Учаскелік сайлау комиссияларының және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы

Сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының  құрамы және олардың орналасқан жері туралы

ХАБАРЛАМА

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Коснтитуциялық заңының 13-бабы 2-тармағы, 17-бабы 2-тармағы, 23-бабы 5 тармақтарына сәйкес, сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының құрамы және олардың Нұр-Сұлтан қаласындағы орналасқан жері туралы хабарлаймыз

Реттік

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау учаскесінің орталығы, учаскелік сайлау комиссиясының орналасқан жері

Учаскелік сайлау комиссиясының мүшелерінің Т.А.Ә.

 

  1.  

№ 1

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Қажымұқан көшесі,

№ 13

Төрағасы:

Искаков Султан Бакытович

Төрағаның орынбасары:

Абдукаликова Гулнара Момыновна

Хатшы:

Абдрахманова Бибигуль Гарифуллаевна

Комиссия мүшелері:

Тлеубаева Акмарал Кубегеновна 

Нұржақсы Еркебұлан Алиұлы    

Утенова Айжан Алдажаровна   

Мамыр Алтынай  Сакенқызы  

Мансуров Ерлан  Шалхарович

Мадярбеков Гани Бекмуратович 

Тулебекова Асель Сериковна       

Ахметбеков Руслан Сериккалиевич

  1.  

№ 2

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Студенттер үйі,

М. Жұмабаев даңғылы,

№ 14

Төрағасы:

Утенов Алдажар Кушербаевич

Төрағаның орынбасары:

Акимжанова Базар Исламовна

Хатшы:

Молдажанова  Шолпан Ауесхановна

Комиссия мүшелері:

Ходжалиева Кулян Момыновна

Касымбекова Назым Канатовна

Ахметова Умит Сабыровна

Сексембаева Айгуль Бекмадиновна

Исенгуженова Айгуль Алдажаровна

Нұрсеитова Перизат Қанатқызы

Узакбаева Дария Дауткановна

Ташатова Хорлан Наркеновна

  1.  

№ 3

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Студенттер үйі,

М. Жұмабаев даңғылы,

№ 14/1

Төрағасы:

Шаменов Мерей Ерболович

Төрағаның орынбасары:

Алгалиева  Гульназым

Хатшы:

Сергазина Жансая Мэлсовна

Комиссия мүшелері:

Исина Толеу Кожабергеновна

Жумабаева Мейрамгуль Бакбергеновна

Ерболова Нұрән  Арайқызы

Исагалиева Ардак Канатовна

Шәкерім Әйгерім  Абдыкалыкызы

Садыкова Гулдария Шыныбеккызы

Махмутова Санду Капишовна

Сапарбекова Гульмира Калмахановна

  1.  

№ 4

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12

Төрағасы:

Клышбаева Зауре Араповна

Төрағаның орынбасары:

Акдаулетов  Нурлан  Нуруаевич

Хатшы:

Койшибаева Самал Айдархановна

Комиссия мүшелері:

Нұрмахан Гульдана Қойшыманқызы

Мырзабаева  Меруерт  Еркінбекқызы

Журымбаева  Тазагуль  Сабыржановна

Алиев Айсаут Кылышбекович

Нургожин Дастан Оразович

Кошеков Ерулан  Серикович

Бейсенбаева  Лаззат   Онгаркызы

Ембергенов   Конысбай Назербайулы

  1.  

№ 5

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12

Төрағасы:

Король Алла Васильевна

Төрағаның орынбасары:

Нуржауова  Нуржанат   Муратовна

Хатшы:

Рахимбекова  Айсеным  Рамазановна

Комиссия мүшелері:

Боранбаева  Алия Сергеевна

Байекенова  Таншолпан  Талапжанкызы

Тунгышбаева Айгуль Умирзаковна

Ахметкалиева  Мара Жамбыловна

Большакова Лариса Григорьевна

Бекишев  Кайрат Кайруллаевич

Мырзабекова  Жанар Жаркынбековна

Досмаилова  Айман  Токбаевна

 

  1.  

№ 6

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12

Төрағасы:

Шалманов Нагашибай Жайлханович

Төрағаның орынбасары:

Журимбаева  Мирамкуль  Сабыржановна

Хатшы:

Насыров Кашкарбек Артышбекович

Комиссия мүшелері:

Айтуаров  Алдияр  Ерланович

Омарбекова Айман  Наурызбаевна

Шелевий  Разиля Рафиковна

Дауменов Жомарт Аронович

Нуржанова Анар Курмашевна

Утегенова Мейрамгул  Кайырбековна

Буркитова Акерке Ромазановна

Абдильдина  Айгуль Жусупбековна

  1.  

№ 7

№ 28 орта мектеп,

А. Петров көшесі, № 8

Төрағасы:

Брусевич Татьяна Аполинаровна

Төрағаның орынбасары:

Омарова Баян Муратовна

Хатшы:

Дерханбаева Гульсара Тлектесовна

Комиссия мүшелері:

Баужанова Айгерим Кайратовна

Киргетова Валентина Александровна

Утегенова Дина Амангельдиновна

Гресь  Наталья Александровна

Химадиева Сая Дауренбековна

Кусаинова Арай Бейсенбаевна

Кимадиева Дина Амангельдиновна

Ахметова Анар Кабденқызы

 

  1.  

№ 8

№ 28 орта мектеп,

А. Петров көшесі, № 8

Төрағасы:

Смердова Лариса Леонтьевна

Төрағаның орынбасары:

Кудабаева Гулшат  Нукебаевна

Хатшы:

Кайранбаева Курлугаш Зейнулловна

Комиссия мүшелері:

Зикирина Ботагоз Бакытбаевна

Нургалиева Гульнара Руслановна

Старикова Елена Владимировна

Хасенова Айнагуль Жаксылыковна

Омертаева Махаббат Тохтаровна

Сергеева Ирина Петровна

Успанова Айнура Илиусизовна

Шакенова Сагым Сагатовна

  1.  

№ 9

«Қазақстан»

спорт сарайы,

Қажымұқан көшесі, № 7

Төрағасы:

 Баимбетова Мактай Аукишевна

Төрағаның орынбасары:

 Малеева Орик   Кусаиновна

Хатшы:

Рсаев Марлен Балгабаевич

Комиссия мүшелері:

Муканова Мармар  Ерсыновна

Молдашева Улжан Турганбековна

Смаилова Назакен  Зайкеновна

Сарсикеев  Ерлан  Сапаргалиевич

Косназар Лимон Ермашқызы

Куандыкова Зара Сайлауовна

Сарбәпиева Нұргул  Қылышбақызы

Полищук Елена Ергалиевна

  1.  

№ 10

№ 30 мектеп-гимназия,

А. Петров көшесі, № 11

Төрағасы:

 Нурмаганбетовна  Гульсен   Амантаевна

Төрағаның орынбасары:

 Мякушко  Галина Константиновна

Хатшы:

Сабельфельд  Светлана Викторовна

Комиссия мүшелері:

Султанова   Акерке  Жандаулетовна

Сартова  Айгерим  Мейрамовна

Тәсілбаева Айжан  Оралханқызы

Сабырова Акжайык  Маликовна

Кузнецова Ирина Николаевна

Гембик Софья Евгеньевна

Исмаилова  Анжела Тулегеновна

Токубаев  Ербол Оразбекович

  1.  

№ 11

№ 30 мектеп-гимназия,

А. Петров көшесі, № 11

Төрағасы:

Азимханова  Сауле Мыншаловна

Төрағаның орынбасары:

Мурзалина  Сабира Ауезкановна

Хатшы:

Бакиева  Сания Исмаиловна

Комиссия мүшелері:

Дауренұлы Канат

Гембик  Людмила Васильевна

Карамурзина Зухра Исмагуловна

Аубакиров  Саят Хамитович

Мадиев  Асхат Муратович

Бақытқызы  Әсел

Абилхан  Толеугуль

Головина Тамара Эрнестовна

  1.  

№ 12

№ 22 мектеп-гимназия,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 16

Төрағасы:

Танатова Жанара Мухтаровна

Төрағаның орынбасары:

Шаяхметова Нургуль Уахаповна

Хатшы:

Мелентьева  Ольга Юриевна

Комиссия мүшелері:

Искарина Жанат Искаковна

Сагандыкова Айгуль Сатбековна

Ахмет  Сәуле  Жантуарқызы

Айтжанова Сания  Оразаковна

Шонова  Алия  Куанышбековна

Темиркулова  Сандугаш Кайнарбековна

Смагулова  Назгуль  Бекзановна

Хамзина  Жулдыз  Ерболовна

  1.  

№ 13

№ 22 мектеп-гимназия,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 16

Төрағасы:

Жунусова Ботагоз Колжабаевна Төрағаның орынбасары:

Бексеитов Каиржан Кабдрашевич

Хатшы:

Толыбаева Айша  Кучербаевна

Комиссия мүшелері:

Жумадилова Гульбагды Кияшовна

Кундакпаев Айдар Султанович

Махантаева Гүлманат  Базарбайқызы

Ташенов  Серик   Алтаевич

Азимбаева Жулдыз Тузеловна

Смагулова Айгуль Каировна

РахимберлинаГульмира Советовна

Абсолямова Айслу Хайргельдиновна

  1.  

№ 14

Еуразия гуманитарлық институты,

М. Жұмабаев даңғылы,

№ 4а

Төрағасы:

Абельдинов Арман  Садыкович

Төрағаның орынбасары:

Алимбаев Аслан  Есемканович

Хатшы:

Кокишева Назерке Магазовна

Комиссия мүшелері:

Канафина Гульмира Адильбековна

Татигулова Гульсаулем Муратовна

Баймамыров Болат Амангазинович

Смаилов Рамазан 

Сайдалин Асылбек   Айткожаевич

Жусипбеков  Мурат  Тастанбекович

Керимбаев  Маратбек   Омарович

Байтурина  Улжан  Кабиевна

  1.  

№ 15

Гуманитарлық колледж,

І. Жансүгірұлы көшесі,

№ 4

Төрағасы:

 Махметова  Нургуль  Уайхановна

Төрағаның орынбасары:

 Какенова  Эльмира  Тарбакбаевна

Хатшы:

Жумекенова Айдана Муратбековна

Комиссия мүшелері:

Калыбекова  Эльмира  Сарсебаевна

Казыгулова  Маржан   Ясыновна

Кенжебекова  Гульмира  Бимагамбетовна

Тогаева  Асем  Елембаевна

Айтпаева Гаухар Бауржановна

Абишева  Молдир  Муханбетнуровна

Оросхан  Бекболат  

Касенова Айнаш Мукановна

  1.  

№ 16

Гуманитарлық колледж,

І. Жансүгірұлы көшесі,

№ 4

Төрағасы:

 Альжанова Асем Жангировна

Төрағаның орынбасары:

Адилгазыкызы  Жулдыз

Хатшы:

Ашимова   Нурсулу  Нурлановна

Комиссия мүшелері:

Жамауова Гульшат Тумаргалиевна

Зозуля  Валентина Ивановна

Кактаева  Бакытгул Ахметжановна

Жарылкап  Сабина  Муханқызы

Байгондина  Асел  Капшакбаевна

Ердесова  Айгерім  Толепбайкызы

Қадылбек Риза

Молдахметова Кулаш Кайлановна

  1.  

№ 17

№ 32 мектеп-гимназия, Абылай хан даңғылы,

№ 25/3

Төрағасы:

 Оспанов Валихан Рашитович

Төрағаның орынбасары:

 Батталова Рауза  Амантаевна

Хатшы:

Сыздыкова Галия   Кабдуалиевна

Комиссия мүшелері:

Алдабергенова Айгуль  Турсынбековна

Шайдахметова Гульшат  Актаевна

Смбаева   Дана  Булатовна

Оразалина   Дана  Амангельдиновна

Садвакасова  Аида Жаналыковна

Юсупова Балжан  Мурзаевна

Исина  Багдат  Жакслыковна

Келенова  Асем   Кинаятовна

  1.  

№ 18

№ 32 мектеп-гимназия, Абылай хан даңғылы,

№ 25/3

Төрағасы:

Гродер Виктор Германович

Төрағаның орынбасары:

Дарипова Айгуль Айтказиновна

Хатшы:

Коротич Ольга Григорьевна

Комиссия мүшелері:

Касанов Ержан Бауржанович

Абрамова Ольга Александровна

Мамедова  Назиля Ибатовна

Альмурзина  Айман  Салимгереевна

Судник   Ирина Александровна

Турсунбаева Меруерт Женисовна

Яцухина Вера Владимировна

Жусипалиева  Аида Нариманқызы

  1.  

№ 19

С. Мәуленов атындағы

№ 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі,

№ 44/3

 

Төрағасы:

Аушахманова  Амантай Тулегеновна

Төрағаның орынбасары:

Абдрахманов Рамазан  Зарлыкович

Хатшы:

Серикбекова  Бибигуль Асылбековна

Комиссия мүшелері:

Бекмагамбетов  Бактыбай  Серикпаевич

Торебеков  Азамат  Исмаилович

Рябченко  Наталья Григорьевна

Батталова Асылжан  Маратовна

Вахитова Айгуль Амангельдиевна

Ещанов  Кенжегұл Садманұлы

Кудайбергенова  Айгирим  Чукргалиевна

Нетілдаева  Назгүл Қаирбекқызы

  1.  

№ 20

С. Мәуленов атындағы

№ 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі,

№ 44/3

 

Төрағасы:

Сатыбалдина Гульнар Ахметовна

Төрағаның орынбасары:

 Дюсембаев Мейржан Рыскулович

Хатшы:

Курсанова Бакыт Кабылдаевна

Комиссия мүшелері:

Шалабаева  Асель  Темерболатовна

Алибекова  Гульден  Зияшевна

Шалабаев Абкен   Тукенович

Бибер  Игорь Иванович

Норбаева Гульден  Чапаевна

Шәкәр  Айзада  Асылханқызы

Муглаева Гульзада Асылбековна

Сатыбалдина  Ляйла Ермековна

  1.  

№ 21

С. Мәуленов атындағы

№ 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі,

№ 44/3

Төрағасы:

Ергалиев  Хайдар  Кайрполлаевич Төрағаның орынбасары:

Махметов  Самат Серикович

Хатшы:

Кусенбаева  Меруерт   Муратовна

Комиссия мүшелері:

Сарсекеева   Айша Жакуповна

Балабекова Айман Темиркеевна

Хамитов Мадияр Сабыкенович

Таласбаева  Айнур Хайдаровна

Сабырбаева  Назгуль  Тлеукановна

Казиханов  Ерлан Рашитович

Аккузинова  Эльвира  Серикқызы

Окасова  Самал Серикболовна

  1.  

№ 22

№ 38 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 8/2

Төрағасы:

Әзимбай Кәмила   Кәрімбердіқызы

Төрағаның орынбасары:

Кобельдесова Алтынай Оразбаевна

Хатшы:

Жарасбаева Дарига  Аскаровна

Комиссия мүшелері:

Уалиахметова  Марал Кошановна

Әлкенова  Нұрайлым  Мырзағалиқызы

Садырбаев Бахтияр Дуйсенбекович

Аязбаева  Анар Рахматуллаевна

Бодеева  Лаззат  Турымовна

Рахлетова  Шинар  Тулепбергеновна

Ашимова  Аида Асхатовна

Орал  Жомарт Сейітқалиұлы

  1.  

№ 23

№ 38 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 8/2

Төрағасы:

Абильдина  Айгуль Кабдрахмановна

Төрағаның орынбасары:

Омирзак  Жулдызбек

Хатшы:

Байтемір   Ділбар  Боранбайқызы

Комиссия мүшелері:

Иманбаева  Гульзия   Калиевна

Сейлова Кулзира Серикбаевна

Садвокасова   Эльмира Кенжегалиевна

Сенгалиева  Самал Женискановна

Эстиярова  Венера Кабдрахмановна

Ерғалиева  Файнұр  Балташқызы

Ибраева  Айзада Галымжановна

Елеубай   Абай  Дәуренұлы

  1.  

№ 24

№ 38 мектеп-лицей,

 Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 8/2

Төрағасы:

Рамазанова Лаура  Амреновна

Төрағаның орынбасары:

Муканов  Кадиргазы Камалович

Хатшы:

Токумбаева Айгуль Асылхановна

Комиссия мүшелері:

Нурпейсова  Ляззат Жакыповна

Абдахова Сауле  Мошыбековна

Сарқытжанқызы  Әйгерім

Аубакиров  Галымжан  Аханович

Ахылбекова  Бибигул  Мухатаевна

Джаксибекова  Раиса Жумажанқызы

Жаныспаева  Алия Мувараковна

Бейсенбаев  Амангельды Мухаметжанович

  1.  

№ 25

№ 52 мектеп-гимназия, Бурабай көшесі, № 38

Төрағасы:

Байтасова Улбосын Бекмурзаевна

Төрағаның орынбасары:

Сейтенова Маржан Сарсембаевна

Хатшы:

Аубакирова  Гүлдана Төлеуханқызы

Комиссия мүшелері:

Аманбаева  Гулзира Муратовна

Амишева Айнаш Дүйсенбайқызы

Темирбекова  Светлана Камадановна

Уктаева  Маржанай  Амановна

Такауова  Толкын  Абдуаитовна

Ноян  Жанерке  Сейденқызы

Наурзбекова   Ботакоз  Ныгимановна

Әлжанова  Әйгерім   Мұратбекқызы

  1.  

№ 26

№ 29 орта-мектеп, Железнодорожный тұрғын алабы,

М. Горький көшесі, № 22

Төрағасы:

Досмагамбетова Карлыгаш Тортаевна

Төрағаның орынбасары:

Туспеков  Джамантай  Унербекович

Хатшы:

Касанова Райгул Айтуреновна

Комиссия мүшелері:

Сулейменова  Гулдана Балтабаевна

Рысмухамбетова  Махаббат  Давлеталиевна

Досполова  Гульмира Амангельдиновна

Сабиргалиева Эльмира Жанатовна

Акылбаев Алмат  Жамалбекович

Баймахан  Ақнұр  Саттарқызы

Маймакова  Гузель Талгатовна

Ахмедиярова  Ботагоз  Мелсовна

  1.  

№ 27

Техникалық колледж,

Ж. Жабаев көшесі, № 14

Төрағасы:

Рамазанова Кадиша Жандильдовна

Төрағаның орынбасары:

Рыжков Вячеслав Васильевич

Хатшы:

Назарова Ботагоз Бахытовна

Комиссия мүшелері:

Грошевик  Петр Петрович

Ролдугина Наталья Ивановна

Загородняя  Ирина Николаевна

Карабалаев Абай Амангельдиевич

Сагнаева Лаззат Каиркеновна

Галимжанова Жанаргуль Талгатбековна

Алтаева Каракоз  Каргуловна

Оразалин   Марат Толегенович

  1.  

№ 28

№ 13 орта мектеп, Промышленный

тұрғын алабы,

Шалкөде көшесі, № 5

Төрағасы:

Рахимбеков Канат Кекенович

Төрағаның орынбасары:

Тусекова Гульназия Жаксылыковна

Хатшы:

Магидова Надежда Никитовна

Комиссия мүшелері:

Муканов Даут  Кажыгельдынович

Дюсенова  Айсулу Ондасиновна

Бейсембаева Оралкен Хасеновна

Айкенова  Гульжан Куанышевна

Ермекбаев  Ерулан  Мазиденович

Жолаева  Айгуль Сагандыковна

Орленко Виктор Иванович

Магидова Татьяна Александровна

  1.  

№ 29

№ 57 орта мектеп, Промышленный

тұрғын алабы,

Шарбақты көшесі, № 46

Төрағасы:

Абуова  Меруерт   Абитаевна

Төрағаның орынбасары:

Менлибекова   Акмарал  Абдуманаповна

Хатшы:

Сулейменова  Динара Бейсенбиновна

Комиссия мүшелері:

Балғабай   Диас Әділбекұлы

Ябекова  Мадина Аманбековна

Омарова  Акмарал Абдрахмановна

Омиртаева  Еркегуль Болатовна

Каменова  Гулбану  Болатхановна

Молбаева  Гулбану Кенжабековна

Жаныбекова  Гульнур Темирхановна

Исаева  Жулдуз Тураповна

  1.  

№ 30

№ 57 орта мектеп, Промышленный

тұрғын алабы,

Шарбақты көшесі, № 46

Төрағасы:

Пазылова  Динара Шегендиковна

Төрағаның орынбасары:

Ризакулова  Багила  Нисанбаевна

Хатшы:

Сүндет Бақтияр Хамзаұлы

Комиссия мүшелері:

Шарденова Каламкас

Кубелекова Райхангуль  Тулеухановна

Пирзадаева  Нургул Изеновна

Бердешева  Венера Тулепбергеновна

Акпанова  Шынар Сыздыковна

Асубаева  Тамаша Сериковна

Каратаева  Махаббат Шынарбеккызы

Жолдасова Айгул Жаңбырбайқызы

 

  1.  

№ 31

№ 43 орта мектеп, Мичурино тұрғын алабы, Алакөл көшесі, № 18

Төрағасы:

Мулдашева Шолпан Казкеновна

Төрағаның орынбасары:

Данабекова Гульжамила  Мухамбетьяровна

Хатшы:

Жилкибаева Мария Кабылдановна

Комиссия мүшелері:

Батюта   Тамара Васильевна

Жохова Елена Юрьевна

Касенова Алтынай Хамитовна

Какенова  Айгуль Болатовна

Орман  Айнагүл Күмісбекқызы

Ильясова Асемгуль Амантаевна

Серкебаева Турар Хасеновна

Кива Владимир Анатольевич

  1.  

№ 32

№ 44 орта мектеп, Интернациональный тұрғын алабы,

Нұрлыжол көшесі, № 8

Төрағасы:

Орынбаев Бахитжан  Шарапбекович

Төрағаның орынбасары:

Жакенова Кульпаш  Абеновна

Хатшы:

Жапабаева Айгуль Айсиновна

Комиссия мүшелері:

Достыгалиев Бейсенбай Сапинович

Оралбаев Данияр Серикбаевич

Сулейменова  Айжан Кайратовна

Тулегенова Назгуль Жолтаевна

Куспеков  Жалгас Хайроллаевич

Махамбетова Камчат Давкеновна

Сулейменов  Багдат Муратович

Жексембекова  Элиза Кадырбековна

 

  1.  

№ 33

№ 42 орта мектеп, Күйгенжар

тұрғын алабы,

Жаңатұрмыс көшесі,

№ 6/2

Төрағасы:

Калиев  Серик Сабырбекович

Төрағаның орынбасары:

Акшалова Баян Сартаевна

Хатшы:

Нурпеисова Маржан Егинбаевна

Комиссия мүшелері:

Тасыбеков   Серик Сауытжанович

Ахмаханова Алия Молдабековна

Игенбаев Галым Алкенович

Абдиева  Баян Жеткергеновна

Кирн Татьяна Александровна

Нуржанова  Динара Магиновна

Валеев Еркин Жакупович

Есенгазин Бауыржан Сарсенбаевич

  1.  

№ 34

Райымбек Батыр атындағы

№ 50 «Қазғарыш»

мектеп-лицейі,

күйші Дина көшесі, № 6

Төрағасы:

Иманбаева Алма Тукеновна

Төрағаның орынбасары:

Байшагирова Бактыбала Диханбаевна

Хатшы:

Зияханова Гульмира Умирзаковна

Комиссия мүшелері:

Искакова  Нураш Фазылгаламовна

Баярстанова  Аягуз  Абдибековна

Әнетбек  Жанар Есенқызы

Нұрқасымова Инабат  Ермекқызы

Азимбаева  Айдана  Байзаковна

Асылбекова  Жанель Манказовна

Жакупов  Кабанбай Бекетович

Масимова  Зара Габбасовна

  1.  

№ 35

Райымбек батыр атындағы № 50 «Қазғарыш»

мектеп-лицейі,

күйші Дина көшесі, № 6

Төрағасы:

Оспанова  Баян Нургалиевна

Төрағаның орынбасары:

Дауренбекова Сара Кусаиновна

Хатшы:

Капсаметова  Динара Кабидолловна

Комиссия мүшелері:

Абдисадыкова  Шаригул  Отарбековна

Кабдуалиева  Гульмира  Ныгымановна

Ахметов Ерлан Орманович

Бейсеитова Арайлым  Картаевна

Дайраш  Ұлдана  Сейлханқызы

Мимандос  Жансая  Адебиетовна

Кузембаева Камила Асыповна

Жолтабарова Кульмира Кизатулловна

  1.  

№ 36

№ 48 мектеп-лицей,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 15/2

Төрағасы:

Коканова Батеш Данабековна

Төрағаның орынбасары:

Мукатова  Жанар Маратовна

Хатшы:

Аубакирова Динара Каиркельдиновна

Комиссия мүшелері:

Аскарова Орынбасар  Тасбулатовна

Умирзаков Нуржан Туткабаевич

Жакупова Акмарал Толендиевна

Мусина Айымгуль Жаксылыковна

Салимгожина Нургуль Токтасыновна

Нурова Майя Курманалиевна

Бершимбаев Амирхан  Жумабаевич

Базарова Газиза Советовна

  1.  

№ 37

№ 48 мектеп-лицей,

Ж. Жирентаев көшесі,

№ 15/2

Төрағасы:

Нуралиева Сыргакуль Сайлаубековна

Төрағаның орынбасары:

Абдикеримова Нурхан  Саветовна

Хатшы:

Нигметова Асель Амантаевна

Комиссия мүшелері:

Смагулова  Марал Каировна

Ибраймова Камажай  Ибраимовна

Оразбаева  Жансая Жамигатовна

Макаева Бакыттыгуль Искандыровна

Князьков Владимир Георгиевич

Абиров Кайрат Кужаевич

Аюпов  Айдар Кайдарович

Есимова Зарина  Аманқызы

  1.  

№ 38

Жоғары медициналық колледжі,

Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 16

Төрағасы:

Саржанова Акбала  Нурсеитовна

Төрағаның орынбасары:

Курмашев Бакытжан  Набиевич

Хатшы:

Умиржанова  Назгуль  Назымбековна

Комиссия мүшелері:

Теслина Галина Николаевна

Хамзина  Жибек Тилектесовна

Утекулова Жибек Азимбаевна

Хасенова  Алма Казбековна

Бутабаева   Самал Ермуратовна

Калменова Әлия  Ғабитқызы

Акбергенова Акмарал Ибраимжановна

Қабиболла  Айғаным Қабиболлақызы

  1.  

№ 39

№ 51 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5

 

Төрағасы:

Дуйсенова  Кунимхан  Смагуловна

Төрағаның орынбасары:

Жусупов  Ермек   Айтмагамбетович

Хатшы:

Кожабеков  Асхат Орынханович

Комиссия мүшелері:

Утеулина  Раушан  Сайлауовна

Сагындыкова  Алма Жумкеновна

Куатбаева  Баян Ергазыевна

Даулетов  Адилхан Даулетович

Тулегенова Гульмира Жайлаубаевна

Сейтжапбар Мади  Маратұлы

Ахмед Бекзат Сатыбалдыұлы

Пазилбекова Айгерим Батырбекқызы

  1.  

№ 40

№ 51 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5

Төрағасы:

Әбу  Ляззат   Сәрсенқызы

Төрағаның орынбасары:

Тайжанова Бакыт Нуржановна

Хатшы:

Битуганова  Алтын Кожантаевна

Комиссия мүшелері:

Тулегенова  Ахинкуль Атабековна

Ысмайыл   Ғалия Қыдырбайқызы

Айтпанова Клара Тасболатовна

Тұрсынова  Ләззат Алдабергенқызы

Байшіміров Рүстем  Бермағамбетүлы

Пертолет  Алемгүл

Таутанова  Асель Мырзакакимовна

Әлайдарова Нәзікай  Мұхамедәліқызы

  1.  

№ 41

№ 51 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5

Төрағасы:

Смагулова Гулжанат  Идрисовна

Төрағаның орынбасары:

Шоканова Гаухартас  Женисбековна

Хатшы:

Қыдырбаева  Феруза  Қыдырбаевна

Комиссия мүшелері:

Тиленова Сапаркуль Бахтбековна

Жетыбаева  Забира  Жолдасбековна

Ахатова Гульнара Айташевна

Панасова Іңкар Темірбекқызы

Тлеубаева  Раушан Майданбаевна

Сулейменов Айбол  Каримович

Аманжолов Ханзада   Алибекулы

Аязбаева Айнур Болатбековна

  1.  

№ 42

№ 53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17

Төрағасы:

Айжаксин Канат  Мухамадиярович

Төрағаның орынбасары:

Серикбаева  Зауре  Жанибековна

Хатшы:

Жаксыбаева  Гулнур  Магзумовна

Комиссия мүшелері:

Схаг  Аманкельди

Темирбекова  Боранкул Ахметовна

Баекина  Оразкул  Есенкариевна

Ильясова  Сандугаш  Тулегеновна

Жанұзақ  Абай  Қайратұлы

Сағитқызы  Айнұр

Амалбек  Айнур  Утелбайкызы

Ахметова Алия  Тащановна

  1.  

№ 43

№ 53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17

Төрағасы:

Киянова Замзагул Ертаевна

Төрағаның орынбасары:

Жунусова Назым  Зиядаевна

Хатшы:

Сембетова  Гулнур  Сырлыбаевна

Комиссия мүшелері:

Канафин Тулеш Сапарович

Таубалдиева Жазира  Алтынбековна

Тилеухан Саясат

Абдуалиева Жадыра Эдильмуратовна

Аубакирова  Алмагуль Жанбековна

ЕлемесДиана Дәулетқызы

Нұрмағамбет  Айбат  Серікбайұлы

ТалапкероваЖулдыз  Дюсеновна

  1.  

№ 44

№ 53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17

Төрағасы:

БайжановТасбулат  Сабитович

Төрағаның орынбасары:

Махмет  Гулшат  Рахимбеккызы

Хатшы:

Кусаинова  Асемгуль  Кенжебековна

Комиссия мүшелері:

Макимова  Дамиля  Садыковна

Рыхсиев Еркебулан  Нурмаханович

Абдуахитова  Куралай Болаткановна

Абдраханова  Роза Керимхановна

Тілеухан  Нұрлан

Салей  Маратбек

ШаймуратоваЖазира Рашатовна

Сапарқызы  Шынар

  1.  

№ 45

№ 64 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 15

Төрағасы:

Досмаганбетова Гулим  Алтаевна

Төрағаның орынбасары:

Кыдирова Сандугаш  Айдарбековна

Хатшы:

Төлеген Гүлшат

Комиссия мүшелері:

Абильдинова Сауле  Кабылтаевна

Жусупбекова Акнур Малайдаровна

Султанбекова  Іңкәр Талғаткқызы

Джаксибаева Баян Джумамуратовна

Найманова  Гульзат  Ахметчановна

Есхожин Совет  Кабылдинович

Шаменова Малика Аманкузовна

Мадиева Бакытгуль Каиргельдиевна

 

  1.  

№ 46

№ 64 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 15

Төрағасы:

Тулепбергенова Гульмира Амановна

Төрағаның орынбасары:

Шайбекова  Сандугаш Аскаповна

Хатшы:

Омарова  Роза Советовна

Комиссия мүшелері:

Рыспеков  Сагат Жетенович

Аманжолов Рахметолла Нигметович

Бесжанова Сабира  Сайфуллаевна

Тенизбаева Салтанат Орынбасаровна

Турсбекова Елшат Сабитхановна

Жылкибаева Алма  Султангазиевна

Шойбекова Айгул  Толеубаевна

Нуркенов Султан Адаевич

  1.  

№ 47

№ 64 мектеп-лицей,

Ғ. Мүсірепов көшесі,

№ 15

Төрағасы:

Баймуратова  Бану Алимжановна

Төрағаның орынбасары:

Нурбекова Дана Шохановна

Хатшы:

Нурпейсова Гулим  Бейсеновна

Комиссия мүшелері:

Тыгымбаев Таниберген Айтбаевич

Ақпанбетова  Ақерке Абубакирқызы

Султанбеков Ныгмет Кенжебекович

Бюлегенова Бибигуль  Бейсенбаевна

Курманбекова  Айнаш Керейбаевна

Есимхан Роза

Рахимов Галымжан Оразович

Алшынбай  Қадыр  Сұлтанұлы

  1.  

№ 48

Астана қаласы әкімдігінің «Астана қаласының Орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ,

Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25/3

Төрағасы:

 Ельчибаев Асхат Оралханович

Төрағаның орынбасары:

Токумбаева Бигайша Асылхановна

Хатшы:

Гук Светлана Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Алиева  Зауре Мухаметрахимовна

Жакупбеков Жарылхасын Шурегеевич

Жаныспаева Марал Жумабаевна

Қонар  Айгерім Әшірбайқызы

Омарова Сымбат Нұрғалиқызы

Эстиярова  Сауле Бахытовна

Каскырбаева Гульзада Балтабаевна

Балымбетова Айман Дәуренбекқызы

  1.  

№ 49

№ 63 мектеп-гимназия, Лепсi көшесі, № 38

Төрағасы:

Поняева  Ирина Ивановна

Төрағаның орынбасары:

Санитасова Карлыгаш Мукатайқызы

Хатшы:

Зейнелова  Кымбат Токтарбековна

Комиссия мүшелері:

Мырзахметова Жанна Даулетовна

Закарьянова  Ульбике Ниязбековна

Чернова Юлия Игорьевна

Секенова Жанар Ильяскызы

Кулахметова  Меруерт Саруаровна

Ермеков Жарқын Ермекұлы

Турабаева Бибигуль Адырбаевна

Малеев Жанат Молдубаевич

  1.  

№ 50

№ 63 мектеп-гимназия, Лепсi көшесі, № 38

Төрағасы:

Табылдықызы Динара

Төрағаның орынбасары:

Дарменова Мейрамгуль Толеуовна

Хатшы:

Жусупова  Мирамкуль Муратхановна

Комиссия мүшелері:

Закарьянова Индира Касымбековна

Шуршутбаев Фархат  Абдыкадирович

Елимес Ерболат Муқаметқалиұлы

Айтжанова Куралай Болатовна

Егеубаева Жанар Бакытжановна

Пазылова Алмагуль Уралтаевна

Каргалинова Асем Балабаевна

Журымбаев Бакытбек Сабыржанович

  1.  

№ 51

«Нұр Орда»

мектеп-лицейі,

Қарсаз көшесі, № 34

Төрағасы:

Бегімбай Меруерт  Тілектесқызы

Төрағаның орынбасары:

Бугибаева Жанар Каирбековна

Хатшы:

Жекенова Жанар Сериковна

Комиссия мүшелері:

Тлеуғазыұлы Шалқар

Абенова  Асем  Сериковна

Джумабекова Айгерим  Ерболовна

Аклепесова  Жадра Дарябаевна

Жалмуханова Алтыншаш Жанабиловна

Оспанова  Жаныл Бейсембаевна

Жанабеков Ерсин Бекмуратович

Әбдешова Рыскүл Махмудқызы

  1.  

№ 52

Қазақстан Республикасының

Ұлттық музейі,

Тәуелсіздік даңғылы,

№ 54

Төрағасы:

ЖумабаевБатырхан  Еликович

Төрағаның орынбасары:

Сулейменова  Бакыт Адамбаевна

Хатшы:

Бейсенбина Айгуль Базарбаевна

Комиссия мүшелері:

Смаилова  Шолпан Калихановна

Кусайынов Дарын Тилешович

Лашенова  Лейла Руслановна

Сеитова  Айнагуль   Самарбаевна

Виклюк Ирина Анатольевна

Шірінбек  Еркежан  Жорабайкызы

Кадысов  Сагымбай Шрауович

Кусаинова  Мария Кураловна

  1.  

№ 53

№ 70 мектеп-лицей, Майқайың көшесі, № 1

Төрағасы:

Жусупова  Шамшибану Казбековна

Төрағаның орынбасары:

Бокийхан Еркинжан  

Хатшы:

Мукажанова Баян  Кенжетаевна

Комиссия мүшелері:

Исмагулова  Дамеш  Нурмаковна

Ботбаева Айгуль Орынбековна

НұрғалиеваЖанар Тайшыманқызы

Абдраева Батеш  Сабыровна

Мкртчан Нарек Агасович

Есирова Роза Кабуловна

Мишелова Адина Серикпаевна

Абдуллин  Жасулан Нурланович

  1.  

№ 54

№ 83 мектеп-гимназия,

А. Байтұрсынұлы көшесі, № 35

Төрағасы:

Теменова  Сауле  Ермухановна

Төрағаның орынбасары:

Сатымбекова Жадыра Шылдебаевна

Хатшы:

Рахым  Дидар  Нұрманқызы

Комиссия мүшелері:

Муталиева  Айман Кадировна

Тұрысхан Нұрбек

Қажыбекова  Назгүл  Әсенқызы

Патова  Разия Рашидовна

Исабаева Акмарал Ермахамбетовна

Алиева Саягул  Шакаровна

Аскарова  Айман Мерикеновна

Сейдалыкызы    Дана

  1.  

№ 55

«Нұр Орда»

мектеп-лицейі,

Қарсаз көшесі, № 34

Төрағасы:

Улебаева Корлан Сериковна

Төрағаның орынбасары:

Жаманкулова  Камшат Балгабаевна

Хатшы:

Нұрланқызы Жансая

Комиссия мүшелері:

Жалмаганбетова Жумакул Сагинтаевна

Адаева  Карлыгаш  Тлеугалиевна

Мамбетова  Акбота Абусагитовна

Тойбекова  Анар Мухсиновна

Сундетова  Жаныл Науайовна

Кайдарова  Рсалды Казбековна

Ертаева  Гульнур Ратовна

Рамазанова Мадина Ғазезқызы

  1.  

№ 56

№ 72 мектеп-лицей,

А. Байтұрсынұлы көшесі, № 25

 

Төрағасы:

Майбалаева  Жанар Оразғалиқызы

Төрағаның орынбасары:

Калиева Назыгул Сабитовна

Хатшы:

Габбасова Замзагуль  Каириденовна

Комиссия мүшелері:

Жаксылыкова  Жанат Байбосыновна

Сарсенбаева Алтынай Талгатовна

Муханбетова Айгул Мейрамхановна

Смагулова Роза Жуматаевна

Алтаева Жибек Санаковна

Донбаева Жанна Ергешбаевна

Тайшыгарин Талгат

Смайлов Нагашибай  Сайнович

  1.  

№ 57

№ 72 мектеп-лицей,

А. Байтұрсынұлы көшесі, № 25

Төрағасы:

 Аманова Айгуль Айтжанқызы

Төрағаның орынбасары:

Шайсултанова Сажида Кожахметовна

Хатшы:

Мажитова  Сандугаш Дүйсембаевна

Комиссия мүшелері:

Кундубаева Жайнагуль Саиновна

Мукашев Амангельды Серикбаевич

Кочербаева Камшат  Ергешбаевна

Жусупова Жанаш Ермековна

Копбаева Жанар Ордагуловна

Оспанова Акбопе  Ильясовна

Жунусова Саулеш  Советовна

Тюлюбаева Айгуль Мукановна

  1.  

№ 58

Оқушылар сарайы,

 Б. Момышұлы даңғылы, № 5

Төрағасы:

Иргебаева  Кымбат Мукановна

Төрағаның орынбасары:

Елеусизов  Кылыш Туткушевич

Хатшы:

Калиякасова  Гаухар Мураткызы

Комиссия мүшелері:

Серикбаева Джанар  Сакеновна

Смагулова Гульнар Жакиповна

Кейкиева Эльмира Сейтбековна

Хавал Бейімбет

Абсеитова Гаукар Зейноллаевна

Абдуалиев  Думан Куандыкович

Косжанова Кундыз  Сериковна

Кабижев  Олжас Болатханович

  1.  

№ 59

Оқушылар сарайы,

Б. Момышұлы даңғылы, № 5

Төрағасы:

Мырзабаев Амангелды Тулендиевич

Төрағаның орынбасары:

Абдуллаева Лейла Оспановна

Хатшы:

Кашкимбекова Макпал Карыбековна

Комиссия мүшелері:

Сағындыков Мейіржан Ауезханұлы

Хасенова  Дана Даулбаевна

Тілеген Толғанай   Амангелдіқызы

Малбағаров  Алмас Маутканович

Жубанова Жұлдыз Кенескызы

Кадырбекова Кайша Муратовна

Турашев  Ернур Амангалиевич

Абдикул Төрехан

  1.  

№ 60

№ 73 мектеп-лицей,

№ 191 көше

(жобалық атауы), № 2

Төрағасы:

Байтажикова Куралай Амангельдиновна

Төрағаның орынбасары:

Айтимова Гульнур Ерсайновна

Хатшы:

Асылбекова Диляра Саттаровна

Комиссия мүшелері:

Байтажикова Жанна Есенгельдиновна

Аугалиева Аягоз Жумабайкызы

Мархамед Бекболат

Курмашев Алмас  Мейрамханович

Бияжанова Айнагуль  Сейфуллиновна

Тәңірберген Маралхан

Тәңірбергенұлы

Зиятов Акбар   Мирахматұлы

Жолдасбекова Акбопе Бақытханқызы

  1.  

№ 61

№ 74 мектеп-гимназия,

Т. Жүргенов көшесі,

№ 29

Төрағасы:

Нүсіпжан Женіскүл  Темірханқызы

Төрағаның орынбасары:

Клышбаева Акик  Тугеловна

Хатшы:

Муканова Амангуль Амангельдиновна

Комиссия мүшелері:

Компаев   Али   Жомарұлы

Асылбекова   Алия Даулетовна

Байменова  Макпал Мусаевна

Атыгаева   Айгуль Зейнельгабденовна

Суамбекова Гулнара Бакытжановна

Кожагулова Гулжан Мукашевна

Кулчикбаева Салтанат Токтакыновна

Маханов Бакытжан  Есбаевич

  1.  

№ 62

№ 74 мектеп-гимназия,

Т. Жүргенов көшесі,

№ 29

Төрағасы:

Рахымжан Багдагул Рахымжанкызы

Төрағаның орынбасары:

Курмашева  Венера Айдосовна

Хатшы:

Жабагина Асем Кожабековна

Комиссия мүшелері:

Зайыр Арман Куанышевич

Сыдых Бахытгул

Хамзин Рахметолла  Куатович

Байтас  Гулшат Бершкбайқызы

Манапова Ардак   Байдаулетовна

Битабаров  Аскар Еркинбаевич

Касымов Самат Тургынович

Тулеймесов Марат Канапьянович

  1.  

№ 205

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Психикалық денсаулықтың медициналық

орталығы» МКК,

І. Жансүгірұлы көшесі,

№ 12

Төрағасы:

 Дисенова Алия Дельмухамбетовна

Төрағаның орынбасары:

Мусекина  Таныскул Сапаргалиевна

Хатшы:

ДжамбулатоваДинара Наурызбаевна

Комиссия мүшелері:

Тлегенов Серик Сартаевич

Ахметова Анар Кавдирахимовна

Карамышева Гульнара  Селькасымовна

Жолпатов  Асхат Жолпатулы

  1.  

№ 206

Астана қаласының әкімдігінің «Туберкулезге қарсы диспансері» МКҚК, Железнодорожный тұрғын алабы, А-1 көшесі (жобалық атауы)

Төрағасы:

Абдуалиева  Раушан Аштаровна

Төрағаның орынбасары:

Сейтенова Салтанат Бейсембаевна

Хатшы:

Чебану Елена Александровна

Комиссия мүшелері:         

Сыздыкбаева  Айгуль Елубаевна

Куспекова Алмагуль  Калымовна

Каршалова Жулдыз Саденовна

Сейтахметова  Куралай Есенжоловна

  1.  

№ 207

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Онкология

орталығы» МКК,

Манас көшесі, № 17

Төрағасы:

Мустафина Багдаш Каиртаевна

Төрағаның орынбасары:

Оразбеков Бактыбай Сейхадирович

Хатшы:

Айдобулова Жанна Рахимжановна

Комиссия мүшелері:

Танабаева  Альфия Тулеповна

Хасенова Зауре  Ильфатовна

Каменов Маргулан Саинович

Смаилова Гульнур Утегеновна

  1.  

№ 208

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ

«№ 2 Перинаталдық орталық» МКК, Тәуелсіздік даңғылы,

№ 3/1

Төрағасы:

Уразбаева Гульфайруз  Галимовна

Төрағаның орынбасары:

Павловец Лариса Павловна

Хатшы:

Акубасова Алия  Шаймердиновна

Комиссия мүшелері:

Саимова Сауле Рахимбердиновна

Байтимирова Алия Султановна

Кожекенов Динат  Ерикович

Алтынбекова Багыдат  Бейсековна

  1.  

№ 209

«Ұлттық ғылыми медициналық

орталық» АҚ,

Абылай хан даңғылы,

№ 42

Төрағасы:

Ибраев  Жумабек Аманжолович

Төрағаның орынбасары:

Мейрембаев  Галы Жумадинович

Хатшы:

Левая Елена Сергеевна

Комиссия мүшелері:

Сулейменова Алуа  Галимжановна

Сафарова Роза Темировна

Терлекбаева Гульназ Сеилхановна

Сайлау Айсауле

  1.  

№ 210

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Травматология

және ортопедия

ғылыми-зерттеу институты» ШЖҚ РМК,

Абылай хан даңғылы,

№ 15а

Төрағасы:

Бапишев Кенжебулат Сапарбаевич Төрағаның орынбасары:

Кумекбаева Сауле Базарбаевна

Хатшы:

Искендирова  Кульбарам Мукашевна

Комиссия мүшелері:

Бидай Асемгул

Фазылов  Мерей Канатович

Нурпеисова Дина Серикбайевна

Аушева Ольга Османовна

  1.  

№ 211

Астана қаласының әкімдігінің «№ 1 қалалық аурухана» ШЖҚ МКК,

Р. Қошқарбаев даңғылы, № 66

Төрағасы:

Абдуллаев Бахытжан Юсупалиевич

Төрағаның орынбасары:

Нуртазина Нонна Муратовна

Хатшы:

Тусупаева  Роза Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Тэн  Станислав Валерьевич

Дементьева Евгения Александровна

Асылбек Ерғалы Амангелдіұлы

Салыкова Гульнара  Казбековна

  1.  

№ 212

Астана қаласы әкімдігінің «№ 2 қалалық балалар ауруханасы» ШЖҚ МКК,

Р. Қошқарбаев даңғылы, № 64

Төрағасы:

Ашимханов Айдын  Нуртасович

Төрағаның орынбасары:

Абдырова  Светлана Анатольевна

Хатшы:

Просалова  Нина Ивановна

Комиссия мүшелері:

Садуов Баймаханбет Калдыбаевич

Узбекова  Ардак   Бакытовна

Әшманова  Алтынай Қанатқызы

Ташетова Айгерим Маратовна

  1.  

№ 213

Астана қаласы

әкімдігінің «Қалалық жұқпалы аурулар

ауруханасы» МКҚК, Манас көшесі, № 22/3

Төрағасы:

Атыгаева Сауле Кабиевна

Төрағаның орынбасары:

Смагулова Зауреш Кадырбековна

Хатшы:

Абдрахманова  Жанар Утегеновна

Комиссия мүшелері:

Нагимтаева  Алмагуль Аманжоловна

Федина Людмила Николаевна

Жусупбекова Гулнар Мейрбековна

Жумагулов Алмат Бахчанович

  1.  

№ 214

0112 әскери бөлімі, Абылай хан даңғылы,

№ 45

Төрағасы:

Жесекеев Жандос Болатбекович

Төрағаның орынбасары:

Шуликин Александр Алексеевич

Хатшы:

Рахимова  Асель Куандыковна

Комиссия мүшелері:

Алексеев Александр Сергеевич

Уйсимбаева Бакытжан Серикбаевна

Карагуланова Жанылкан Смакановна

Сариева Галия  Сергеевна

  1.  

№ 63

Ж. Жабаев атындағы

№ 4 мектеп-гимназия,
Ш. Айманов көшесі, № 3

 

Төрағасы:

Искакова Майраш Толеубековна

Төрағаның орынбасары:

Каирбекова Амина Шотайевна

Хатшы:

АусароваМархаббатЕсентаевна

Комиссия мүшелері:

Сулеймен Гүлім Еркеболатқызы

Аубакирова Асемгул Магзумовна

Мұқанбетқали Әйгерім Елікбайқызы

Кумпеисов Оразхан Айтмуканович

Смагулова Зибада Киконтаевна

Таупекова Назира Таймасовна

Нуркенова Айдана Нұрханқызы

Базарбаева Жібек Максутқызы

 

  1.  

№ 64

Ж. Жабаев атындағы

№ 4 мектеп-гимназия,
Ш. Айманов көшесі, № 3

Төрағасы:

Досова Асия Насыровна

Төрағаның орынбасары:

Тикшекеев Марат Аскерович

Хатшы:

Абденова Татьяна Каировна

Комиссия мүшелері:

Шәріп Нұрмұханбет Қанатұлы

Камалова Бакыт Нуржигитовна

Кылышбаева Мадина Боранбаевна

Байжанова Мунира Хабдулбаровна

Темирбекова Улжаркын Ахметовна

Абдуалиева Балжан Ибрагимовна

Атыгаева Динара Калдыбаевна

Шерьязова Бибигуль Матайқызы

  1.  

№ 65

Ж. Жабаев атындағы

№ 4 мектеп-гимназия,
Ш. Айманов көшесі, № 3

Төрағасы:

Сыздыкова Базаркуль Сагиндиковна

Төрағаның орынбасары:

Кашаева Айгуль Ондагановна

Хатшы:

Магзумова Бакытгул Амангельдиновна

Комиссия мүшелері:

Жанадилова Зауле Алтаевна

Самарханова Гултай Дугалиевна

Шомаев Айдар Танатканович

Кенбейлова Гульнара Амантаевна

Жампеисова Асемгул Койлыбаевна

Саурикова Гульнар Жаксылыковна

Исмаилова Арай Жалеловна

Докушева Виктория Ивановна

  1.  

№ 66

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы,

№ 34

Төрағасы:

Искаков Серик Кылышевич

Төрағаның орынбасары:

Кайчибеков Сейтказы Адилгазиевич

Хатшы:

Пшенбаева Маржан Исполовна

Комиссия мүшелері:

Нуркеева Салтанат Ибадуллаевна

Васильева Ирина Анатольевна

Хаким Мирас Бахтиярулы

Оразбек Нұржан Серікұлы

Тайбергенова Зауре Рахимжановна

Әбіш Әсел Қайратқызы

Кусаинова  Гульмира Тулеугалиевна

Жангарашева Жаннур Сериковна

  1.  

№ 67

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы,
№ 34

Төрағасы:

Тухтынова Сания Кулдыровна

Төрағаның орынбасары:        

Жазықбаев Батырхан Ерланұлы

Хатшы:

Ташкенбаева Асель Саветкановна

Комиссия мүшелері:

Саматұлы Шерхан

Зайдильдинов Абай Тлеубаевич

Садуакасов Ербол Аманович

Акпарова Қаршыга Ибрагимовна

Курбанбаев Худайберган Бекберганович

Мырзаханов Мырзахмет Маратович

Калиева Гульнур Досановна

Абилев Айзат Мирхатович

  1.  

№ 68

№ 31 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 49

Төрағасы:

Самсонова Ирина Константиновна

Төрағаның орынбасары: 

Омирзакова Айгуль Амангельдиевна

Хатшы:

Сабитова Анара Забинулловна

Комиссия мүшелері:

Нурбекова Жанна Шоровна

Наурызханова Еркеназ Мырзағалиқызы

Айдарбекова Асель Шаяхметовна

Выговская Елена Вадимовна

Эрхужаева Замира Есжановна

Сеитова Жансая Қадырбекқызы

Белятко Александра Владимировна

Нұрбапан Дәрия Сүйндікқызы

  1.  

№ 69

№ 31 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 49

Төрағасы:

Маишева Зауреш Куандыковна

Төрағаның орынбасары:

Янке Татьяна Михайловна

Хатшы:

Мұхамедалина Жанар Жаксыбековна

Комиссия мүшелері:

Хон Алёна Вилориевна

Алкенова  Жаннат Таймысовна

Муратбаева Асима Калымжановна

Кенжебекова Дарига Болатовна

Карибаева Жулдыз Аманайқызы

Серікбай Мұстафа Қабиденұлы

Ахметова Алмагуль Усербаевна

Токышева Куралай Сабихановна

  1.  

№ 70

№ 10 мектеп-гимназия,

М. Ғабдуллин көшесі,

№ 7

Төрағасы:

Ташенова Марзия Акимовна

Төрағаның орынбасары:

Баймуканова Антонина Александровна

Хатшы:

Кожамсеитова Нургайша Шабдановна

Комиссия мүшелері:

Тоқтарқызы Меруерт

Ализбаев Токтар Исламович

Нусупов Мурат Айдарханович

Есболаев Нурбол Жолдасбаевич

Абдрахманов Орал Сартаевич

Ашимгазинова Назерке  Назыркановна

Хасенова Женискуль Касымгалиевна

Бекентаев Рустем Мухтарович

  1.  

№ 71

№ 10 мектеп-гимназия,

М. Ғабдуллин көшесі,

№ 7

 

Төрағасы:

Даржанова Масура Хамидуллаевна

Төрағаның орынбасары:

Сулейменов Дулат Мустафиевич

Хатшы:

Кошкарбаева Гулмайда Оралбаевна

Комиссия мүшелері:

Мусина Жамал Валиевна

Кусмамбетова  Шулпан Абдысадыковна

Максименко Владимир Борисович

Ромашова Наталья Анатольевна

Сейтжанова Айгул Бахытовна

Козыбаева Нургуль Дуйсенбаевна

Мухамеджанова Асел Рамазановна

Аккерман Татьяна Александровна

  1.  

№ 72

№ 54 мектеп-лицей,

Ш. Иманбаева көшесі,

№ 4

 

Төрағасы:

Сейсенбай Шәкәрім Толыбайұлы

Төрағаның орынбасары:

Чужетова Айнур Сапаргалиевна

Хатшы:

Казыбаева Улжалгас Сериковна

Комиссия мүшелері:

Матвеева Милауша Амирзяновна

Төребекова Сымбат Орынбекқызы

Бақтыбай Қайсар Бисенұлы

Келдібай Ақтолқын Райханқызы

Абильмажинова Гульнара Жанахметовна

Спаена Зайра Сериковна

Керешев Алтынбек Шамратович

Ержанова Гулзат Таганбаевна

  1.  

№ 73

№ 54 мектеп-лицей,

Ш. Иманбаева көшесі,

№ 4

Төрағасы:

Касенова Гульнар Жумабайкызы

Төрағаның орынбасары:

Чукеева Сагыныш Раисовна

Хатшы:

Стамкулова Куралай Шаймерденовна

Комиссия мүшелері:

Әйтіміш Ақбота Ғалиқызы

Алтангүл Ерлан

Утепова Алуа Маратқызы

Молдабекова Нургуль Ержигитовна

Әділов Хакімжан Серікұлы

Баешева Гүлжайна Жолдасбекқызы

Жантилесова Марал Сериковна

Рымбаева Мереке Талғатқызы

  1.  

№ 74

№ 27 мектеп-лицей,

Таха Хусейн көшесі,

№ 5/1

Төрағасы:

Чекалова Айман Токимовна

Төрағаның орынбасары:

Крутская Елена Федоровна

Хатшы:

Хрипун Дарья Олеговна

Комиссия мүшелері:

Бокова Фади Герихановна

Балабиев Ануар Даулетович

Кириллов Дмитрий Васильевич

Козак Ирина Вячеславовна

Нурпеисова Гульмира Муратовна

Занина Екатерина Викторовна

Самсонова Олеся Евгеньевна

Миленина Елена Вячеславовна

  1.  

№ 75

№ 27 мектеп-лицей,

Таха Хусейн көшесі,

№ 5/1

Төрағасы:

Бекжанова Салтанат Турсумбековна

Төрағаның орынбасары:

Жанабаева Дилара Маратовна

Хатшы:

Бакакова Айсулу Кожанбердыевна

Комиссия мүшелері:

Кулумбаев Нургали Чимкентбаевич

Бекжанова Айнаш Онгаровна

Копеева Лаура Газизовна

Абенова Меруерт Сабитовна

Турсумбекова Сауле Капасовна

Тулеубеков Асылхан Жанатбекович

Кусанова-Ермекова Раушан Канатовна

Валиева Жанна Нурлановна

  1.  

№ 76

«Астананың шаруашылық басқармасы» ЖШС,
Ж. Тәшенов көшесі, № 25

Төрағасы:

Магауин Женис Тезекбаевич

Төрағаның орынбасары:

Абдукодирова Айсулу Мирзалиевна

Хатшы:

Жұмажан Әсел Шаимерденқызы

Комиссия мүшелері:

Султанбекова Меруерт Габдулловна

Галимов Нурлан Хайроллович

Оспанов Ниязбек Сулейменович

Дюсекеев Канат Тулегенулы

Садуева Амангүл

Койшибаева Ботагоз Фазыловна

Курмангожина Урхия Уахитовна

Базылгамова Сауле Бокейхановна

  1.  

№ 77

«Республикалық каратэ орталығы» ЖШС,

Ж. Тәшенов көшесі,

№ 7/2)

 

Төрағасы:

Кабдуалиева Салтанат Кыдырбековна

Төрағаның орынбасары:

Темирбаева Бибигуль Манаевна

Хатшы:

Мухамеджанова Кунсулу Кушекбаевна

Комиссия мүшелері:

Нурумбаева Динара Асылбековна

Шагиров Куат Ермекович

Кишубаева Нургуль Базарбаевна

Кәмен Диана Қасымқызы

Темиргалиева Бакытгуль Магзумовна

Сембаева Гульжан Акылбековна

Сабдина Асель Калиевна

Жумабекова Аягоз Даулешевна

  1.  

№ 78

Экономикалық-заң колледжі,

Ә. Сембинов көшесі,

№ 23

 

Төрағасы:

Резепова Надежда Ивановна  

Төрағаның орынбасары:

Сайфулин Фарид Маратович

Хатшы:

Чагина Раиса Яковлевна

Комиссия мүшелері:

Ким Инара Иршатовна

Щеглова Гульнара Фаезовна

Темирбеков Серик Омирбекович

Елеусизов Нурсултан Хапсалямович

Резепова Галина Сергеевна

Касьян Александр Алексеевич

Саломатин Николай Николаевич

Московская Татьяна Олеговна

  1.  

№ 79

«Білім-инновация»

лицей-интернаты,

С. Сейфуллин көшесі,

№ 59

Төрағасы:

Ахметкалиева  Алтынай  Сагатбековна

Төрағаның орынбасары:

Казжанова  Зада Рахмановна

Хатшы:

Қазкенова  Гүлнара Серікқанқызы

Комиссия мүшелері:

Тулеген  Мукагали Ғалымұлы

Бимбетов Мухтар Исламович

Габдуллин Асхат  Кабдрахманович

Мамырбекова  Галия Асановна

Тоқтағазы Елдос Әуелбекұлы

Умиралиева Гульзира Темирбековна

Зайсанбаев Толеген Турсунович

Какиманова Айымкуль Оразовна

  1.  

№ 80

«Білім-инновация»

лицей-интернаты,

С. Сейфуллин көшесі,

№ 59

Төрағасы:

Телемисов Женис Жумабаевич

Төрағаның орынбасары:

Рахимова Гульнар  Мизинбаевна

Хатшы:

Құндызбай Ануза Нұртасқызы

Комиссия мүшелері:

Утемисов Асылхан Шалхарович

Солтанбаева Маржан Баглановна

Райханова Тамара Токешовна

Шакетаева Назгуль Баяндыевна

Сералина Жанна Кайратденовна

Алпыспай  Теңіз Айдынұлы

Игембаева Мөлдір Касымқызы

Нурлан Рауят

  1.  

№ 81

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 8 қалалық емхана» МКК,              

Ә. Сембинов көшесі, № 4

Төрағасы:

Ибраева  Марина  Еренгаиповна

Төрағаның орынбасары:

Шапиева  Гульдана Шарипбековна

Хатшы:

Султанова Азина Кожахметовна

Комиссия мүшелері:

Төлеубай Жайка

Тасмаганбетов АлматКабдырахманович

Бижанова  Галия Куанышовна

Абил Наташа

Бижанов Бахитжан Сартаевич

Сапиев  Куаныш Туленгазиевич

Бортанова Динара  Мухтаровна

Жакупова Гулжихан Мансуровна

  1.  

№ 82

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 8 қалалық емхана» МКК,

Ә. Сембинов көшесі,

№ 4/1

Төрағасы:

Алпысбаева Айсулу  Бекболатовна

Төрағаның орынбасары:

Куанбаева Ляззат Тукеновна

Хатшы:

Ильясова Кымбат Мауленовна

Комиссия мүшелері:

Джакупова  Бакытгуль Оркендеуовна

Курманова Гульстан Талгатовна

Кабдрашев  Бахтияр  Темірболатұлы

Шдерин Серикказы Сулейменович

Боранбаева Айгуль  Кайруллиновна

Абдыгужина Лейля Базкеновна

Хамбар Аманкелд

Ермаганбетова  Марал Маратовна

 

  1.  

№ 83

Қазтұтынуодағының жоғарғы сауда-экономикалық колледжі,

Кенесары көшесі, № 60

Төрағасы:

Кужимов  Мирзабек  Турабекович

Төрағаның орынбасары:

Устенбеков  Аяган Сапарович

Хатшы:

Мукашева Айжан  Талгаткызы

Комиссия мүшелері:

Буркутбаева Кенжегул Ермековна

Амиржанова Назгуль Турысбековна

Манаева Катира Ахатовна

Зеренханова Ақмарал Зеренханқызы

Тилдабаева Гульзада  Тилдабаевна

Тлегенов Серик Сартаевич

Турмуханбетов Талгат  Алтынбекулы

Миленин Владимир Вячеславович

  1.  

№ 84

 

Т. Айбергенов атындағы № 16 жалпы орта мектеп,
Кенесары көшесі, № 81

Төрағасы:

Шахметова Жибек Дюсюповна

Төрағаның орынбасары:

Доронгоф Лариса Анатольевна

Хатшы:

ЖакуповаЗауреш Акимовна

Комиссия мүшелері:

Куйекбаева Багыткул Уалиевна

Сайдалинова Наушан Жилкайдаровна

Джумабекова Гаухар Халыковна

Мендыбаева Гаухар Муратовна

Тулендиева Ирина Зинуровна

Племянникова Маргарита Анатольевна

Исаева Сауле Амангельдиновна

Бесембекова Анар Малгаждаровна

  1.  

№ 85

 

Т. Айбергенов атындағы № 16 жалпы орта мектеп,
Кенесары көшесі, № 81

Төрағасы:

Есалиева Шолпан Бахтияровна

Төрағаның орынбасары:

Сатекова Айгуль Тлешовна

Хатшы:

Климова Евгения Андреевна

Комиссия мүшелері:

Омарова Айгуль Кажимуратовна

Кощегулова Бахыт Искаковна

Абдрасилова Айжан Бахтыбаевна

Буяновская  Людмила Валентиновна

Мырзагалиева Аксана Жаныбековна

Петрачева Ирина Юрьевна

Калита Галина Михайловна

Омарова Сымбат Тлеухановна

  1.  

№ 86

 

№ 5 гимназия,

Ж. Тархан көшесі, № 16

Төрағасы:

Труфанов Алексей Стефанович

Төрағаның орынбасары:

Нурышева Айгуль Бектурсыновна

Хатшы:

Саидова Наталья Петровна

Комиссия мүшелері:

Искакова Салтанат Арыстанбековна

Ибраимбекова Анаргуль Маулиевна

Аубакирова Айнагуль Аманжоловна

Вепштене Ирина Константиновна

Маликова Ассель Жайляуовна

Мисник Анна Васильевна

Ертисбаева Аяжан Секеновна

Забожанова Татьяна Ананьевна

  1.  

№ 87

 

№ 5 гимназия,

Ж. Тархан көшесі, № 16

Төрағасы:

Бахриденова Тогжан Макешевна

Төрағаның орынбасары: Абдыкадыров Бекбулат Зайкенович

Хатшы:

АкатаеваАйнурСламовна

Комиссия мүшелері:

Шахманова Батима Рамазановна

Тихомирова Марина Николаевна

Камбарова Арай Махкамалиевна

Кнутова Светлана Анатольевна

Стамкулов Руслан Жумабекович

Шорманбаева Кадиша Алтаевна

Бектурганова Бакша

Байзирова Кенжегул Мажитовна

  1.  

№ 88

 

Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті,
А. Жұбанов көшесі, № 7

Төрағасы:

Аипов Айтмагамбет Какимович

Төрағаның орынбасары:

Алашбаева Нурсулу Муханбетовна

Хатшы:

Ескалиева Асель Жумабаевна

Комиссия мүшелері:

Искакова Зоррина Жантаевна 

Нигмет Алтайбек

Мүсралинов Әнуар Болатұлы

Исина Зарина Айтмагамбетовна

Қайыпназар Шынар Саядинқызы

Байдалина Мерей Есеевна

Валиева Анар Бахытжановна

Садыков Жасулан Амангелдыевич

 

  1.  

№ 89

 

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

А. Пушкин көшесі, № 11

Төрағасы:

Карибаева Айман Кудайбергеновна

Төрағаның орынбасары:

Жилкибаева Бибикуль Каримовна

Хатшы:

Бреншинова Тота Саковаловна

Комиссия мүшелері:

Карибаева Гульзира Кабидоллаевна

Шокатова Айсулу Кажымукановна

Гали Бекзат Галиұлы

Рахимжанов Данияр Айтбаевич

Хамитова Аягоз Канатовна

Бакирова Ботагоз Науовна

Дюсенов Саят Муратович

Джелкубаева Гульмира Кабидоллаевна

  1.  

№ 90

 

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

А. Пушкин көшесі, № 11

Төрағасы:

 Мамаева Жанар Бекайдаровна

Төрағаның орынбасары:

Ермаганова Мейрамкул Загпаровна

Хатшы:

Ахметова Айгул Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері:

Телибаева Толганай Исатаевна 

Бекайдарова Фариза Даниярқызы

Хасенова Гульмира Адильбековна

Садвакасова Карлыгаш Мухтаровна

Усманова Лаззат Кабдрашовна

Мустафина Татьяна Станиславовна

Еламанов Нурсултан Алибекович

Ахунова Айганым Салтановна

  1.  

№ 91

 

Астана қаласы

әкімдігінің ШЖҚ «Астана су арнасы» МКК,

Абай даңғылы, № 103

Төрағасы:

Джузбаева Галия Куанышевна

Төрағаның орынбасары:

Жумабекова Айгуль Бахытжановна

Хатшы:

Изаак Елена Павловна

Комиссия мүшелері:

Журимбаева Жанагул Сабыржановна

Оспанова Дарига Сакеновна

Джумабаева Жаныл Имангалиевна

Сыздыков Нариман Гайдарович

Самаева Жанар Маликовна

Билялов Дамир Бекжанович

Молдояров Рустем Булатович

Ысмайылова Айжан Құнанбайқызы

  1.  

№ 92

 

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Нұр-Сұлтан қаласы бойынша филиалы –  Байқоңыр ауданының

№ 5 бөлімі,

Абай даңғылы, № 80

Төрағасы:

Сыдыков Аманжол Ерикович

Төрағаның орынбасары:

КулибаеваАсельЕркеновна

Хатшы:

Сулейменова Айгуль Оразгалиевна

Комиссия мүшелері:

Ашетов Айдос Батырханұлы

Нуртазин Саябек Муратович

Дәулетбаев Талғат Сарыбайұлы

Ахметова Макпал Шайдуллаевна

Айнакулов Ильяс Талгатович

Байузахов Санжар Бахытович

Шарив Жұрағат

Амренова Меиржан Бериковна

  1.  

№ 93

 

«АСУ» гуманитарлық-техникалық колледжі,

К. Циолковский орамы,

№ 5а

 

Төрағасы:

Алеева Валентина Николаевна

Төрағаның орынбасары:

Кошкарова Гулжахан Тугельевна

Хатшы:

Аубакирова Гульшара Мейрхановна

Комиссия мүшелері:

Байтакова Гульнар Кыдырбековна

Мусина Кулян Абылхаковна

Прибылова Галина Леонидовна

Айтенова Алия Саматовна

Борзова Светлана Васильевна

Тумагалиева Куляш

Яморжина Ольга Александровна

Даутбаева Жанат Фазыловна

  1.  

№ 94

 

Құрылыс-техникалық колледжі,

Ақжол көшесі, № 30б

 

Төрағасы:

Нургожина Назгуль Аманболгановна

Төрағаның орынбасары:

 Оразбаев Биржан Куанышович

Хатшы:

Әбілтайкызы Айнұр

Комиссия мүшелері:

Атамбаев Оразбек Махмутович

Сейсембай Дінқауым

Әбдреймов Алмас Болатұлы

Елубаева Гульзада Ержигитовна

Кемпирова Айгуль Алтынбековна

Мухаметалинов Айдархан Канатович

Бекбаев Даурен Капашевич

Мусагалиев Рустем Серикович

  1.  

№ 95

 

№ 55 орта мектеп,

Ж. Досмұхамедұлы көшесі, № 2

 

Төрағасы:

Казмуханбетова Жанат Талгатовна

Төрағаның орынбасары:

Ибраева Назкен Кзайдаровна

Хатшы:

Темирова Дамет Махметкызы

Комиссия мүшелері:

Ахметова Айна Серикказиновна

Аканова Айнур Джамбуловна

Шапихина Айдана Халеловна

Касен Қаламқас Мұхамедиқызы

Демеуова Лаура Жумабековна

Актасова Жанерке Токтаубаевна

Утаева Гулем Каремжановна

Калдыбаева Зухра Туленовна

  1.  

№ 96

 

№ 12 балабақша-бастауыш мектебі, Қамысты көшесі, № 7

 

Төрағасы:

Жұмабай Тоқташ Абсағатұлы

Төрағаның орынбасары:

Омирбекова Айымгуль Муратовна

Хатшы:

Шматова Нургул Бердакимовна

Комиссия мүшелері:

Нусюпов Ербол Кунапьянович

Кенесова Гулим Сарсенбаевна

Калиакпарова Альмира Сериковна

Калтенова Галина Берлибековна

Нуртазина Салтанат Кайратовна

Сейсова Гулмира Асилбековна

Сенби Султанбай

Касиева Айымгуль Муратканкызы

  1.  

№ 97

 

№ 34 орта мектеп, Тайбұрыл көшесі, № 23

Төрағасы:

РахимберлинаДидарАлимовна

Төрағаның орынбасары:

Секерова Гульжан Еркиновна

Хатшы:

Идрисова Салтанат Каиргельдиновна

Комиссия мүшелері:

Ильясова Жанаргуль Жумагуловна

Калиахметов Нурлан Файзулович

Исабекова Айнагуль Сержановна

Төлеуханов Мейіржан Айдарбекұлы

Мантугелова Айзада Кажибековна

Темирбаева Альмира Адыбасовна

Мекежанова Кулзира Мырзахановна

Тайлакбаева Динара Амангельдыевна

  1.  

№ 98

№ 23 орта мектеп, Тайбұрыл, № 17

 

Төрағасы:

Баглюк Елена Васильевна

Төрағаның орынбасары:

Дудник Александр Никитович   

Хатшы:

Миленина Татьяна Геннадьевна

Комиссия мүшелері:

Смагулов Рустем Муратович

Сагандыкова Кунсулу Сериковна

Муртазоева Светлана Кронидовна

Токтарова Айгерим Асылхановна

Коппаев Дархан Маратович

Тоқжуман  Назгүл Сайлаубекқызы

Ныгметов Алишер Мухтарович

Кошенова Даметкен Ашимовна

  1.  

№ 99

№ 21 орта мектеп,

К. Кемеңгерұлы көшесі, № 4

Төрағасы:

Баймухамбетова СаулешКуатовна

Төрағаның орынбасары:

Калугина Татьяна Модестовна

Хатшы:

Мельник Гульсина Закировна    

Комиссия мүшелері:

Шрайманов Тагат Омирзакович

Ткаченко Ирина Алексеевна

Шибучикова Калампыр Шариповна

Багирова Ольга Викторовна

Жакибеков Медет Сапабекович

Тайманова Карлыгаш Сериковна

Мынжанова Сауле Шахмановна

Рустимова Майра Абдухамитовна

 

  1.  

№ 100

№ 21 орта мектеп,

К. Кемеңгерұлы көшесі, № 4

 

Төрағасы:

Кунакова Жумакуль Шариповна

Төрағаның орынбасары:

Карканова Айгул Умуртановна

Хатшы:

Жумагулова Гулнар Оразовна

Комиссия мүшелері:

Балгазина Динара Ержановна

Қарабалаұлы Қайрат

Асанова Зарина Сульхадиновна

Кенжебай Маншук

Бралина Динара Саулетовна

Киндикбаева Арайлым Жунускановна

Ибраева Алия Шайгазиновна

Темирова Лейла Сульхадиновна

  1.  

№ 101

Астана қаласы әкімдігінің Технологиялық колледжі,
Ақсу-Жабағалы көшесі,

№ 18/1

Төрағасы:

БаймукушоваРаушанТоинбековна

Төрағаның орынбасары:

Темиртанова Улжан Кайроллиновна

Хатшы:

Дедюхина Елена Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Жерняк Анастасия Геннадиевна

Грибинская Антонина Владимировна

Шопенова Ляззат Газизовна

Кабдешова Мадина Варысовна

Машанова Илья Кенгасбаевна

Уразбекова Айнур Муратовна

Карпеченко Ксения Леонидовна

Ермагамбетова Мариям Жамбуловна

  1.  

№ 102

Астана қаласы әкімдігінің Технологиялық колледжі,

Ақсу-Жабағалы көшесі,

№ 18/1

 

Төрағасы:

Саломатова Ирина Анатольевна

Төрағаның орынбасары:

Махметова Айслу Аскеровна

Хатшы:

Қожабекова Ақерке Бақытқызы

Комиссия мүшелері:

Салихова Гульзат Дүйсенқызы

Сарсенбекова Альбина Нурлановна

Аманбаева Гульжан Тулюхановна

Терина Юлия Юрьевна

Молдабаева Гульнар Кабылкаировна

Магуянова Ризагуль Александровна

Тоймаганбетова Сауле Болатовна

Абишева Бекайым Нурланкызы

  1.  

№ 103

№ 49 орта мектеп, Сарыадыр орамы, № 3

 

 

Төрағасы:

Джумартова Данара Мейранбековна

Төрағаның орынбасары:

Мырзахметова Асемгуль Аманжоловна

Хатшы:

Тойбазарова Айнур Казыбековна

Комиссия мүшелері:

Далбаев Арман Жарилкасынович

Алимбекова Арай Адилбековна

Жалгасбаева Кулзира Минтаевна

Туребекова Токсулу Джасановна

Сыздыкова Гульмира Бакитжановна

Урбаева Калымжан Алкебаевна

Нугманов Руслан Сайрашович

Ескендирова Айым Ескендировна

  1.  

№ 215

«Қазақстан Республикасының Ұлттық Гвардиясының № 6636  әскери бөлімі» РМК,

Ж. Досмұхамедұлы,

№ 10а

 

Төрағасы:

Мукаев Максат Бекжанович

Төрағаның орынбасары:

Ашимов Шухрат Джамалдинович

Хатшы:

Пансурова Лилия Баяновна

Комиссия мүшелері:

Сагадинова Анар Маратовна

Мусатаева Роза Сембаевна

Радиховская Ирина Инсафитдиновна

Потанин Андрей Михаилович

  1.  

№ 216

«Ішкі Істер министрлігі Қылмыстық атқару жүйесі департаментінің ЕЦ-166/1 

Орталық тергеу

оқшаулағышы» ММ,

Алаш тас жолы, № 30/1

 

Төрағасы:

Капенов Жаслан Жусупович

Төрағаның орынбасары:

Айтмұқашұлы Жандос

Хатшы:

Махметова Айнагуль Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Айтхожина Забира Касимбековна

Жузбаева Алма Кайроллиновна

Аханова Гульмадина Рамазановна

Тлепбергенов Нурлан Хасанович

  1.  

№ 217

«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Полиция департаментінің Уақытша ұстау оқшаулағышы» ММ, Жетіген көшесі, № 27/2

Төрағасы:

Малгаздаров Кадыр Сабырович

Төрағаның орынбасары:

Жагпарова Гульден Токтыковна

Хатшы:

Муратбекова Ляззат Токеновна

Комиссия мүшелері:

Рыщанова Лязат Тулебаевна

Калтайбаева Бактигуль Кажибековна

Хамитов Мурат Болатович

Рыскожакызы Айгерим

  1.  

№ 104

 

А. Құрманов атындағы

№ 17 мектеп-гимназия,

Қабанбай батыр даңғылы, № 9/1

Төрағасы:

Жикибаев Панабек Маратович

Төрағаның орынбасары:

Байменова Сагыныш Уалихановна

Хатшы:

Жамаганова Мадина Калибековна

Комиссия мүшелері:

Байгельдинова Шапира Сарсембековна

Утегенова Айман Кенараловна

Туранов Серик Абилдаевич

Альбатырова Ольга Владимировна

Аширбекова Арай Жанузаковна

Айтмаганбетов Серикбек Есенбекович

Иванилов Кирилл Сергеевич

Акпаева Айгерим Советовна

  1.  

№ 105

 

Астана халықаралық университеті,
Қабанбай батыр даңғылы, № 8

Төрағасы:

Рахметова Гульнар Салыковна

Төрағаның орынбасары:

Серикбаева Гулим Балабековна

Хатшы:

Акбердиева Диляра Фаридовна

Комиссия мүшелері:

Оралова Асемгуль Талгатовна

Аширбекова Асем Маратовна

Бозаева Сауле Токеновна

Арысбаева  Асель Дархановна

Кузьмицкая Анастасия Георгиевна

Танкыбаева Жадра Кудайбергеновна

Есмагамбетова Жанна Болатовна

Нуртаев Нурбол Есенгельдыұлы

  1.  

№ 106

 

№ 24 орталық мектеп, Пригородный тұрғын алабы, № 127

Төрағасы:

Сундетов Габит Насырович

Төрағаның орынбасары:

Усманов Кажигали Каппасович

Хатшы:

Турабекова Дидар Досымхановна

Комиссия мүшелері:

Байгараева Айнур Алдабергеновна

Ермекбаева  Тамара Дауренбековна

Оңайбек Бахтияр Батырбайұлы

Байсейтов Мелис Куттыбекович

Досболова Назерке Бақытбекқызы

Умарова Айсулу Хурваналикызы

Колдашева  Амангуль Еркебаевна

Ожанова Динара Амангелдіқызы

  1.  

№ 107

 

№ 77 мектеп-гимназия, Мәңгілік Ел даңғылы,

№ 22/1

Төрағасы:

Байменова Гулжамал Пердебаевна

Төрағаның орынбасары:

Кайсаева Айгуль Айтмухамедовна

Хатшы:

Убигалиева Жулдыз Джамбуловна 

Комиссия мүшелері:

Смагулова Жанар Тлеухановна

Жаңғабылов Ерболат Сүлейменұлы

Кусаинова Батима Альмаевна

Аяпов Мухит Утепович

Кабышева Динара Сайлаубековна

Серікұлы Мәди

Токина Раушан Серкеевна

Мурзабекова  Жаухар Бралиевна

  1.  

№ 108

 

Экономикалық лицей, Түркістан көшесі, № 8/3

Төрағасы:

Жуманов Рустембек Канатович

Төрағаның орынбасары:

Абушарипов Жанат Сагындыкович

Хатшы:

Бекперова Алия Капесовна

Комиссия мүшелері:

Мукажанов Берик Кажимуканович

Жумабаев Ержан Ныгметжанович

Шынобеков Ержан Бауржанович

Мухамеджанова Роза Анасовна

Исабаев Улан Азимханович

Смакова Анар Долдабековна

Шарипова Ардак Мухаммедияровна

Картаева Лэззат Қошбергеновна

  1.  

№ 109

 

№ 45 орта мектеп, «Заречный»

тұрғын алабы,

Ұшқыштар көшесі,

№ 8/1

 

 

Төрағасы:

Кишибаев  Бауыржан Кабажаевич

Төрағаның орынбасары:

Мухтарова Гүльжайнар Кабдолдиновна

Хатшы:

Науразбаева  Мадина  Алтынбековна

Комиссия мүшелері:

Абдыкаимова Бахытгул Каракойшиевна

Прожиркина  Галина Николаевна

Заиц Валентина Антоновна

Медетова Шахаризада Карасаевна

Махамбетова Людмила Кожахметовна

Дорошенко Светлана Львовна

Апсаттарова Айнур Абдуллаевна

Идрисова Сауле Кусаиновна

  1.  

№ 110

 

«Қазақстан темір

жолы» АҚ, 

Д. Қонаев көшесі, № 6

Төрағасы:

Матаев Дархан Бейбутович

Төрағаның орынбасары:

Мырзабаева Шарбат Саулебековна

Хатшы:

Әскербек Айгүл Әскербекқызы

Комиссия мүшелері:

Бейсбекова Гулим Куатбековна

Доскина Мадина  Батырбековна

Садыков Мухаммед-Жалгас Еркинович

Сериков Замир Серикович

Тусупбекова Айгерим Сабитовна

Айдар Қазбекби Ңұрланұлы

Мантиков Ержан Галиевич

Аталикова Жаннат Калыбаевна

  1.  

№ 111

 

Ұлттық академиялық кітапхана,

Достық көшесі, № 11

Төрағасы:

Дауренбекова Дарига Аскаровна

Төрағаның орынбасары:

Даумова Жанар Сабешкызы

Хатшы:

Кусаинова  Гульмира Нурлановна

Комиссия мүшелері:

Омарова Бақытжан Токеновна

Паримбекова Камшат Пазыловна

Дұйсетай Шұғыла Ақылбекқызы

Абишева Гульнар Какеновна

Шакенов Ернур Баянбекович

Кожирбаева Жулдыз Мухамбетрахимовна

Тауекелова Жанна Сериковна

Есполов Бекзат Кайратулы

  1.  

№ 112

 

«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ, Қабанбай батыр даңғылы, № 19

Төрағасы:

Малибаева Бакт Ахметовна

Төрағаның орынбасары:

Аханова Ляйля Жакановна

Хатшы:

Тұрсын Нұргүл Тұрғынқызы

Комиссия мүшелері:

Мукашев Сакен Утебаевич

Туймебаева Шынар Уалиқызы

Толеуова Роза Байзаговна

Саберлинова  Гульмира Елемесовна

Дильдабаева Зарина Садуевна

Кантарова Фариза Асановна

Спиридонова Татьяна Александровна

Сертекова Назым Жексеновна

  1.  

№ 113

 

№ 66 мектеп-лицей,

Д. Қонаев көшесі, № 33/1

Төрағасы:

Сапаргалиев Мурат

Төрағаның орынбасары:

Шандрова Фатима Даулетовна

Хатшы:

Сейдеш Ботакөз Болатбекқызы

Комиссия мүшелері:

Шуақов Саян Жанатұлы

Омашева Дарина Фазыловна

Мусаев Нурбек Кадырханович

Байжуманова Диана Шаймуратовна

Ибадильдин  Аслан Жарылгасынович

Жантурлиева Айганым  Азировна

Бөлебай Күләш Қазымбекқызы

Иркитбаева Зауреш Мейрбековна

  1.  

№ 114

 

№ 71 мектеп-лицей,

№ 200 көше (жобалық атауы), № 4 үй

Төрағасы:

Аубакирова  Шынара Айдархановна

Төрағаның орынбасары:

Садуакасова Айнагуль Копжасаровна

Хатшы:

Ахметова Нурсулу Хамитовна

Комиссия мүшелері:

Жакупов Алтынбек  Аманжолович

Кусаинова Даметкен  Боранбековна

Жакупова Самал Сериковна

Искаков Ержан Жиембетович

Кутубаева Тлектес Омерзаковна

Софиева Айгуль Ерсаиновна

Бектенов Самат Жаксылыкович

Агыбаева Балжан Нурлыбаевна

  1.  

№ 115

 

«Астана Опера» мемлекеттік опера және балет театры,
Д. Қонаев көшесі, № 1

Төрағасы:

Мусин Марат Касимжанович

Төрағаның орынбасары:

Таукенова Лязат Жумабаевна

Хатшы:

Абдрахманова  Эльмира Сериковна

Комиссия мүшелері:

Зиярова Фариза Елубайқызы

Жараспаева Айгуль Ергешпаевна

Тезекбаева Умсын Сейпеновна

Жумабаев Ерлан Ныгметжанович

Абушарипова Эльвира Уахитовна

Есимханова Асель Куатовна

Ержанов Мадияр Канатович

Мадиева Динара Маликовна

  1.  

№ 116

 

№ 69 мектеп-гимназиясы,

Қараөткел тұрғын алабы,

Исатай батыр көшесі,

№ 141

 

Төрағасы:

Жунусова Кусни Кияшовна

Төрағаның орынбасары:

Атантаева Акмарал Кеулимжаевна

Хатшы:

Торгаева  Гульжазира Сапиолиновна

Комиссия мүшелері:

Балмурзаева Толганай Айтимбетовна

Туленова Аяулым Бейбитовна

Мухаметкажина Нургуль Кадыровна

Рашитова  Гүлназ Сәрсенбайқызы

Екибасова Гульнара Сериковна

Амангельдина  Асылжан Нурлановна

Бақытқалиева Арай Бақытқалиқызы

Қадыров Думан Ерланұлы

  1.  

№ 117

 

№ 69 мектеп-гимназиясы,

Қараөткел тұрғын алабы,

Исатай батыр көшесі,

№ 141

 

Төрағасы:

Курманова Салтанат Уаповна

Төрағаның орынбасары:

 Білал Бибігүл Еркінқызы

Хатшы:

Шайжанова Маржанкул Бахтияровна

Комиссия мүшелері:

Сансызбайұлы Сұлтан

Нұрсейіт Динара Бегімбайқызы

Саткулова Бибигуль Бактыгалиевна 

Кусаинов Болат Амирханович

Куркенова Айзат Кайырбековна

Ермаганбетова Айгуль Мухтаровна

Махатова Арайлым Алпысбайқызы

Хамбар Бибигул

  1.  

№ 118

 

№ 59 мектеп-лицей, Сауран көшесі, № 5/1

Төрағасы:

Бодаева Жазигуль Акатаевна

Төрағаның орынбасары:

Ангелова Бибигуль Есентаевна

Хатшы:

Санат Ризагүл

Комиссия мүшелері:

Сембекова Назым Болатбековна

Дарибек Гульнар Таубайқызы

Онгарбаева Карлыгаш Толегеновна

Ибраев Арман Жанатович

Изей Нұржамал Жақсыбайқызы

Махашова Раушан Ерехановна

Қалиакпер Алмас Солтанханұлы

Ержанқызы Айгерім

  1.  

№ 119

№ 59 мектеп-лицей, Сауран көшесі, № 5/1

Төрағасы:

Ещанова Айбарша Сулейменовна

Төрағаның орынбасары:

Бейсембаева Гульмира Амирхановна

Хатшы:

Сембаева Гульмира Сембаевна

Комиссия мүшелері:

Кундыбаева Нурбина Маратовна

Толеубаева Шамшыгайын Болаткызы

Құдайберген Гүлнур Серікқызы

Бекишева Куралай Кайржановна

Абеуова Куралай Кенжеболатовна

Бөлекбаева Жанерке Хамитқызы

Ибышев Ержар Садуахасович

Набиев Саят Талгатулы

  1.  

№ 120

 

«Қазақтелеком» АҚ, Сауран көшесі, № 12

Төрағасы:

Раимбеков Сайлаухан Газизович

Төрағаның орынбасары:

Мустафина Гайнель Кайржановна

Хатшы:

Бейсенбаева Орал Ермековна

Комиссия мүшелері:

Шакиров Тулеген Дюсенгалиевич

Ташимов Манат Есенгельдинович

Костанов Талгат Казбекович

Тұрсынқұлов Мейіржан Уәлиханұлы

Бурин Талгат Мейрамович

Акимбекова Раушан Канатовна

Торганбаева Жадыра Батырхановна

Кабидолдаева Алия Кабидолдаевна

 

  1.  

№ 121

 

«Назарбаев Университет» ДБҰ,  Қабанбай батыр даңғылы, № 53

Төрағасы:

Суюндиков Жуматай Отарбаевич

Төрағаның орынбасары:

Исин Кайрат Ханович

Хатшы:

Калиева Эльмира Космановна  

Комиссия мүшелері:

Дюсекина Мейрамгуль Куанышевна

Аушатов Сайлаубек Ахметдинович

Сарсенов Данияр Омарханович

Елькеев Берик Жапарович   

Тайжанов Кайыргельды Нуржанович

Шабатов Марат Адилханович

Сулейменова Салтанат Абилкаимовна

Мугалимова Айбын Ахмадиевна

  1.  

№ 122

 

«ҚазМұнайГаз» өңдеу және маркетинг» АҚ,

Тұран даңғылы, № 1

 

Төрағасы:

Бекеев Мурат Ильясович   

Төрағаның орынбасары:

Кенесов Жалгас

Хатшы:

Зейнабилова Малика Алайдаровна

Комиссия мүшелері:

Дунисов Николай Игоревич

Шакен Мақсұтқажы Сұлтанғазыұлы

Абдукаликова  Айжан Тынышбековна

Калиева Гульназ Кенжебаевна

Бекпосынов Азамат Ержанұлы  

Гапбасова Майра Сериковна

По Александра Викторовна

Сыздыкова Дина Калкамановна

  1.  

№ 123

 

№ 82 «Дарын» мамандандырылған лицейі,

Ұлы дала даңғылы,

№ 27/2

 

Төрағасы:

Уразбаев Жуматай Зейноллаевич

Төрағаның орынбасары:

Аманжолов Самат Аманжолович

Хатшы:

Сисенова Әлия Мұратқызы

Комиссия мүшелері:

Бектурова Эльмира Тюлебергеновна

Ктанова Жулдыз Болатовна 

Рысбек Айкен Рысбекқызы

Абдрахманова Мадина Мұратқызы

Капакова Марал Рысбаевна

Жәкен Бекжан Мұратұлы   

Кошкимбаева Асыл Сапаровна

Курумбаева Анель Ермекбайқызы

  1.  

№ 124

 

Кәсіптік техникалық колледж,

Қорғалжын тас жолы,

№ 22

Төрағасы:

Ултараков Женис Раипович

Төрағаның орынбасары:

Садвокасов Ерсаин Абикеевич

Хатшы:

Каппасова Меруерт Еркиновна

Комиссия мүшелері:

Жунусова Айнель Маратовна

Утешев Муратбек Мунцусбекович

Омарова Жулдыз Жарылгасыновна

Алыпкашова Каракоз Даирбековна

Кожабекова Гаухар Акбайзеновна

Сыздыкова Динара Консбаевна

Каирбекова  Гаухар Тулегеновна     

Исақ Алуа Түгелбайқызы

  1.  

№ 125

 

«SMART»

бизнес орталығы, Қорғалжын тасжолы,

№ 3б

Төрағасы:

Айжарыкова Гульжазира Турсымбековна

Төрағаның орынбасары:

Алимбеков Арман Мукеевич

Хатшы:

Мырзахметова Айгерим Тулегеновна

Комиссия мүшелері:

Сулейменова Гулсим Алихановна

Шошанова Каинжамал Шаймерденовна

Әбжаппар Мәулен Ермекұлы

Азатов Бекзат Азатұлы

Ниязбекова Айгуль  Иманбековна

Бекишева Гульнара Кумарбековна

Выродова Елена Викторовна

Жұмабек Әсем Илясқызы

  1.  

№ 126

 

№ 79 мектеп-лицей,

Е246 көшесі

(жобалық атауы), № 3

 

Төрағасы:

Мукушева Куралай Балгабаевна

Төрағаның орынбасары:

Сыздыкова Асия Нугмановна

Хатшы:

Керимтаева Сания Кайратбековна

Комиссия мүшелері:

Алиева Аягоз Махметовна

Ордабай Светлана Валерьевна

Айтжанова Баян Кусаинова

Баешева Баян Балгабаевна

Жүсіпқазықызы Айсұлу

Бермаганбетов Марал Тулегенович

Мешитбаева Жанар Жанузаковна       

Мукушева Юлия Муратовна

  1.  

№ 127

 

№ 81 «Дарынды балаларға арналған Astana English School» гимназия,

І. Омаров көшесі, № 2

 

Төрағасы:

Садыкова Гульнар Дингуатовна

Төрағаның орынбасары:

Джылыбаева Зауре Жолдыбаевна

Хатшы:

Далабайқызы Индира    

Комиссия мүшелері:

Кожанова Куаныш Такаувна

Абдыгалиева Гулим Абдыгалиевна

Доскина Гульмира Исмановна

Саденова Лайла Абдигалиевна

Чункунов Имангали Сагатович

Курманаева Гульмира Касымбековна

Жалмагамбетова Жамила

Асаналиевна

Тайшибаева Гульнар Нагимовна

  1.  

№ 128

 

№ 78 мектеп-гимназия, Е11 көше

(жобалық атауы), № 8

Төрағасы:

Жумабекова Жанар Омирхановна

Төрағаның орынбасары:

Утеулин Балмурат Серикович

Хатшы:

Дадаева Куралай Толегеновна 

Комиссия мүшелері:

Мазатбеков Абдикаил Бекишевич

Жакиянова Айнур Талгатовна

Ағатаева Гауһар Мұхитбекқызы

Кауысова Гульмира Амангельдиевна

Атыбай Ләззәт Әбділдақызы

Нуржанова Айсулу Саметовна

Сулейменова Кульмаш Шаркеновна

Мажитова Сымбат Амангелдіқызы

  1.  

№ 129

 

№ 78 мектеп-гимназия, Е11 көше, № 8

Төрағасы:

Атантаева Замира Шайзатовна

Төрағаның орынбасары:

Мажитова Акбалдак Абжановна

Хатшы:

Фазылова Айымкүл Қонысбекқызы 

Комиссия мүшелері:

Секерова Акмарал Жахановна

Даулетжан Едиге

Агыбаев Нурлыбай Шаймерденович

Аглакова Айнаш Алибековна  

Кокканат Айбек

Сарсенбаев Бауржан Амангельдиевич

Пазилова Акшолпан Абдумаликовна

Тәжіханова Ақтолқын Ғалымжанқызы

  1.  

№ 130

 

«Цеснабанк» АҚ, Сарайшық көшесі, № 5а

 

Төрағасы:

Габдуллина Булгын Токтаровна

Төрағаның орынбасары:

Нурписов Серик Науанович

Хатшы:

Жумабаева Айжан Елеусизовна

Комиссия мүшелері:

Полюхович Артем Васильевич  

Елеусизов Жасулан Жанатович

Хамзина Клара Нурбековна

Умаров Бауржан Уралович    

Есмаганбетова Дина Дмитриевна

Айланхан Бердиболат

Ибраев Самат Бауржанович  

Серкешов Берик Болатулы

  1.  

№ 131

 

№ 76 мектеп-лицей, Түркістан көшесі, № 10/1

Төрағасы:

Тулекова Сапура Сейдуалина

Төрағаның орынбасары:

Еримбетов Нурсултан Есимжанович

Хатшы:

Тулешов Мерей Абдуалиевич    

Комиссия мүшелері:

Сыздық Шахмардан Сайлауұлы

Зайнулдинова Динара Ешмуханбетовна

Барлыбаев Куаныш Кусаинович

Атагожина Анар Ашейевна

Раймбек Мейірбек Раймбекұлы

Кенжебай Айгерім Төребайқызы

Сұлтанғазы Алғыс Мақсұтқажыұлы

Бибосынов Бейбит Дуйсенбиевич

 

  1.  

№ 132

 

№ 76 орта мектеп, Түркістан көшесі, 10/1

Төрағасы:

 Шнанов Утелбек Ризабекович 

Төрағаның орынбасары:

 Агибаева Зауре Бурембаевна

Хатшы:

 Адилбекова Зауреш Ишанкуловна    

Комиссия мүшелері:

Бекмұрат Жадыра Бекмұратқызы

Сайдазимова Альфия Мирзаахмедкизи

Жуманов Бауыржан Алмабекович

Меербекова Шолпан Фатхуллаевна

Болат Ержан

Зиябек Сапарғали Серікбайұлы    

Сертекова Назым Жексеновна

Дуйсенбек Бакыт

  1.  

№ 133

 

№ 85 орта мектеп, Қабанбай батыр даңғылы, 56/1

Төрағасы:

 Казиева Марал Кадикеновна

Төрағаның орынбасары:

 Аблезов Марс Сапарұлы

Хатшы:

 Муслимова Куралай Балтабаевна     

Комиссия мүшелері:

Рахимова Нургул Жумагалиевна

Хасенов Бекболат Оразгалиевич

Тлеулесова Аяулым Жангазиновна

Забенов Асқар Қайратұлы   

Кенжетаева Бакытжамал Бадиловна

Абдуалиев Куаныш Ануарович

Гауриев Бахтияр Талгатович  

Мырзахметов Бауыржан Темирханулы

 

  1.  

№ 134

 

«Қазтрансгаз» АҚ,

Ә. Бөкейхан көшесі, № 11

Төрағасы:

Темирханов Ерканат Уакбаевич  

Төрағаның орынбасары:

 Ықылас Мұхит Мұхамедханұлы

Хатшы:

Мусаева Баян Ерпанызовна

Комиссия мүшелері:

 
 

Байсалова Гульназ Усербаевна

Сейдуллаев Жайнар Аманбайұлы

Тойманкулова Гаухар Рахымжановна

Мукатова Гулайым Асылбековна

Халықова Бекзат Базарбекқызы

Ахметалиев Азиз Хамитович

Ильясов Жансур Ибрагимович

Субебаева Айман Даулеткановна

 

  1.  

№ 135

 

«Кәусар» балабақшасы, «Саранда» тұрғын

үй кешені,

№ 38 көшесі

(жобалық атауы)

Төрағасы:

 Базарбай Динара Артықбайқызы

Төрағаның орынбасары:

 Сисенова Айжамал Заиповна

Хатшы:

Құдайбергенова Айнұр Серікқызы

Комиссия мүшелері:

Досумбекова Айнур Сеиткызы

Абылбек Арайлым Ордабекқызы

Жолдыбайқызы Әсел     

Калмаганбет Айдана Қалмаганбетқызы

Софиева Гульдана Амангельдиевна

Карабалина Кулпара Балтабаевна

Касенова Салтанат Ниязбековна

Бектаева Перизат Намазбаевна

  1.  

№ 136

 

№ 82 «Дарын» мамандандырылған лицейі,

Ұлы дала даңғылы,

№ 27/2

Төрағасы:

Нурбекова Мадина Сабиткалиевна           

Төрағаның орынбасары:

Оспанова Нургуль  Хамзиевна     

Хатшы:

Нугуманова Назым Муратовна

Комиссия мүшелері:

Саугамбаева Индира Молсабаевна

Бейсембина Каламкас Азаматовна    

Аргынбаев Гани Жайдарулы

Серикова Асель Сапаровна

Ахметова Гульнара Хамитовна      

Садвакасов Тимур Виктрович      

Абубакирова Эльмира Силыкбековна

Сейпілова Райхан Русланқызы

  1.  

№ 218

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Наркология және психотерапия

орталығы» МКК,

31 көше

(жобалық атауы), № 7

Төрағасы:

Комарова Ольга Николаевна

Төрағаның орынбасары:

Кыдырмолаева Сандыгуль Алихановна     

Хатшы:

Семёнова Екатерина Гербертовна     

Комиссия мүшелері:

Барболова Карашаш Шакизовна     

Шарипов Асемхан Берикович

Тлеубаева Замзагул Алихановна

Штибен Анжела Теодоровна      

  1.  

№ 219

«University Medical Center» КҚ «Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы, № 32

 

Төрағасы:

Агадилова Карлыгаш Альмухановна

Төрағаның орынбасары:

Рутемова Амина Еркиновна

Хатшы:

Садыкова Дина Сериковна     

Комиссия мүшелері:

Сматова Мадина Ералиевна

Жусупова Гульмира Уалиевна

Абдигапаров Нурлыбек Туякович

Буденов Аримбай Зайкенович

  1.  

№ 220

«Ұлттық нейрохирургия орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы, № 34/1

Төрағасы:

Адильбеков Ержан Боранбаевич

Төрағаның орынбасары:

Абилхадиров Жарас Касымбекович

Хатшы:

Абылхасанова Ельмира Хамитовна

Комиссия мүшелері:

Ахметжанова Зауреш Бауыржановна

Галиакберов Жомарт Аскатович

Джасарова Алия  Абдурашидовна

Олжабеков Елжан Камалбекұлы

  1.  

№ 221

Ұлттық ғылыми медициналық орталығының

Балалар кардиохирургия бөлімшесі,

Қабанбай батыр даңғылы, № 27

Төрағасы:

Марасулов Шухрат Искандерович

Төрағаның орынбасары:

Мишин Александр Владимирович

Хатшы:

Бейсекеева Айман Альмухановна

Комиссия мүшелері:

Нуржанова Гулзира Узбековна

Катенова Гульбиба Боранбаевна

Шахманова Гульден Рамазановна

Жумадилова Асем Сериковна

  1.  

№ 222

«University Medical Center» КҚ «Ұлттық балаларды оңалту орталығы» филиалы,

Тұран даңғылы, № 36

 

Төрағасы:

Оразбекова Жибек Шабанбаевна

Төрағаның орынбасары:

Молдагалиева Гульнар Оразбаевна

Хатшы:

Султанова Гульшат Мугаловна

Комиссия мүшелері:

Молчанова Татьяна Валерьевна

Баисова Зинугул  Кадырбековна

Ерденова Айжан Булатовна

Рахимбаева Сандугаш Шадибековна

  1.  

№ 223

Астана қаласының әкімдігінің ШЖҚ «№ 2 көпбейінді қалалық аурухана» МКК,

Т. Рысқұлов көшесі, № 6

 

Төрағасы:

Сакипов Марат Канапьяулы

Төрағаның орынбасары:

Даутова Молдир Болатовна

Хатшы:

Даниярова Нургуль Тургаевна

Комиссия мүшелері:

Баймаганбетов Адильбек Нарынбаевич

Есенгалиева Динара Еркешевна

Алдай Маржангүл

Батырханов Жомарт Оразбекович

  1.  

№ 224

Астана қаласы әкімдігінің

ШЖҚ «№ 2 қалалық көпбейінді

аурухана» МКК,

Т. Рысқұлов көшесі, № 8

 

Төрағасы:

Кожахметова Шолпан Бутинбаевна

Төрағаның орынбасары:

Аубакиров  Ербол Мурсалович     

Хатшы:

Алиев Азамат Каиргельдинович

Комиссия мүшелері:

Бектурсынова Клара Ташкенбаевна                  

Ауганбаева Гулнар Койшыбаевна                     

Сулейменова Карлыгаш Сабитовна                  

Ахметов Данияр Акбергенович

  1.  

 № 225

«University Medical Center» КҚ Ұлттық ғылыми онкология және трансплантология орталығы филиалы, Керей, Жәнібек хандар көшесі, № 3

Төрағасы:

Молдабеков Талгат Каркенович

Төрағаның орынбасары:

Шакенова Динара Камельевна

Хатшы:

Акпаева Шайбала Акашановна

Комиссия мүшелері:

Абубакирова  Анаргуль  Ерхановна                  

Майлиева Назигуль Жумабековна                    

Нуркина Асель  Айдынқызы                             

Омаров Жаслан Искакович

  1.  

№ 226

«Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5573 әскери бөлімі» РММ, Үркер тұрғын алабы,

Е575 көшесі

(жобалық атауы)

Төрағасы:

Балгимбаев Ерден Еркинович

Төрағаның орынбасары:

Айтмбетов Булат Серыкбаевич

Хатшы:

Бекмырзаева Айгерим Тургыновна

Комиссия мүшелері:

Сулейменов Аманжол Берикович

Каримжанов Нуржан Минжасарулы

Рахимова Динара Ермогамбетовна

Джумабекова Алия Ныгызбековна

  1.  

№ 227

«Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы, № 38

 

Төрағасы:

Алданазаров Бекет Калкузович

Төрағаның орынбасары:

Есболсинов Жоламан Кенесович

Хатшы:

Каражанова Мирамкул Жуматаевна

Комиссия мүшелері:

Айтжанова Сабира Темирлановна

Отегенова Жазира Сейтбековна

Саламатов Едиль Аханович

Карипова Бахтынур Сарсеновна

  1.  

№ 228

«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Орталық госпиталі» ММ, Қабанбай батыр даңғылы, № 66

Төрағасы:

Ибраимбеков Балгабай Габбасович

Төрағаның орынбасары:

Шинтемирова Айман Кумашевна

Хатшы:

Кошкарова Алмагуль Нуртаевна

Комиссия мүшелері:

Камрикова-Джаксылыкова Диляра Кенжебековна

Тажигалиева Асем Мухановна

Омарова Кульнар Тогайевна

Умиржанова Луиза Назымбековна

  1.  

№ 229

«Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы» РМК,

Е495 көшесі

(жобалық атауы), № 2

Төрағасы:

Искакова Гульжан Естаевна

Төрағаның орынбасары:

Жусупова Орынгуль Кабдуловна

Хатшы:

Улекешова Гульзат Халыковна

Комиссия мүшелері:

Алимбаева Замзагул Каиыржановна

Мансурова Гульнара Эркимбаевна

Лесова Ляззат Аслхановна

Мукушев Марат Балгабаевич

  1.  

№ 137

 

М. Өтемісұлы атындағы Оқушылар сарайы,

Ә. Мәмбетов көшесі,

№ 1

Төрағасы:

Касенова Бакыт Макзумовна

Төрағаның орынбасары:

Жабаева Аимкуль Куанышевна

Хатшы:

Айтжанова  Ольга Александровна

Комиссия мүшелері:

Сапарова  Карилгаш  Уразбаевна

Тышкевич Фаина Айсовна

Ищанова  Роза Телмановна

Сапарова Каламкас  Уразбаиевна

Маканова Асель Базарбаевна

Муратов Асхат  Тулегенович

Соловьева  Евгения  Алексеевна

Кожамжаров  Медет  Казиханович

  1.  

№  138

 

«Астана» концерт залы, Кенеcары көшесі, № 32

Төрағасы:

Жумашева  Алма  Мухамедьяновна

Төрағаның орынбасары:

Сапарова  Акбота Оразбаевна

Хатшы:

Шайкенова Бакыткуль Таукеловна

Комиссия мүшелері:

Бажутина   Кристина Сергеевна

Апаканов  Абдикарим

Шиврина Нэля Викторовна

Тулеубаева  Индира Курметовна

Алимжанов Барлыбай Габдулкаирович

Васильева Лидия Ивановна

Тлеубергенова  Баянслу  Касимбековна

Герлах Зинаида Сергеевна

  1.  

№ 139

 

«Астана» концерт залы, Кенеcары көшесі, № 32

Төрағасы:

Балабеков  Темиржан  Нурхамитович

Төрағаның орынбасары:

Ряшина Наталья Борисовна

Хатшы:

Шаршавитская Ольга Васильевна

Комиссия мүшелері:

Смаилов Мерам  Таласпаевич

Шампетова Кубажай Шарипбековна

Рахимжанова Айгерим Рымбековна

Хасенова  Бахыт  Мурадиновна

Өтеген Жанна Өтегенқызы

Сапарова Асель Танатаровна

Бердалина   Жадыра Жакыповна

Маркова  Юлия  Салимьяновна

  1.  

№ 140

 

№ 60 мектеп-лицей,

Абай даңғылы, № 6

Төрағасы:

Макишева  Клара Баранбаевна

Төрағаның орынбасары:

 Кундубаев  Саин  Сальтуевич

Хатшы:

Торебекова Гульнара Асхатовна

Комиссия мүшелері:

Шерьязданов Руслан Маратович

Бейсенов Жаркын  Кайрбекович

Шоманова  Динара Асхатовна

Жусипбекова Лаура Естияровна

Сейтказина Майраш Суннатовна

Имадилова Әсем Бауржанқызы

Умурзакова  Салтанат  Калихановна

Молдажанова  Айман  Мухаметкалиевна

  1.  

№ 141

 

№ 56 мектеп-лицей,

С. Челюскин көшесі,

№ 29/1

Төрағасы:

Альпишев  Жумагазы  Азенович

Төрағаның орынбасары:

Байбулатов  Балтабай Кауашович

Хатшы:

Абасилова  Лаззат Бақытбекқызы

Комиссия мүшелері:

Зиялиев Нуржан Сеитханович

Нурбосынова Раушан Омирзаковна

Абишев Шалкар Тураргажыевич

Асылбаева Алия Кабдуллаевна

Кариева  Майра  Амангельдиновна

Мұстафин  Асылан Қайратұлы

Закарина  Булбул  Кадировна

Сембаев  Жанболат  Ерболатұлы

  1.  

№ 142

 

№ 35 мектеп-лицей,

Абай даңғылы, № 9/1

Төрағасы:

Ахмединов Талгат  Найманбаевич

Төрағаның орынбасары:

Бранец Любовь Алексеевна

Хатшы:

Жилкайдарова  Асем Жусыпбековна

Комиссия мүшелері:

Избасарова Сауле  Толеубековна

Жалмагамбетов Максим Нурланович

Пашковская Наталия Юрьевна

Мейрамбекова Тогжан Галымжанқызы

Баяубаева Асем Тулендиновна

Омарбекова Элизат Сембекқызы

Салимова  Айгуль Сембековна

Аралбаева  Айзат  Әмзеқызы

  1.  

№ 143

 

Дарынды балаларға арналған № 9

«Зерде» мектебі,

Сарыарқа даңғылы, № 20

 

Төрағасы:

Жәнібекова  Әлия

Төрағаның орынбасары:

Оралова Актолкын Капбаровна

Хатшы:

Кобжанова Гульшат  Темирхановна

Комиссия мүшелері:

Сихымова  Галия  Кенжетаевна

Батырханова  Машук  Абдыламитовна

Муханжарова Айнаш Увалиуллаевна

Каженов Ернар Айтказынович

Асқарова Гүлерке  Жумабекқызы

Абдраманова Меруерт Сабыралиевна

Изеев Максут Жаксыбаевич

Калдыбаева  Камшат  Темирхановна

  1.  

№ 144

 

Қ. Қуанышбаев атындағы қазақ музыкалық

 драма театры,

Ж. Омаров көшесі,

№ 47б

Төрағасы:

Мендыбаев  Айдарбек Булекбаевич

Төрағаның орынбасары:

Абенова  Алмагуль  Баетовна

Хатшы:

Дильдабекова Ултуар Сабировна

Комиссия мүшелері:

Бодаев Бекен Байгалиевич

Ердаулетова Дильбара Созаққызы

Игілік Ботагөз Тасболатқызы

Искакова Ляззат Мейрамовна

Кабылдин Нурбек Куантаевич

Мурат  Еркынбек

Ибадуллаева  Салтанат Мирамбековна

Сыздыкова  Аккайын Тауфихкызы

  1.  

№ 145

 

№ 3 мектеп-гимназия, Республика даңғылы,

№ 35

Төрағасы:

Ускембаева Гаухар  Китайбековна

Төрағаның орынбасары:

Ахметова  Инна  Фанисовна

Хатшы:

Қаржас Қарлығаш Алтайқызы

Комиссия мүшелері:

Салкимбаева Асем Омирхановна

Копашева  Дина  Оразовна

Бекишова Сара Рахимбековна

Жунисова Улжалгас Муратбековна

Хусаинова  Зауреш  Хамзиновна

Рамазанова Гульнара Сериккызы

Закбек Амангүл

Кубетаева  Жупар  Сериковна

  1.  

№ 146

 

Ғ. Қайырбеков атындағы

№ 2 мектеп-гимназиясы,

С. Сейфуллин көшесі,

№ 19

 

Төрағасы:

Хазимуллина Зиля Хазинуровна

Төрағаның орынбасары:

Аяпбергенова Гаухар

Хатшы:

Аверина Айгуль Иштугановна

Комиссия мүшелері:

Валяева  Елена Анатольевна

Сариева  Гаухар  Сергеевна

Қасымғалиқызы Лаура

Лищинская Оксана Владимировна

Турымтаева Лаззат Казихановна

Тасболатова Камшат Муратовна

Павловская  Ирена  Анатольевна

Кожахметов   Амантай  Мажитович

  1.  

№ 147

 

«Астана Медицина университеті» АҚ, Сарыарқа даңғылы, № 33

Төрағасы:

Карибжанов Айтбек Ануарбекович

Төрағаның орынбасары:

Айтимбетова Торгын  Сайрановна

Хатшы:

Мадиева Шарапат  Абдиганиевна

Комиссия мүшелері:

Магзумова Раушангуль Зиядиновна

Мукашева  Галия  Жангабыловна

Байгулова Гульдана Билаловна

Ерубаева Алтын Суннатовна

Жаксыгорин Калдыбай Баянович

Амантаева Толқын Әбдіхамитқызы

Назарова Айман Жадгеровна

Базарова  Амангул Тагаевна

  1.  

№ 148

 

Ғ. Орманов атындағы

№ 7 мектеп-гимназиясы,

Бөгенбай батыр даңғылы, № 57

 

Төрағасы:

Айтова  Жанат Турысбековна

Төрағаның орынбасары:

Кощжанов Кайрат  Тыштыкович

Хатшы:

Сагындыкова Сабира Аманжановна

Комиссия мүшелері:

Малдыбаева  Уржан Шаженкызы

Ахметова  Айгуль  Токеновна

Оспанова Ляззат Толеуовна

Орманбекова Айнаш Амангельдиевна

Жилкибаев Бауыржан Омирбекович

Молдамирзаева  Эльмира  Амиркуловна

Джаненова  Алима  Утегеновна

Мустафина Алмагул Сериковна

  1.  

№ 149

 

№ 1 балалар

музыкалық мектебі,

Желтоқсан көшесі, № 36

Төрағасы:

Ходжабаева  Гульнар   Муратбековна

Төрағаның орынбасары:

Сорокина Елена Федоровна

Хатшы:

Амиржанова Жанар Муханбетжановна

Комиссия мүшелері:

Кардаполова Светлана  Михайловна

Байкадам  Сымбат  Бакытжанкызы

Рахматулина Асель  Жансериковна

Павловская  Валентина  Ефремовна

Абдрахманов Кабдулла Сагаденович

Аубакирова Шаида Каирбековна

Гайсина  Галия  Кенжигазыновна

Кульмаханов  Назархан  Сагинаевич

  1.  

№ 150

 

Қазақ ұлттық

өнер университеті,

Жеңіс даңғылы, № 33

Төрағасы:

Беркимбаева Баян Хайроллаевна

Төрағаның орынбасары:

Нургужинова Тыныштык Каировна

Хатшы:

Батырова  Шолпан Нуфтуллиновна

Комиссия мүшелері:

Сабиева  Самал  Акмаганбетовна

Балтабаева Айнаш Есмаганбетовна

Сатекова Гулзейнеп Сайдалыновна

Ахметжанова  Сауле  Гимиденовна

Хабдрахман Бекзат  Қадыржанұлы

Елюбаева Бакыт Темиртасовна

Ескакова Алия Елубаевна

Какенова  Гулсим  Хайроллаевна

  1.  

№ 151

 

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай батыр даңғылы, № 17

Төрағасы:

Оразбекова Гульмира Ораловна

Төрағаның орынбасары:

Бакина Марал Кайролловна

Хатшы:

Бактаева  Миргуль  Ерсаиновна

Комиссия мүшелері:

Оспанова  Айгуль  Мергалиевна

Сексенбиева Зинат Канатовна

Сагынбаева  Дидар  Оралбековна

Есимова  Айнүр  Әбішқызы

Сейдуалиев Мухит Маратович

Қалкенов   Данияр  Ерболатұлы

Хамитова  Гульден  Борашевна

Бәкенова  Аяужан  Серікқызы

 

  1.  

№ 152

 

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай батыр даңғылы, № 17

Төрағасы:

Кадырова Бакыт Баткулаевна

Төрағаның орынбасары:

Жаукенова Ерсин Турсынгалиевна

Хатшы:

Каиргожина Айсауле  Каппасовна

Комиссия мүшелері:

Аманжол Насима Буркиткызы

Сапиева Асия  Оракбаевна

Акимбеков  Агзам   Аскарович

Хамитов  Еркебулан Ергазиевич

Кушибаева Раушан Ганиевна

Есенова Мадина Каиповна

Акжанова  Айгуль Акынгазыевна

Адилханова  Айша  Мейрамқызы

  1.  

№ 153

№ 65 мектеп-гимназия,

№ 187 көше (жобалық атауы), № 18/4 үй

Төрағасы:

Токишева Гульнаш Мухаметкалиевна

Төрағаның орынбасары:

Абдилова Жанат Турдыбаевна

Хатшы:

Жұмабай Мөлдір Серікжанқызы

Комиссия мүшелері:

Сквирская Данагуль Кадыровна

Дюсенгазина Лазат Максутовна

Заматов Дулат Амангельдинович

Рахметова Алия Алматовна

Сергазина Жанна Елеусизовна

Ибраева Ляззат  Ануарбековна

Оспанов Ахат Боранбайулы

Шатаманова Анар Каиргельдиновна

  1.  

№ 154

 

№ 80 мектеп-гимназия,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 17/2

Төрағасы:

Жарменова Гульмира  Сергазиевна

Төрағаның орынбасары:

Майканова  Гульдерай  Казтаевна

Хатшы:

Жансұлтан  Сымбат  Аблайқызы

Комиссия мүшелері:

Тургумбаева Алия Айтжумановна

Жусупова Бибигуль Есламовна

Мұхамедханова Меруерт Қайрашқызы

Алимбеков  Даулет  Дауитбекович

Шалова Айгуль Умировна

Елеуова Жулдуз Кылышпековна

Кулмагамбетова  Салтанат Абдисалыковна

Жапаров  Дәулет  Бақытұлы

  1.  

№ 155

 

№ 65 мектеп-гимназия,

№ 187 көше (жобалық атауы), № 18/4 үй

 

Төрағасы:

Бекей  Роза Едігейқызы

Төрағаның орынбасары:

Елекеева Нургуль  Жаксыбековна

Хатшы:

Оспанова Лязат Шабанбаевна

Комиссия мүшелері:

Базарбаева  Мария  Конаровна

Асылбекова Жанаргуль Шабанбаевна

Джусупбаева  Айгуль Сериковна

Бекбулатова  Сайран Оралбаевна

Медеуов Амангелді Мерғалиұлы

Байкенжеева Жанаргуль Кабдрашевна

Курманбаева  Кульшат  Казбековна

Мусина  Айгуль  Муратовна

  1.  

№ 156

 

№ 67 гимназия,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 23/1

Төрағасы:

Абдраманова  Гульжанат Асановна

Төрағаның орынбасары:

Набиева Марал Махсуткызы

Хатшы:

Кадочникова Ирина Михайловна

Комиссия мүшелері:

Садыбекова  Айгуль  Сериковна

Берекетова Гульнар Каманбековна

Баржаксина Бакытгүл  Пилжиқызы

Булгиев  Бактыкали  Темиргазиевич

Досова Нурсулу Баракбаевна

Аманова Жаухар Жансултановна

Муханова Джанна Шарифуллаевна

Махамбетова  Алмагуль  Шакировна

  1.  

№ 157

 

№ 67 гимназия,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 23/1

Төрағасы:

Кушниязова Рупия  Кушбоевна

Төрағаның орынбасары:

Байкушикова  Лаура Урустемовна

Хатшы:

Базарбекова Магзия  Калеловна

Комиссия мүшелері:

Шаяхметов Кайржан Алибекович

Сейтмаганбетова  Кундыз Жугеревна

Балабаева  Канат  Имангалиевна

Карыбаева Гульнар  Сапаровна

Жулубаева Куралай Алпысбаевна

Ергалиева Нагима Уткелбаевна

Жақыпбек  Жаңылхан  Дәуітбекқызы

Жакупбекова  Сара  Гермагамбетовна

  1.  

№ 158

Астана қаласы әкімдігінің

«Дарынды қыз

балаларға арналған

«Білім-инновация» лицей интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі»,

 № 187/17 көше

(жобалық атауы)

 

Төрағасы:

Абдрашева  Кызгалдак Орынтаевна

Төрағаның орынбасары:

Катаева  Жанат  Аширалиевна

Хатшы:

Жотабаева Гульназира Мухамбетрахимовна

Комиссия мүшелері:

Омаров Жалгасбек  Досанбекович

Алдажарова  Маржан Махметовна

Кайко Дарья Викторовна

Қорғанбек Әйгерім Бақытқызы

Сагымбекова Динара Кудайбергеновна

Шайменова Каракоз Шахарбековна

Аубакирова Алтынгуль Кенжегаракызы

Сағымбеков Жасұлан Сағымбекұлы

  1.  

№ 159

 

Ю. Гуров атындағы

№ 6 гимназия,

М. Әуезов көшесі, № 31

 

Төрағасы:

Садвакасова Алия  Маратовна

Төрағаның орынбасары:

Ридунова Татьяна  Александровна

Хатшы:

Тутаева  Светлана  Борисовна

Комиссия мүшелері:

Орманбеков  Биржан Саламатович

Шокаева  Екатерина  Николаевна

Вахрушева Наталья Алексеевна

Мамбетов Айдар Турдалиевич

Мадибаева  Гульбадан  Сактаповна

Мусабекова Гульшат Кадржановна

Калиева Гульсара Толеутаевна

Соловьева  Лилия  Юрьевна

  1.  

№ 160

 

«Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Астана қаласы

бойынша Экология

департаменті» РММ,

Ы. Дүкенұлы көшесі,

№ 23/1

Төрағасы:

Акжанова Нургуль Акынгазыевна

Төрағаның орынбасары:

Мауленова Армангул  Сериковна

Хатшы:

Даулеткулова Балжан Сериковна

Комиссия мүшелері:

Шерьязданова  Салтанат Каппасовна

Болатова Акбота Жумановна

Калмуканова Айгерим Сагиндыковна

Кожанов Бакытбек Амирханович

Тусупова Сымбат Тлеутаевна

Есмуратов Нурбек Серикович

Смагулов Амиржан Ахметжанович

Каласова  Куаныш  Дуйсеновна

  1.  

№ 161

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 2 қалалық емхана» МКК,

Республика даңғылы,

№ 50

Төрағасы:

Ахметова Майра  Амангельдиевна

Төрағаның орынбасары:

Салыкова Анар Абдыкаримовна

Хатшы:

Абенова  Алия  Алдабергеновна

Комиссия мүшелері:

Байзаков  Габдулла  Хамитович

Джанабаева Гульнар Мадияровна

Балганбаев  Марат  Муратович

Сапаров  Бекбол  Нартаевич

Есмагамбетова Динара Бекбатыровна

Касымбаев   Адхам Абдуллаевич

Толеубеков Бакытжан Багадатович

Жанахметов Нурсултан Булатулы

  1.  

№ 162

 

Политехникалық колледж,

Бейбітшілік көшесі,

№ 39

Төрағасы:

Дюсенов Кабдула Зинильгабитдинович

Төрағаның орынбасары:

Сарсекулова Акбота Оралбаевна

Хатшы:

Телегенова  Асия  Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Ахмедина Магрипа  Галиаскаровна

Шаймердинова Марина Галимовна

Тлеубаева Орнбике Булатовна

Сарсенбекова Жанар Галымовна

Утепова Сауле  Сакеновна

Павлович Ирина Иосифовна

Алданазаров Бакберген Рзакулович

Акжанова  Динара  Акынгазиевна

  1.  

№ 163

 

«Астана Медицина университеті» АҚ, Бейбітшілік көшесі,

№ 49а

Төрағасы:

Дубицкий Андрей  Андреевич

Төрағаның орынбасары:

Тажикенова Жамал Шаяхметовна

Хатшы:

Абельдинова  Шолпан  Барлыбаевна

Комиссия мүшелері:

Муканова Айша Джуматовна

Жумадилов  Даулет  Шаймарданович

Сатыбалдина Альмаш Жанайдаркызы

Баттаков Омарбек  Габдужалелович

Рогозина Ольга Анатольевна

Юрьева  Оксана  Анатольевна

  1.  

№ 164

 

№ 15 мектеп-лицей, Сарыарқа даңғылы,

№ 48/1

Төрағасы:

Жаркенов Бауржан Капарович

Төрағаның орынбасары:

Нуркишев  Сейфула Сактаевич

Хатшы:

Алибекова Ардак Ашикпаевна

Комиссия мүшелері:

Калиулина Марияш  Карбаевна

Бәйімбетова  Айнұр Аманқызы

Куромжанова Сайран  Галымжановна

Оналбаева  Гулнар  Беркаевна

Абылкасова Сауле Сериковна

Омашев Сабиден Шоферович

Филипьева Элла  Григорьевна

Бимаганбетов Адил Болатбекович

  1.  

№ 165

«Алтын Сандық» балабақшасы,

Мәскеу көшесі, № 28

Төрағасы:

Джусупова Гульбакыт Унгарбаевна

Төрағаның орынбасары:

Максутова  Карлыгаш  Насыровна

Хатшы:

Рахимова Культай  Мугазовна

Комиссия мүшелері:

Мергенова Айжан Жанайдаровна

Чукалина Алла Борисовна

Акдемир Ардак Сундетовна

Ташимова Динара Госмановна

Ахметжанова Айзат Абдуахитовна

Нурлыбаева Аиида Керимбаевна

Мазурец Лариса Валерьевна

Шермаганбетова  Жанаргуль Шалкаровна

  1.  

№ 166 

 

№ 14 мектеп-гимназия, Мәскеу көшесі, № 23

Төрағасы:

Садвакасова  Алия  Турсумбековна

Төрағаның орынбасары:

Батыргалиева  Шынар  Халеловна

Хатшы:

Выходцева  Наталья Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Баужанова Насипкуль Жидебаевна

Куленова Жанар Хасеновна

Калыкова Тлектес Жубаевна

Крючкова  Наталья  Леонтьевна

Рамазанова  Жанар  Ермековна

Алина Сандугаш

Брусинская Наталья Борисовна

Айдарбекова  Асем  Шаяхметовна

  1.  

№ 167

 

№ 14 мектеп-гимназия, Мәскеу көшесі, № 23

Төрағасы:

Шидлович Игорь Евгеньевич

Төрағаның орынбасары:

Канапин Медияр Серикович

Хатшы:

Тарамбай Маряш 

Комиссия мүшелері:

Мусина  Назира  Пралыевна

Жаксыбаев Думан Магзумович

Сахнова Лариса Николаевна

Жакупова  Куляй  Хабибулловна

Жолбасова Алтынай Серікбекқызы

Айтбағамбет Жазира Есенқызы

Досхожина Жумагуль Рустемовна

Курманалиева  Гульшат  Жорабековна

  1.  

№ 168

 

«Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы» ҰК» АҚ,

Мәскеу көшесі, № 29/1

Төрағасы:

Камбарова Жибек Биляловна

Төрағаның орынбасары:

Азимжанова Ұлжан  Қыдырәліқызы

Хатшы:

Байназарова  Газиза  Ташбулатовна

Комиссия мүшелері:

Аппасова  Сауле  Канатовна

Әбен Айжанат Қапанқызы

Бекеева Айзат Аскаровна

Байназарова Динара Ташбулатовна

Әбен Динара Сейдахметқызы

Муханбетжанова Аида Нагашыбаевна

Жартыбаева  Даметкен  Уалихановна

Бердимурат  Жансая 

  1.  

№ 169

 

«Каздорпроект» ЖШС, Мәскеу көшесі, № 39

Төрағасы:

Асаинова  Сакиш Рамазановна

Төрағаның орынбасары:

Конурбаев  Бауыржан  Курмашевич

Хатшы:

Асаинов Роллан Беркутбаевич

Комиссия мүшелері:

 

 

Сабанбаева Багдат Ислямовна

Молдашев Болатпек Бакирович

Жармухамбетов Дамир Исламович

Шаншарова Жакыш  Рамазановна

Шарипов Асет  Муратович

Джумадилов Гарифолла Болатович

Доскенова Корлан Аралбаевна

Конурбаева  Даметкен  Махметовна

  1.  

№ 170

 

№ 62 мектеп-лицей, Мәскеу көшесі, № 41

Төрағасы:

 Муканов Арман Нурмуллинович

Төрағаның орынбасары:

 Есенова  Бахыткуль  Кадыльевна

Хатшы:

Арыстанова Сауле Жусуповна

Комиссия мүшелері:

Абдалов Данияр Жарасович

Абдибекова Лязат Муратовна

Атирбеков Алмаз Шаирбекович

Уразбаева  Асем Кайргельдиновна

Аипов Бауржан Болатович

Арыстан Әйгерім Аскарқызы

Сулейменова  Аида  Аманжоловна

Балабко  Александра  Александровна

  1.  

№ 171

 

№ 46 балабақша–

мектеп-гимназия,

Ә. Молдағұлова көшесі, № 35

 

Төрағасы:

Байзулда Гульмира Жаныбаевна

 

Төрағаның орынбасары:

 Олишевич   Ирина Васильевна

Хатшы:

Салахадинова Евгения Ивановна

Комиссия мүшелері:

Агибаева Марина  Викторовна

Иванова Елена  Ивановна

Ерболат Қарлығаш Ерболатқызы

Сагындыкова Гульнара Тулеухановна

Атамбаев Кайрат Даниярбекулы

Минбаева Зинара Зиядиновна

Бекеева Асем Аскаровна

Жуанышев Азамат Ержанұлы

  1.  

№ 172

 

«Тұран-Астана» университеті,

Ы. Дүкенұлы көшесі,

№ 29

Төрағасы:

 Инкарбекова Айнур Баймурзаевна

Төрағаның орынбасары:

Аккулов Рустем Турдалиевич

Хатшы:

Адылова Гулаим Алтаевна

Комиссия мүшелері:

Сыздыкова Махабад Ольмесовна

Литвинова Лилия Эльбрусовна

Искаков Бауыржан  Мұратбекұлы

Баймухамбетов  Бахыт  Кайлаканович

Мамбетханова  Пакизат Женисхановна

Шпирная Дина Дулатовна

Жақсыбекова Еркежан Жақсыбекқызы

Такиева  Жаннар  Жумадыльевна

  1.  

№ 173

 

«Тұран-Астана» университеті,

Ы. Дүкенұлы көшесі,

№ 29

Төрағасы:

 Нурпеисов Сагат Елубаевич

Төрағаның орынбасары:

Шагитова   Гульнар Жумагалиевна

Хатшы:

Жусупова  Нургуль  Сериковна

Комиссия мүшелері:

Ахметова Самал Сагатбековна

Абенова Жулдыз Елемесовна

Каиржанов Темирлан Сайранбекович

Шиндаулетова Зауре Жаксылыковна

Адыкова Алия Булатовна

Казбеков Галым Кабдуович

Қамкен Жұлдызгүл Айбасқызы

Саменова  Рауза  Камитаевна

  1.  

№ 174

 

С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті,

Жеңіс даңғылы, № 62

Төрағасы:

Искабылова Джаныл 

Төрағаның орынбасары:

Федоров  Владимир  Николаевич

Хатшы:

Тусупбекова Ляззат Бахытбековна

Комиссия мүшелері:

Бренер  Ирина Станиславовна

Тен Игорь Александрович

Капышева Ансара Бекбулатовна

Побережная  Татьяна Александровна

Жумабаева Еркеш  Кайрхановна

Писарева Надежда Ивановна

Мусатаева  Аида Жасулановна

Есенгартова  Карлыгаш Хасеновна

 

  1.  

№ 175

 

«Динамо» спорт кешені, Г. Потанин көшесі, № 14

Төрағасы:

Сарсенбаев  Мухтар Каримович

Төрағаның орынбасары:

Сералиева Нуржамиля Акимхановна

Хатшы:

Бекенова  Асия  Сериковна

Комиссия мүшелері:

Мустафина Алтынай Нургалиевна

Асаинов  Архат Жоламанович

Касенова Нургуль  Мажитовна

Джусупбекова Жанна  Узбековна

Оспанова  Разима  Сериковна

Серикбай  Жадыра  Аманкелдіқызы

  1.  

№ 176

 

«Жастар» театры,

І. Есенберлин көшесі,

№ 10

Төрағасы:

Жаханов  Асан  Даирбекович Төрағаның орынбасары:

Антаев Азамат Саятович

Хатшы:

Нуртазина  Карлыгаш  Елюбаевна

Комиссия мүшелері:

Нурмуханов Жанат Шопаевич

Айтпаева  Ляззат  Октябрьевна

Абкаиров  Сервер  Джамбекович

Бакиева Гульнара Даирбековна

Уәлиева Айгүл Нұрмашқызы

Шарипов Мурат Имангазович

Нургужина Сауле Маратовна

Абылкасымова Айжан  Табулдиновна

  1.  

№ 177

 

С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті,

Жеңіс даңғылы, № 62

Төрағасы:

 Калиева Сауле  Мажитовна

Төрағаның орынбасары:

 Абдраева Сауле Умеркуловна

Хатшы:

 Новикова Ирина Геннадьевна

Комиссия мүшелері:

Самохвалов  Андрей  Николаевич

Кусаинова  Тамара  Сулейменовна

Искакова Рахима Сакибековна

Закирова  Амина  Балатаевна

Охрименко Валентина Ивановна

Калиев Руслан Николаевич

Бектурсынова  Раушан  Ажибековна

Волынцев  Алексей  Константинович

  1.  

№ 178

 

«Қаржы

академиясы» АҚ,

І. Есенберлин көшесі,

№ 25

Төрағасы:

Шайжанов Муханбеталы Калиевич

Төрағаның орынбасары:

Шаяндина  Лаззат Жаппасовна

Хатшы:

Пыхтина  Елена Владимировна

Комиссия мүшелері:

Смаилова Светлана Каукеновна

Закарин Тимур Куандыкович

Бебезова Махарам Токтасыновна

Кожабекова Александра Ергалиевна

Азовский Максим Иванович

Махаева Ботагоз Ерлановна

Нургалиева  Райхан Машуровна

Тлепов Максат Кайратулы

  1.  

№ 179

 

№ 25 орта мектеп,

Ы. Алтынсарин көшесі,

№ 9

Төрағасы:

 Гайсина Сайран  Толеухановна

Төрағаның орынбасары:

Погребицкая  Светлана  Петровна

Хатшы:

Сержанова   Нургуль Нурмашевна

Комиссия мүшелері:

Сагинаева  Айжан  Талгатовна

Бимагамбетова Айгуль Молжигитовна

Нұрғалиева Ботагөз Тоқтасынқызы

Котиев  Ерлан Муханбетжанович

Әбдәли Әсел Жомартқызы

Касымбекова Акерке Шынгисхановна

Тунгушпаева Заура  Мукашовна

Мухамедканов Айдос Ахметович

  1.  

№ 180

 

Қалалық жиналу пункті, А. Затаевич көшесі,

№ 13

Төрағасы:

Кажин  Кайрат  Тотаевич

Төрағаның орынбасары:

Карашолакова  Ляззат Канжаровна

Хатшы:

Абизова  Алмагуль  Аманжоловна

Комиссия мүшелері:

Жангалиев Аслан Толегенович

Шамкаирова Самал Аманжоловна

Бузаушина  Асима  Курмановна

Нуркасымова Фарида Кажимухановна

Айтбаева Асель  Асылбековна

Күдербеков  Әділхан Сакенұлы

Искакова Айгуль Картабаевна

Карашолакова  Мархабат  Токтаровна

  1.  

№ 181

 

№ 36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі,

№ 7

Төрағасы:

Быстрова Лилия Анатольевна

Төрағаның орынбасары:

Джандаева Гульнара Базарбаевна

Хатшы:

Полюхович   Любовь Сафроновна

Комиссия мүшелері:

Кабдуалиев  Алишер Айдынович

Кусаинова Шекер Тюлегеновна

Крайникова Валентина  Георгиевна

Бакмагамбетова Сауле  Жангельдиновна

Баймухамбетова Паризат Женисовна

Адамзатова  Жансулу Оразбековна

 

  1.  

№ 182

 

«Жастар» театры,

І. Есенберлин көшесі,

№ 10

Төрағасы:

Ескендирова Айжана Абдуллаевна

Төрағаның орынбасары:

 Хусаинова Баглан Даулетовна

Хатшы:

Смирнова Наталья  Александровна

Комиссия мүшелері:

Курманбаева Батима Сайлаубековна

Тулеубаева  Камшат Тулепбергеновна

Сулейменова Карлыгаш Умиржановна

Макина Бибисара Алиевна

Уркумбаев Темирлан Ерланович

Ораз Даулет  Есенкелдіұлы

Штефанова   Елена  Геннадьевна

Искакова Назира Ислямбековна

  1.  

№ 183

 

№ 36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі,

№ 7

Төрағасы:

Абдынасирова   Сара Алдыбаевна

Төрағаның орынбасары:

 Тюваева  Валентина  Сигизмундовна

Хатшы:

Полушкина Елена  Валентиновна

Комиссия мүшелері:

Рамазан Салтанат Теміртасқызы

Кірісбай Мақпуза Зәрубайқызы

Адылова Галия Сагинаевна

Забудько Асия Якуповна

Игликова Гаухар Болатбековна

Баженова Аидана Сериковна

Турсунова Жанар Жанатовна

Батпамбаева Сандугаш Аиболовна

  1.  

№ 184

 

№ 61 орта мектеп, Конституция көшесі,

№ 33

Төрағасы:

Жангазакова Кенжесары  Апсеитовна

Төрағаның орынбасары:

Дутбаева  Асем Канатовна

Хатшы:

Есболова Айгерім Өмірханқызы

Комиссия мүшелері:

Тлеубергенова Айнур Жеткергеновна

Ахметова Айжан Мухамедхариевна

Мухаметжанова Салтанат  Алпысбаевна

Ибраимова  Айгерим  Калмуратқызы

Кенжебекова Махаббат Галымжановна

Мұратқан Әсемгүл

Джампеисова  Айымгуль  Сатымбековна

Әли Айзат Әбиболлақызы

  1.  

№ 185

 

№ 61 орта мектеп, Конституция көшесі,

№ 33

Төрағасы:

Альшинбаева Тана Баймухановна

Төрағаның орынбасары:

Акимбекова  Орал Жакеновна

Хатшы:

Жұмағалиева Томирис Нұрланқызы

Комиссия мүшелері:

Хайруллина Сауле Малбагаровна

Жукенова Дамеля Берденовна

Аубакирова Торгын Нуралиевна 

Кимасова   Наталья Васильевна

Алхабек Ағлес Асанқызы

Мухамеджанова Жансулу

Дуйкенова Зауреш Рахимбековна

Нахипова Молдир Агабеккызы

  1.  

№ 186

 

Көлік және коммуникациялар колледжі,

Конституция көшесі,

№ 10

Төрағасы:

Байдильдин   Ерхан  Шоптибаевич

Төрағаның орынбасары:

 Кутумбетова  Сауле Танспековна

Хатшы:

Ермаханова Роза Сагидуллаевна

Комиссия мүшелері:

Шокарев  Владимир Ильич

Манашбаева Динара Ыдырысовна

Мырзагалиева Гульмира Галиаскаровна

Саятлекова Салтанат  Тулегеновна

Мурзагулов Нургазы Маратович

Қадыр Меруерт Талғатқызы

Дюсекова Алия Есенгельдиновна

Жұмағазықызы Айгерім

  1.  

№ 187

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ

«№ 5 қалалық

емхана» МКК,

Ақан сері көшесі, № 20

Төрағасы:

Нефёдов  Василий Парфеньевич

Төрағаның орынбасары:

Мырзалиева Рахия Атымтаевна

Хатшы:

Кулахметова Гульмира Буркитбайкызы

Комиссия мүшелері:

Бердибекова  Ляззат  Файзуллаевна

Усович  Татьяна  Михайловна

Қайыржан Рауана Ерсапақызы

Сулейменова Унайзат Гасановна

Утеулин Жангельды  Шайкенович

Гамалий Лариса Николаевна

Калабаев  Ақылбек  Сейтказыевич

Оразғали  Айжан  Жанарбекқызы

  1.  

№  188

 

№ 58 мектеп-гимназия, Ақан сері көшесі, № 22

Төрағасы:

Ажигалиева  Бану  Сталфиновна

Төрағаның орынбасары:

Даулетбекұлы  Алибек

Хатшы:

Ахметжанова  Зауреш  Сталфиновна

Комиссия мүшелері:

Тюлеубаев Марат Каирбаевич

Тен  Людмила  Витальевна

Бектев Михаил Александрович

Саттарова Алия Мигашовна

Халбаев Муратбек Сафарбаевич

Маусымбекова Гульнар Нурадиновна

Даулетбек   Айдана  Жомартқызы

Сариева  Айгуль  Манасбековна

  1.  

№ 189

 

Көлік және коммуникациялар колледжі,

Конституция көшесі,

№ 10

Төрағасы:

Жунуспеков Омиргуль Хамзинович

Төрағаның орынбасары:

Есенбекова Алтынай Есенбековна

Хатшы:

Ряснова   Людмила  Александровна

Комиссия мүшелері:

Калиакпарова  Айжан  Абдымолдаевна

Инкарбекова Жайна Бахытовна

Сергазинова  Ботагоз Балкашевна

Хамзина Бибигуль Нуркеновна

Бижанова Лаура  Жамбуловна

Жаппарова Файруза Данифовна

Кәрімханова Жансая Болатқызы

Рыскулов Дархан Даулетович

  1.  

№ 190

 

№ 20 орта мектеп, Қарталы көшесі, № 62

Төрағасы:

Темирханова  Жибек Сейтовна

Төрағаның орынбасары:

Айтмаганбетова Сагила Мерекина

Хатшы:

Иманғазы  Маржангүл 

Комиссия мүшелері:

Кайракбаева Алтынгуль Болатбековна

Накупов  Амирхан  Айткенович

Данбаева Салтанат Мырзахметкызы

Ержанов Куандык Кайыргельдинович

Қойшыбай  Қанат  Жақияұлы

Жұмағалиева  Жанерке  Есмұратқызы

Ахметов Ислам Асланович

Муханбетжанова Гульнара Сериковна

  1.  

№ 191

 

№ 20 орта мектеп, Қарталы көшесі, № 62

Төрағасы:

Косыбаева Алтынай  Махмедуновна

Төрағаның орынбасары:

Курмашева  Сауле Дукенбаевна

Хатшы:

Матусевич  Надежда Михайловна

Комиссия мүшелері:

Вечеркина Татьяна  Петровна

Достанова  Гульнар Сагимбаевна

Кажимуратова Роза Алибековна

Атлас Ольга Геннадьевна

Тойкин Асхат  Хайрулбашарович

Жунусова Ардак Советовна

Конысбаева  Сая Тургуновна

Рыстин Олжас Садыбекович

  1.  

№ 192

 

№ 58 мектеп-гимназия, Ақан сері көшесі, № 22

Төрағасы:

Нугуманова Самал Ботахановна

Төрағаның орынбасары:

Жабатай  Айтолқын  Оңдасынқызы

Хатшы:

Бимендина Гаухар  Жолжаксина

Комиссия мүшелері:

Алиев Азамат Хасенович

Жулдугулова Тлектес Абылкаировна

Бимендин Булат Дусимбекович

Гусманова Толкын Кадирбаевна

Захариева Токжан Тлеумуратовна

Мәулітбекқызы Аяулым

Арапова Баян Куатовна

Татикова  Марал  Жумабаевна

  1.  

№ 193

 

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, № 32

Төрағасы:

Клышева Роза Темирбековна

Төрағаның орынбасары:

Момынов  Мақсат Үмбетханұлы

Хатшы:

Турарова  Гульнара Галимовна

Комиссия мүшелері:

Неверова  Светлана  Анатольевна

Қалбай Маржан Сембекқызы

Аманжолова Мөлдір Рашитқызы

Кожамуратова Зауре Акбатаевна

Бекбулатова  Мадина  Кайратовна

Хаздай Нургуль

Байдрахманова  Сауле Жумабековна

Имашева Мейрамгуль Сансызбайевна

  1.  

№ 194

 

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, № 32

Төрағасы:

Чижевская  Лариса Евстафиевна

Төрағаның орынбасары:

Касымжанова Назымгуль Нургалиевна

Хатшы:

Диденко  Татьяна  Владимировна

Комиссия мүшелері:

Байжанов Сансызбай Болатович

Кудретбаева Сабина Ерсаровна

Қалиханова  Гүлдерайым  Сайлыбекқызы

Адиева Гульнар Фазыловна

Файзуллина Айдана Серікқызы

Шлейгер Владимир Владимирович

Әжіман Диас Қыдыраліұлы

Жанахметова Ұлдана Ғаниқызы

  1.  

№ 195

 

«Балалар мен жасөспірімдер туризмі және өлкетану

орталығы» МКҚК,

Тамшалы көшесі, № 24

Төрағасы:

Абенов Мэлс Кабдоллович

Төрағаның орынбасары:

Корабаева Гульнара Болатовна

Хатшы:

Исабаева  Бибигуль  Бахытжановна

Комиссия мүшелері:

Бердикулова Айжан Бориевна

Абдраев  Ерик  Кузембаевич

Жунусова Жанар Дауренбековна

Шаяхметов  Асхат  Галиевич

Галиакбаров Ермек Эдуардович

Ибраев Арман Бекбулатович

Тусупбекова  Гульжан  Бахытжановна

Бедельбаева  Бигзат  Жанатовна

  1.  

№ 196

 

Ә. Марғұлан атындағы

№ 40 орта мектеп,

Д. Бабатайұлы көшесі,

№ 24

Төрағасы:

Базыл Жанкелді Сағынтайұлы

Төрағаның орынбасары:

 Найманбаева Жулдыз Балгабаевна

Хатшы:

 Есіл Жұмагүл Балтабайқызы

Комиссия мүшелері:

 
 

Юнусова Наталья Здиславовна

Шлейгер Марина Владимировна

Абенова Альмира Кайроллаевна

Плат Людмила Аркадьевна

Жұмбайұлы Бақытбек 

Ткаченко Елена Николаевна

Крыкпаева Гульзейнеп Рыспаевна

Мисанова Загипа Ивановна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

№ 197

 

№ 41 орта мектеп, Ардагерлер көшесі, № 1а

Төрағасы:

Ибраев Садырбай Жумабаевич

Төрағаның орынбасары:

 Оразакова  Шолпан  Айтжановна

Хатшы:

Джангабылова Шолпан Кабдулловна

Комиссия мүшелері:

Фатимский Александр Олегович

Дүйсенбеков Мирболат Сәрсенбекұлы

Жанабаева Багдат Жумабаевна

Шалаева  Раиса  Анатольевна

Есеркепова Марзия Темиргалиевна

Булатова Айгуль Казизовна

Марциновская Наталья Владимировна

Бақытбекова Жазира Бақытбекқызы

  1.  

№ 198

 

«Наз» мемлекеттік би театры» МКҚК,

Алмалық көшесі, № 1

Төрағасы:

 Кабылова Нурсулу Колжигитовна

Төрағаның орынбасары:

Тилеува Назерке Оринбасарқизи

Хатшы:

Манатова Лейла Манатқызы

Комиссия мүшелері:

Ермекбаева Салтанат Данияровна

Серикбаева Дамет  Кайроллиновна

Есім Жансұлтан Бауыржанұлы

Сарсенбаев Ерлан Кунжигитович

Шаймуратова Куаныш Бериковна

Раушанова Турсынай Аширалиевна

Басыкара Айсултан Полатбекулы

Жунусова Асия Назымовна

  1.  

№ 199

 

№ 60 мектеп-лицей,

С. Кубрин көшесі,

№ 21/1

Төрағасы:

Дюсенова Айман Жумагалиевна

Төрағаның орынбасары:

Муханбедина Эльмира Михайловна

Хатшы:

Ермекқызы  Арайлым

Комиссия мүшелері:

Шавалиева Гульнара Муратовна

Малых  Татьяна  Ионовна

Бельгибекова Асель  Аманбаевна

Усембаева Балжан Уакбаевна

Артамонова Марина Михайловна

Рзалиева Сауле Жеткергеновна

Сейдалина  Мирамкул Туяковна

Шакуова Сауле  Бактыбаевна

  1.  

№ 200

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 10 қалалық емхана» МКК,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 8

Төрағасы:

Алпысбекова Гульнар Махметовна

Төрағаның орынбасары:

Ахметжанова Лейла  Амангельдыевна

Хатшы:

Шаронова Айсулу Серикбаевна

Комиссия мүшелері:

Божиева Жибек  Кызырбековна

Каманов  Рафхат  Мизамгалиевич

Дощанова Лайла Савржановна

Адилханов Дамир Болатбекович

Кайырбекова  Тамаша  Кайырбеккызы

Мукашева Лязат Жумагуловна

Хамитжанова Самал Жанбекқызы

Наурызбаева  Салтанат Кенжебаевна

  1.  

№ 201

 

Астана қаласы әкімдігінің «№ 10 қалалық емхана» ШЖҚ МКК,

Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 8 үй

Төрағасы:

Зейдулла Абзал Болатханұлы

Төрағаның орынбасары:

Куронова Ботагоз  Зарлыкановна

Хатшы:

Кальжанова Салтанат Хабибулловна

Комиссия мүшелері:

Рамазанова  Гульжан  Кайдаровна

Альсейтова Акмарал Айтбаевна

Амангелдиева Салтанат Оспанқызы

Жусуппекова Дина Ескеновна

Ташмаганбетов  Айдос Серикбаевич

Досанова  Салтанат  Каримовна

  1.  

№ 202

 

«Рахмет» ОСО,

Н. Тілендиев даңғылы,

№ 15

Төрағасы:

Рымбаева Разия  Бариевна

Төрағаның орынбасары:

Қожахмет Анар Қаирбеқызы

Хатшы:

Канжигитова Гулназ Бакытжановна

Комиссия мүшелері:

Жакупова Сауле Болатовна

Намет Ербол Бахытұлы

Дакина Еркежан Толешовна

Бексеитова  Айнур  Туймебековна

Мусина Мубина Шафхатовна

Бейсенова  Салтанат Сандыбаевна

Есбосынова Айжан  Орынкановна

Оспанова  Карлыгаш  Бекетовна

  1.  

№ 203

№ 68 орта мектеп,

Көктал-2 тұрғын алабы, Құсмұрын көшесі, № 2

Төрағасы:

Молдаханова Алтынай Сайлауовна

Төрағаның орынбасары:

Карбоз Нағашыберген Ерденұлы

Хатшы:

Елубаева  Бакыткуль Бейсенбековна

Комиссия мүшелері:

Сатыбалдиева Гулсара Галимгереевна

Сарсембеков  Ерлан  Мураткалиевич

Баяхметбаев Женис Шакенович

Рамазанова Роза Турсынбаевна

  1.  

№ 204

 

№ 68 орта мектеп,

Көктал-2 тұрғын алабы, Құсмұрын көшесі, № 2

Төрағасы:

Баяхметбаева Кунумбала Изтолеуовна

Төрағаның орынбасары:

Дуйсенбаева Динара  Куандыковна

Хатшы:

Атамбаева Дина Джумакановна

Комиссия мүшелері:

Умирзакова Калима Амангельдиевна

Джуматаев Азамат Болатович

Искакова Улжан Турарбековна

Туребекова Балкия Темирхановна

  1.  

№ 230

 

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі «Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған орталық клиникалық

госпиталь» РМҚК,

Ә. Мәмбетов көшесі,

№ 28

Төрағасы:

Абдулин  Адильхан  Амербекович

Төрағаның орынбасары:

Жанабаева  Бахытжамал Истаевна

Хатшы:

Смагулова  Самал  Зейнуллақызы

Комиссия мүшелері:

Байкенова  Жанат  Шултуковна

Уранхаева  Динара  Серикпайевна

Комарова  Анна  Ильинична

Шалтыкова Анар  Кайратовна

  1.  

№ 231

 

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Бас әскери

клиникалық госпиталі,

Бейбітшілік көшесі, № 47а

Төрағасы:

Жумабекова  Айтбала  Балкеновна

Төрағаның орынбасары:

Байжуманов  Дауренбек  Балтабекович

Хатшы:

Баухаева Арайлым  Абаевна

Комиссия мүшелері:

Ташенов Мухит  Еркинович

Байходжаев  Махмуд  Дуйсенович

Ермекбаев Булат Кадырович

Мункубаев  Бек Акылбаевич

  1.  

№ 232

 

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Астана қаласының Дерматология және жыныс қатынасы ауруларын алдын-ала емдеу орталығы» МКК,

Республика даңғылы,

№ 50/2

 

Төрағасы:

 Ксанова  Жанар  Мухтарбековна

Төрағаның орынбасары:

 Кушкумбаева  Несибели  Нурмановна

Хатшы:

 Сушкова  Елена Андреевна

Комиссия мүшелері:

Сарсекеева  Надия  Алпысбековна

Шапенова  Самал  Каирбековна

Тасымова  Шолпан Тлеукабыловна

Жилкибаева  Куралай  Балгабаевна

  1.  

№ 233

Астана қаласы әкімдігінің

ШЖҚ «№ 3 перинаталдық 

орталық» МКК,

Ә. Молдағұлова көшесі, № 28

 

Төрағасы:

Бельгибаева Гульнара Сериковна

Төрағаның орынбасары:

Смагулова  Асия Жумагазиева

Хатшы:

Ахметжанова Сауле  Айтпаевна

Комиссия мүшелері:

Агибаева  Карлыгаш  Касылбековна

Туганбекова Динара Мараловна

Максутова Алия  Ибрагимовна

Оспанова  Асия  Жаншариповна

  1.  

№ 234

 

«Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» АҚ филиалы - «Орталық жол ауруханасы»,

Жеңіс даңғылы, № 58

Төрағасы:

 Абдрахманова  Раушан  Укубаевна

Төрағаның орынбасары:

Мозговая  Марина Валентиновна

Хатшы:

Санкибаев  Данияр  Сапарович

Комиссия мүшелері:

Кантарева  Елена Владимировна

Заичко  Григорий Анатольевич

Жарикова  Виктория  Владимировна

Гуевская  Наталья  Александровна

  1.  

№ 235

 

Астана қаласы әкімдігінің «Қарттар мен мүгедектерге арналған әлеуметтік-медициналық мекемесі» КММ,

Көктал-1 тұрғын алабы, Аққорған көшесі, № 2

 

Төрағасы:

Баймагамбетова Рысты Жагапаровна

Төрағаның орынбасары:

Есенаманова  Жанар  Нуркешовна

Хатшы:

Нурабаева  Карлыгаш  Хикметовна

Комиссия мүшелері:

Жубикенова Слушаш  Шонхаевна

Жежеро Альфия Абдрашитовна

Жандуллаев Жанибек Таласбаевич

Умурзакова  Марал  Абулхаировна

  1.  

№ 237

 

Астана қаласындағы 

«Көз аурулары Қазақ ғылыми зерттеу институты» АҚ филиалы,

Жеңіс даңғылы, № 16/1

Төрағасы:

Шайхы Алмас Сапарғалиұлы

Төрағаның орынбасары:

Жакыбеков Руслан Адилович

Хатшы:

Турлыбаева Салтанат Кажаевна

Комиссия мүшелері:

Исенгужинова Акжунус Алиякпаровна

Тлеуов Кайрат Енбекович

Жанысбаев  Алмат Жупарбаевич

Мәлік  Саят Бақытжанұлы

  1.  

№ 238

 

2026 әскери бөлім,

Ә. Диваев көшесі, № 3

Төрағасы:

 Елубаев Нурбек Бахытович

Төрағаның орынбасары:

 Мулдашев Аслан Жасуланович

Хатшы:

 Череп Петр Олегович

Комиссия мүшелері:

Канаев Сабит Максатович

Кұрманәліұлы Ділмұрат

Хасенов Адильжан Абаевич

Бактыбаев Азамат

  1.  

№ 239

 

Қазақстан Республикасының ҰҚК Тергеу изоляторы,

Шыңтас орамы, № 2

 

Төрағасы:

 Нурумов  Аскар Ельтаевич

Төрағаның орынбасары:

 Айтхожина-Сагатова  Шнар Ауезхановна

Хатшы:

 Сакенбаева Асем  Бейсенбаевна

Комиссия мүшелері:

Акатаева  Нургуль  Болатовна

Исенгужинов  Мейрам  Мукатаевич

Акмаганбетова  Карлыгаш  Билимовна

Өткелбай  Данияр  Қанатұлы

 

 

Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі

Қалалық сайлау комиссиясы