жағымен Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінен Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің сол жағымен Еңлік-Кебек көшесіне дейін, Еңлік-Кебек көшесінен Сұлукөл көшесіне дейін, Сұлукөл көшесінің жұп сандар жағынан Ардагерлер көшесіне дейін, Ардагерлер көшесінің тақ сандар жағынан Шұғыла көшесіне дейін, Шұғыла көшесінің тақ сандар жағынан Абайдың 150 жылдығы көшесіне дейін, Абайдың 150 жылдығы көшесінен Ж. Ақпаев көшесіне дейін, Ж. Ақпаев көшесінің жұп сандар жағынан В. Радлов көшесіне дейін, В. Радлов көшесінің жұп сандар жағынан Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің жұп сандар жағынан               Н. Тілендиев даңғылына дейін.

Төрағасы:

Рымбаева Разия  Бариевна

Төрағаның орынбасары:

Қожахмет Анар Қаирбеқызы

Хатшы:

Канжигитова Гулназ Бакытжановна

Комиссия мүшелері:

Жакупова Сауле Болатовна

Намет Ербол Бахытұлы

Дакина Еркежан Толешовна

Бексеитова  Айнур  Туймебековна

Мусина Мубина Шафхатовна

Бейсенова  Салтанат Сандыбаевна

Есбосынова Айжан  Орынкановна

Оспанова  Карлыгаш  Бекетовна

  1.  

№ 203

№ 68 орта мектеп,

Көктал-2 тұрғын алабы, Құсмұрын көшесі, № 2

Қайнар көшесінен Н. Тілендиев даңғылымен Баршын көшесіне дейін, Баршын көшесімен, Ұлытау көшесіндегі № 46, № 8/4 үйлерді қоса отырып, әрі қарай Ұлытау көшесімен, Ұлытау көшесіндегі № 50а, № 50 және Наурыз көшесіндегі № 51, № 53 үйлерді қоса отырып, Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесінен Құсмұрын көшесіне дейін, Құсмұрын көшесінен Қайнар көшесіне дейін, Қайнар көшесінен Н. Тілендиев даңғылына дейін.

 

Төрағасы:

Молдаханова Алтынай Сайлауовна

Төрағаның орынбасары:

Карбоз Нағашыберген Ерденұлы

Хатшы:

Елубаева  Бакыткуль Бейсенбековна

Комиссия мүшелері:

Сатыбалдиева Гулсара Галимгереевна

Сарсембеков  Ерлан  Мураткалиевич

Баяхметбаев Женис Шакенович

Рамазанова Роза Турсынбаевна

  1.  

№ 204

 

№ 68 орта мектеп,

Көктал-2 тұрғын алабы, Құсмұрын көшесі, № 2

Н. Тілендиев даңғылынан Көктал көшесімен Ұлытау көшесіне дейін, Ұлытау көшесінен Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесінен Құсмұрын көшесіне дейін, Құсмұрын көшесінен Қайнар көшесіне дейін, Қайнар көшесінен Н. Тілендиев даңғылына дейін,           Н. Тілендиев даңғылынан Көктал көшесіне дейін.        

 

Төрағасы:

Баяхметбаева Кунумбала Изтолеуовна

Төрағаның орынбасары:

Дуйсенбаева Динара  Куандыковна

Хатшы:

Атамбаева Дина Джумакановна

Комиссия мүшелері:

Умирзакова Калима Амангельдиевна

Джуматаев Азамат Болатович

Искакова Улжан Турарбековна

Туребекова Балкия Темирхановна

  1.  

№ 230

 

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі «Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған орталық клиникалық

госпиталь» РМҚК,

Ә. Мәмбетов көшесі,

№ 28

Ә. Мәмбетов көшесі, № 28.

 

Төрағасы:

Абдулин  Адильхан  Амербекович

Төрағаның орынбасары:

Жанабаева  Бахытжамал Истаевна

Хатшы:

Смагулова  Самал  Зейнуллақызы

Комиссия мүшелері:

Байкенова  Жанат  Шултуковна

Уранхаева  Динара  Серикпайевна

Комарова  Анна  Ильинична

Шалтыкова Анар  Кайратовна

  1.  

№ 231

 

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Бас әскери

клиникалық госпиталі,

Бейбітшілік көшесі, № 47а

Бейбітшілік көшесі, № 47а.

 

Төрағасы:

Жумабекова  Айтбала  Балкеновна

Төрағаның орынбасары:

Байжуманов  Дауренбек  Балтабекович

Хатшы:

Баухаева Арайлым  Абаевна

Комиссия мүшелері:

Ташенов Мухит  Еркинович

Байходжаев  Махмуд  Дуйсенович

Ермекбаев Булат Кадырович

Мункубаев  Бек Акылбаевич

  1.  

№ 232

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Астана қаласының Дерматология және жыныс қатынасы ауруларын алдын-ала емдеу орталығы» МКК,

Республика даңғылы,

№ 50/2

 

Республика даңғылы, № 50/2.

 

Төрағасы:

 Ксанова  Жанар  Мухтарбековна

Төрағаның орынбасары:

 Кушкумбаева  Несибели  Нурмановна

Хатшы:

 Сушкова  Елена Андреевна

Комиссия мүшелері:

Сарсекеева  Надия  Алпысбековна

Шапенова  Самал  Каирбековна

Тасымова  Шолпан Тлеукабыловна

Жилкибаева  Куралай  Балгабаевна

  1.  

№ 233

Астана қаласы әкімдігінің

ШЖҚ «№ 3 перинаталдық 

орталық» МКК,

Ә. Молдағұлова көшесі, № 28

 

Ә. Молдағұлова көшесі, № 28.

 

 

Төрағасы:

Бельгибаева Гульнара Сериковна

Төрағаның орынбасары:

Смагулова  Асия Жумагазиева

Хатшы:

Ахметжанова Сауле  Айтпаевна

Комиссия мүшелері:

Агибаева  Карлыгаш  Касылбековна

Туганбекова Динара Мараловна

Максутова Алия  Ибрагимовна

Оспанова  Асия  Жаншариповна

  1.  

№ 234

 

«Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» АҚ филиалы - «Орталық жол ауруханасы»,

Жеңіс даңғылы, № 58

Жеңіс даңғылы, № 58.

 

Төрағасы:

 Абдрахманова  Раушан  Укубаевна

Төрағаның орынбасары:

Мозговая  Марина Валентиновна

Хатшы:

 Санкибаев  Данияр  Сапарович

Комиссия мүшелері:

Кантарева  Елена Владимировна

Заичко  Григорий Анатольевич

Жарикова  Виктория  Владимировна

Гуевская  Наталья  Александровна

  1.  

№ 235

 

Астана қаласы әкімдігінің «Қарттар мен мүгедектерге арналған әлеуметтік-медициналық мекемесі» КММ,

Көктал-1 тұрғын алабы, Аққорған көшесі, № 2

 

Аққорған көшесі, № 2.

 

Төрағасы:

 Баймагамбетова Рысты Жагапаровна

Төрағаның орынбасары:

 Есенаманова  Жанар  Нуркешовна

Хатшы:

 Нурабаева  Карлыгаш  Хикметовна

Комиссия мүшелері:

 Жубикенова Слушаш  Шонхаевна

Жежеро Альфия Абдрашитовна

Жандуллаев Жанибек Таласбаевич

Умурзакова  Марал  Абулхаировна

  1.  

№ 237

 

Астана қаласындағы 

«Көз аурулары Қазақ ғылыми зерттеу институты» АҚ филиалы,

Жеңіс даңғылы, № 16/1

Жеңіс даңғылы, № 16/1.

 

Төрағасы:

Шайхы Алмас Сапарғалиұлы

Төрағаның орынбасары:

Жакыбеков Руслан Адилович

Хатшы:

Турлыбаева Салтанат Кажаевна

Комиссия мүшелері:

Исенгужинова Акжунус Алиякпаровна

Тлеуов Кайрат Енбекович

Жанысбаев  Алмат Жупарбаевич

Мәлік  Саят Бақытжанұлы

  1.  

№ 238

 

2026 әскери бөлім,

Ә. Диваев көшесі, № 3

Ә. Диваев көшесі, № 3.

 

Төрағасы:

 Елубаев Нурбек Бахытович

Төрағаның орынбасары:

 Мулдашев Аслан Жасуланович

Хатшы:

 Череп Петр Олегович

Комиссия мүшелері:

Канаев Сабит Максатович

Кұрманәліұлы Ділмұрат

Хасенов Адильжан Абаевич

Бактыбаев Азамат

  1.  

№ 239

 

Қазақстан Республикасының ҰҚК Тергеу изоляторы,

Шыңтас орамы, № 2

 

Шыңтас орамы, № 2.

 

Төрағасы:

 Нурумов  Аскар Ельтаевич

Төрағаның орынбасары:

 Айтхожина-Сагатова  Шнар Ауезхановна

Хатшы:

 Сакенбаева Асем  Бейсенбаевна

Комиссия мүшелері:

Акатаева  Нургуль  Болатовна

Исенгужинов  Мейрам  Мукатаевич

Акмаганбетова  Карлыгаш  Билимовна

Өткелбай  Данияр  Қанатұлы

Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі

Қалалық сайлау комиссиясы