Нұр-Сұлтан қаласы аумақтық сайлау комиссияларының құрамдары туралы

Нұр-Сұлтан қаласының қалалық сайлау комиссиясы Нұр-Сұлтан қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 2 қабат, 211 кабинет, тел:55-66-32

Редкокашин Владимир Николаевич

төрағасы

Исабаев Бауыржан Әбдірашитұлы

төрағаның орынбасары

Шәріпов Шрақпай Мұратұлы

хатшы

Ахметжанов Берік Теміртасұлы

комиссия мүшесі

Әбдікерімов Амангелді Әбдіжәлиұлы

комиссия мүшесі

Цой Виталий Геннадьевич

комиссия мүшесі

Құрманова Сәуле Әжмұхамбетқызы

комиссия мүшесі

Нұр-Сұлтан қаласы «Алматы» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы Астана қ,, Тәуелсiздік даңғылы,7, 5 қабат, 706 кабинет, тел:35-23-90

Оралов Мейрамбай Әскербайұлы

төрағасы

Сүтбаева Фарида Мерекеқызы

төрағаның орынбасары

Сухих Татьяна Петровна

хатшы

Жағыпаров Ербол Төлеуұлы

комиссия мүшесі

Большакова Ирина Александровна

комиссия мүшесі

Байымбетов Алмас Алдабекұлы

комиссия мүшесі

Ыбырайымов  Дамир Мәулітжанұлы

комиссия мүшесі

 

 

Нұр-Сұлтан қаласы «Есіл» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы Нұр-Сұлтан қаласы, Қабанбай батыр даңғылы, 33, 112 кабинет,  тел:55-14-96

 

Қапезов Бірлік Еркінұлы

төрағасы

Хамзин Зияш Исманұлы

төрағаның орынбасары

Меңдіғалиева Әсел Темірханқызы

хатшы

Оразгалиев Асхат Оразғалиұлы

комиссия мүшесі

Абдрахманова  Лаура Адиетқызы

комиссия мүшесі

Жұмашова Гүлден Қадірсізқызы

комиссия мүшесі

Омарова Салтанат Жарылғасынқызы

комиссия мүшесі

Нұр-Сұлтан қаласы «Сарыарқа» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы  Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа даңғылы, 13, 2 қабат, 212 кабинет, тел:55-75-90

Моторин Вадим Васильевич

төрағасы

Боданов Аманкелді Нұрланұлы

төрағаның орынбасары

Бажутина Наталья Валерьевна

хатшы

Омаров Марат Өмірзақұлы

комиссия мүшесі

Кобзева Галина Владимировна

комиссия мүшесі

Қоқанбеков Ғалихан Ихсанұлы

комиссия мүшесі

Пириев  Әскер Аллабердіұлы

комиссия мүшесі

Нұр-Сұлтан қаласы «Байқоңыр» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы Нұр-Сұлтан қаласы, Е.Брусиловский көшесі, 17/3,  2 қабат,  208 кабинет, тел:95-44-60

Мұхамедиев Бейімбет Мұхаметқазыұлы

төрағасы

Өмірбаева Әсел Алдиярқызы

хатшы

Байқалқызы Әлия

комиссия мүшесі

Елеішева - Жаманбаева Гүлназ Дауылбайқызы

комиссия мүшесі

Борықбаев Мұрат Мамырұлы

комиссия мүшесі

Мұқамбетов Жасұлан Төлегенұлы

комиссия мүшесі